Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGA] Nierówna praca na gazie


acidburn

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam taki problem ze po przełaczeniu na gaz auto nierówno pracuje stało sie to z dnia na dzień. na benzynie chodzi wszystko dobrze. został zrobiony przegląd instalacji i nic sie nie poprawiło. jak się okazalo po dłuższym sprawdzaniu zle pracuje jeden cylinder. przełożyłem przewód z innego cylindra i zamieniłem świece i nadal jest tak samo. po przełaczeniu na ten cylinder paliwa a na reszte gazu wszystko chodzi dobrze. więc padło na ceke zapłonową. czy ktos miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przewód od wtryskiwacza gazowego sie grzieś przetarł? albo może padł komputer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz w aucie mam dopiero od pół roku ale od samego poczatku od czasu do czasu potrafił szarpnąc ale jaks mu to przeszło a teraz szarpie cały czas na gazie. we wtorek będe miec druga cewke to się okaże.

skoro szarpało od początku to trza było jechać z reklamacją od razu, bo nie powinno nic szarpać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłącz akumulator na godz, tez tak czasami mam.

po takim manewrze trzeba troche na benzynie pośmigać mysle ze conajmniej ze 30-50km i najlepiej zeby to niebył jeden odcinek drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz podejrzenie cewki to zamień miejscami jezeli problem pojawi sie na innym cylindrze to winna cewka jezeli ciaz na tym samym to gdzies musi byc uszkodzona wiazka el. od LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z reklamacja ale ten mechanik powiedział że ze strtony instalacji jest wszystko dobrze, a jezeli chodzi o mechaników to szkoda gadac wszyscy tylko patrzą jak tu wyciagną kase.

no nie wiem gdyby mi ktoś zakładał gaz , a przed założeniem byłoby dobrze , a po założeniu by szarpało to bym nie łyknął tego kitu, a do tego że mechanicy z założenia ciulają to wiadomo od lat :wallbash:

odłącz akumulator na godz, tez tak czasami mam.

to ile razy trzeba tak robić dziennie ? :polew:

ja bym jechał do gazownika i tyle a nie wymyslanie czasowych rozwiązań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mówisz że to tylko i wyłacznie wina jednego cylindra i na nowych listwach jest to samo to jeśli cewki kable i świece wykluczyłes to cos mi tu pachnie słabym spręzaniem dla jasności sytuacji może jakiś pomiar? a wogóle to mógłbyś opisac swoją instalke troche jakie wtryski reduktor jakieś fotki z pod maski to moze by komuś cos przyszło do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej twierdzę, że trzeba do gazownika, a nie mędrkować :gwizdanie:

no to na co czekasz jedź :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...