Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro


wicek2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów :hi:

Moje oczko w głowie:

*auto sprowadzone z Niemiec 2 lata temu

*kolor granatowy

*rocznik 1995

*przebieg 160000

*silnik 2.8 AAH

*napęd Quattro

WYPOSAŻENIE:

*Abs

*klimatr.

*el. szyby

*el. lusterka

*halogeny

*centralny zamek

*domykanie szyb z pilota

*regulacja kiery

*podgrzewane lusterka

*2x airbag

ZMIANY:

*zderzak przedni ori rieger

*progi ori rieger

*dokładka tylnego zderzaka pomalowana w kolor nadwozia

*lusterka chrom

*białe kerunkowskazy na błotnikach

*tylne lampy zmienione na po-liftingowe 99r.

*ściągnięte emblematy A4 i 2.8 z klapy

*ściągnięte brewki :polew:

*zawias RH

*felgi OZ 18' z chromowanym rantem

*opony przód 225/40 tył 245/35

*zaciski pomalowane na czerwono

*wycięte katy :naughty:

*tłumik końcowy Remus

NASTĘPNE PLANOWANE ZMIANY:

*stożek

*chrom wokół szyb

*co dalej czas pokaże :naughty:

FOTY TROCHE NIEAKTUALNE:

efbd5374174aa1ebmed.jpgccb409ae2206d232med.jpg

f543e0f5ceef5ba9med.jpg8ee1c18b752c0bb7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaje.. autko-jak już lampy zmiwnione to może kiera i fotele ?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:15_________________________________________________zderzak najładniejszy z całego autka :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na żywo wygląda zacnie a dźwięk wydechu jest :kox:

vario dzieki za uznanie :notworthy:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:42_________________________________________________

kiera już robi dużą robotę z fotelomi to cudenko wychodzi w środku

pomyślimy najpierw stożek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera już robi dużą robotę z fotelomi to cudenko wychodzi w środku

Nie rozumiem co tu robi robotę jeśli masz na myśli kiere i fotele w serii :decayed:

A co do audika to fajna sztuka, zmiany jak na razie :good:

Załóż przednie lampy po lifcie valeo/depo + Hidy :wink4:

Zmień kiere od S4.

Wycięcie katów :good: Jeśli masz tłumik końcowy remus'a (puszka + tłumik) to zdejmij go i załóż samą ładną końcówkę zobaczysz różnice że będzie bardziej odmulony bo tłumiki tego typy jak Remus, KM czy monti często źle wpływają na osiągi, (muszą być dedykowane do danego silnika!) chyba że chcesz mieć głośny "wydzior" bo na pewno taki jest to zostaw ale sama Vka już dobrze gada :kox:

Ja osobiście miałem KM Inferno który tylko ładnie wyglądał ale po założeniu czuć było pogorszenie i jak zdobyłem ori końcowy tłumik (puszka + tłumik) do 2.6 ABC to od razu :audi: zaczęła śmigać jak dawniej, później doszło wycięcie kata to już :kox:

Jak byś chciał tylni zderzak ala RS to posiadam taki, wtedy miał byś cały pakiet, chyba że szukasz od riegera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie dokładka na tylny zderzak, bo w tej chwili wygląda jak ... mało elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie dokładka na tylny zderzak, bo w tej chwili wygląda jak ... mało elegancko.

Albo tak jak mówisz sama dokładna i będzie git majonez jak to pani barbara mówiła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, handlowałem Remusem 3 lata i nawet uniwersalny Remus bije na głowę WM i inne polskie produkcje, co do euro made to Sebring jest taki jak remus ale bardziej cichy, Supersprint to inna liga :)

Mam doświadczenie z VR6 po modach z przelotowym wydechem i dedykowanym końcowym Remusa i był meeeega :kox: jedyny problem, że trzeba było ruszać z 2giego biegu :kox:

W AR 155 tez miałem przelot + dedykowany Remus DTM i robiło to mega robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko :good: pierwsze co to wymiana kierownicy na s4 :>

stożek polecam jak najbardziej daje on niesamowity klank :jerk: KN lub ITG najlepiej pasują z tego co mi wiadomo, ja akurat mam KN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, handlowałem Remusem 3 lata i nawet uniwersalny Remus bije na głowę WM i inne polskie produkcje, co do euro made to Sebring jest taki jak remus ale bardziej cichy, Supersprint to inna liga :)

Mam doświadczenie z VR6 po modach z przelotowym wydechem i dedykowanym końcowym Remusa i był meeeega :kox: jedyny problem, że trzeba było ruszać z 2giego biegu :kox:

W AR 155 tez miałem przelot + dedykowany Remus DTM i robiło to mega robotę :kox:

vario - tech, dedykowane jak najbardziej ale jeśli ktoś zakłada zwykły sportowy tłumik kierując się tylko wyglądem to często tak się zdarza, że źle wpływa na osiągi.

Supersprinty to już całkiem inna liga tak jak mówisz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o zmiane seryjnej kiery na eskową i fotele też seryjne na kubełki

kiera już robi dużą robotę z fotelomi to cudenko wychodzi w środku

Nie rozumiem co tu robi robotę jeśli masz na myśli kiere i fotele w serii :decayed:

A co do audika to fajna sztuka, zmiany jak na razie :good:

Załóż przednie lampy po lifcie valeo/depo + Hidy :wink4:

Zmień kiere od S4.

Wycięcie katów :good: Jeśli masz tłumik końcowy remus'a (puszka + tłumik) to zdejmij go i załóż samą ładną końcówkę zobaczysz różnice że będzie bardziej odmulony bo tłumiki tego typy jak Remus, KM czy monti często źle wpływają na osiągi, (muszą być dedykowane do danego silnika!) chyba że chcesz mieć głośny "wydzior" bo na pewno taki jest to zostaw ale sama Vka już dobrze gada :kox:

Ja osobiście miałem KM Inferno który tylko ładnie wyglądał ale po założeniu czuć było pogorszenie i jak zdobyłem ori końcowy tłumik (puszka + tłumik) do 2.6 ABC to od razu :audi: zaczęła śmigać jak dawniej, później doszło wycięcie kata to już :kox:

Jak byś chciał tylni zderzak ala RS to posiadam taki, wtedy miał byś cały pakiet, chyba że szukasz od riegera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...