Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze kilometry na nowych Nokianach juz za mną. .. Wiem, ze do warunkow zimowych jeszcze daleko ale wrażenia na mokrej nawierzchni jak najbardziej pozytywne. Myślę, że w tym roku zima niczym mnie nie zaskoczy ;)

Was ???

Toż to jesień dopiero lekutko deszczowa.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pierwsze kilometry na nowych Nokianach juz za mną. .. Wiem, ze do warunkow zimowych jeszcze daleko ale wrażenia na mokrej nawierzchni jak najbardziej pozytywne. Myślę, że w tym roku zima niczym mnie nie zaskoczy ;)

Was ???

Toż to jesień dopiero lekutko deszczowa.

Na codzień jeżdżę drugim autem i żeby nie tracić później czasu w kolejkach do wulkanizatora zmieniłem juz teraz ;) Poza tym kupiłem nowe fele i chciałem zobaczyć jak leżą ;)

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

No to dawaj foto oceniamy;-)

Opublikowano

Nic specjalnego... :) szukałem felgi oryginalnej i pancernej typowo na zimę. Wybór padł na BBS-a. Znalazłem je u kolegi bubson22, który ma sporo różnych felg i opon do zaoferowania. Pomimo swojego wieku sa idealnie proste. Nie było najmniejszych problemów by je wyważyć. W dodatku pozbyłem się bicia jakie występowało na kole kierownicy przy 140 km/h :D Jeśli kiedykolwiek w przyszłości bedę szukał felg na pewno się do niego odezwę ;)

5yv4nen5.jpg

Tak więc Ada w pełni przygotowana na zimowe wojaże :D

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

To są 16"?

Opublikowano

To są 16"?

Dokładnie tak. Opona 205/55.

Opublikowano

No i git mega odporne

Opublikowano

To są 16"?

Dokładnie tak. Opona 205/55.

Jakie Nokiany kupiłeś? WRD4?

Opublikowano

Tak d4, choć gdybym teraz miał je zamawiać wziął bym a4. Podobno lepiej sprawują się na asfaltach. Tak przynajmniej twierdzi producent... Znając życie różnica będzie niezauważalna ;)

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Tak d4, choć gdybym teraz miał je zamawiać wziął bym a4. Podobno lepiej sprawują się na asfaltach. Tak przynajmniej twierdzi producent... Znając życie różnica będzie niezauważalna ;)

Finansowo D4 sa droższe od A4, a przeważnie drozdze=lepsze :)
Opublikowano

Nic specjalnego... :) szukałem felgi oryginalnej i pancernej typowo na zimę. Wybór padł na BBS-a. Znalazłem je u kolegi bubson22, który ma sporo różnych felg i opon do zaoferowania. Pomimo swojego wieku sa idealnie proste. Nie było najmniejszych problemów by je wyważyć. W dodatku pozbyłem się bicia jakie występowało na kole kierownicy przy 140 km/h :D Jeśli kiedykolwiek w przyszłości bedę szukał felg na pewno się do niego odezwę ;)

5yv4nen5.jpg

Tak więc Ada w pełni przygotowana na zimowe wojaże :D

Niby tylko ori 16 a wyglada super;) na lato zapraszam po felgi cos wymyslimy 17/18/19/20;)

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Ja juz rowniez na zimowkach, a to dlatego ze wymienialem olej, klocki. Od razu zimowki kazalem przykrecic wlasnie po to zeby pozniej nie tracic czasu w kolejkach.

W tym roku na Michelin Alpin A4 225/55R17

Opublikowano

Ja juz rowniez na zimowkach, a to dlatego ze wymienialem olej, klocki. Od razu zimowki kazalem przykrecic wlasnie po to zeby pozniej nie tracic czasu w kolejkach.

W tym roku na Michelin Alpin A4 225/55R17

Na bogato jak na łenooo :)

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Ja postanowilem wziasć Nokian-y 215/50r17 i zobaczymy jak sie będą sprawowaćgeueunda.jpg

Opublikowano

Ładne A4 od ładnej a4 :P

Opublikowano

Otóż to a4 pasują do a4 hehe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A co powiecie o oponie Yokohama V905 - jeżdzi ktoś? Parametrami myślę nie odstaje od Goodyearów, Fuld, Nokianów etc. A cena przystępna mi się wydaje.

Opublikowano

Witam

Dzisiaj muszę zamówić zimowe opony i sam nie wiem czy wziąć 225/55/16 czy 205/60/16. Co będzie lepsze na zimę?

Na wlepce mam takie coś:

https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html

Opublikowano

Witam,

posiadam w swoim Audi poniższe felgi:

http://www.original-felgen.com/8k0601025ap.html

Aktualnie jeżdżę na rozmiarze opon 245/40. Zbliża się zima więc planuje zakup. Pytanie czy z tą felgą będą pasować opony o niższej szerokości, np 225 lub 235 ?

Opublikowano

Osta, jednen i drugi rozmiar. Ale prawa fizyki i stara szkoła mówią, żeby wziąć węższe opony

makowe. jeździłem na modelu 902 kilka kat temu w Volvo V70XC. bardzo dobrze wspominam te opony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.