Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 sedan by superman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swoją przygodę z Audi rozpocząłem od poczciwej 80 typu B3, która wtedy jak dla mnie była dynamiczna, a zarazem ekonomiczna na 1.8l silniku z LPG. Ale jak wiadomo w miarę jedzenia apetyt rośnie i po ok miesiącu, no może dwóch pojawiły się pierwsze plany zmiany samochodu na, już ładniejszą wersje B4 :naughty: Życie potoczyło się jednak inaczej i zamiast B4 pojawiła się A4 i to w diesel'u :dance: Jest to 110 konny AFN, kolor LZ5L, wyposażony, m.in.:

- pseudo drewniane dekory :laghing2:

- klimatyzacja (climatronic)

- 2x el. szyby

- zamykanie/otwieranie szyb z kluczyka/pilota

- 2x el. lusterka

- 2x podgrzewane lusterka mod

- 4x poduszka powietrzna

- licznik z FIS mod

- ramki chrom wokół zegarów mod

- tempomat mod

- podłokietnik

- kierownica w skórze

- oświetlenie wnętrza biały LED mod

- podświetlenie nóg po otwarciu drzwi mod

- alu ori 15"

- centralny zamek

- hak mod

planowane:

- powrócił temat z lampami od S4

- grill poliftowy (zamiennik Polcar?)

- halogeny

Koła 15" i opony:

Dunlop WinterSport 3D 195/65/15 - POLECAM :good:

Dunlop SP Sport FastResponse 205/60R15

kilka zdjęć:

ob07pv.jpg

295bedx.jpg

33dz6op.jpg

i3ge2d.jpg

iqbsll.jpg

2n1f1bo.jpg

licznik z FIS:

anig3t.jpg

tempomat:

rur2u9.jpg

Zdjęcia z 'akcji serwisowych'

vgqj9.jpg

wymiany nagrzewnicy :kox:

35aozed.jpg

Wymiana rozrządu:

Napinacz INA

Rolka INA

Pasek ContiTech

Pasek alternatora ContiTech

Pompa wody Ruville

i6i15i.jpg

Wymiana części ukł. hamulcowego:

przód: tarcze TRW + klocki TRW

tył: tarcze ATE + klocki FERODO

bywało też tak: ach ta zima :polew: :polew: :polew:

14xgt39.jpg

2usd9q9.jpg

oraz moi ulubieńcy :good::kox:

dxzmfk.jpg

Opublikowano

dobra baza do mowdow;) jak zmieniasz lampy przod to nie zapomnij o tyle;)

a tak na marginesie pomysl o 18"-19" bo 17 szybko robia sie małe;) [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 12:39_________________________________________________i w ogole ja tez zaczynalem od B3:>

Opublikowano

widzę przyrezany licznik od angielskiej benzyny :kox:

Opublikowano

a czy TDI to nie czasem 115 na pompkach? :mysli:

Opublikowano

a czy TDI to nie czasem 115 na pompkach? :mysli:

no co Ty w 97 roku? to oznaka 110KM :good:

Opublikowano

ściągaj i to szybko ten hak :wallbash: i daj zdjęcia środka :hi:

Opublikowano

Fajny brudas :decayed: podobny do mojego. 17" i gleba i będzie fajowa. Ciekawe jak tam wnętrze?????

Opublikowano
  • Autor

hak ściągnięty :wink4: a co do gleby... nic z tego nie będzie, bo mam takie krawężniki, ze ho ho :wallbash:

Opublikowano

Widziałeś lampy zespolone na żywo czy tylko na zdjęciach na allegro? Wcale tego chromu nie widać na żywo.

Opublikowano

A jak Ci licznik pokazuje obroty jak Ty masz TDI a licznik z PB :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

obroty pokazuje normalnie, licznik jest przekodowany na diesla :naughty: tylko jak dawids napisał wskazówka dochodzi tylko do max 4500 obr. (czyli jak w dieslu)

Opublikowano

Fajna furka kolorek taki jak moja. Kolego a te pseudo drewniane dekory to prawdziwe drzewo jest nie zaden plastik :naughty::)

Opublikowano

Widziałeś lampy zespolone na żywo czy tylko na zdjęciach na allegro? Wcale tego chromu nie widać na żywo.

Moze angeleyes'y ogladal na allegro a nie ori poliftowe ;)

Opublikowano
  • Autor

na angelsy nawet nie patrze, teraz kupie avusy 17" chyba ze nie bede miał tyle kasy to kupie najpierw lampki :kox:

Opublikowano

no wszystko fajnie tylko temu fisowi ucieklo pare kreseczek ;)

Opublikowano
  • Autor

dlatego szukam nowego;) i to z białym podświetlaniem :kox:

Opublikowano

A w serii miałeś już FIS?

Bo ja mam licznik przedliftowy (ten z pierwszych) i nie wiem czy ten z FIS pasuje plug&play...

Opublikowano
  • Autor

miałem pewnie ten sam co Ty, zeby było plug&play musisz kupic taki z żółtą i niebieską wtyczka z tyłu (2x26pin)

Opublikowano
  • Autor

własnie taki. tylko trzeba podciagnąć kabelek z ecu ze spalaniem i z manetki (zebys miał czym zmieniac opcje) w temacie 'efekt wymiany licznika na fis' masz wszystko dokladnie opisane.

aha jak bedziesz kupował to zażądaj gwarancji rozruchowej, bo pixy moga zanikac a wtedy kasa w d....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.