Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczynam nowy wątek żeby nie było bałaganu....

Więc można dogadywać się odnośnie następnego spotu już tu :)

cork.jpg

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 178,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok. zanotowałem :)

Opublikowano

Przyjąłem jeszcze by wypadało oddzielne tematy na same foto i filmy z poszczególnych zlotów porobić żeby nie szukać potem fajnych zdjęć przez 5 stron

Opublikowano

Przyjąłem jeszcze by wypadało oddzielne tematy na same foto i filmy z poszczególnych zlotów porobić żeby nie szukać potem fajnych zdjęć przez 5 stron

dokładnie tak jak ja wątki zrobiłem na A6 zreszta widziałeś od razu wiadomo gdzie jaka impra była :D

Opublikowano

jak w weekend będe miał chwilę czasu to coś porzeźbię w temacie fotek i filmów

Opublikowano
  • Autor

Wątek ze zdjęciami i filmami by się faktycznie przydał ...

Opublikowano
:vaglogi: ma ktoś vaga panowie :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________martinez na spocie cos wspominales że będzieśz mieć taką a6 c4 na części dobrze usłyszalem ?
Opublikowano

Ja mam Vag-a jak byś potrzebował to się na zlocie spotkamy i cię zapniemy :naughty:

Opublikowano

Tak był gościu od którego miałem silnik do mojej niuni i muszę do niego znaleść kontakt i zapytać czy cosik mu zostało z tej audiny na czesci bo muszę listwy skołować do swojej ale nie wiem y cosik jeszcze ma.

Opublikowano

aaaha :) myslalem ze tam jakiś motorek jest w tej audi bo chętnie bym wsadził do siebie 2.5 ;) w kle kle czasami odczuwam jednak ten brak mocy..

Galec dobraa :naughty:

Opublikowano

też sie melduję w nowym temacie :D widzę że plany na sezon 2010 są zacne ja podpytam się szefa o paintballa bo coś tam organizuje z tego co wiem jakieś łuki sportowe też posiada ale łuki to już inna sprawa

Opublikowano

a w koszalinie w tym roku bedzię jakiś spot, czy może w przyszłych latach?? :tongue4::decayed:

Opublikowano

no pomysły dobre tylko kurde z tematu robi sie gadu i cięzko ogarnąć forum po dniu nieobecności :D załóżcie jeszcze temat o imprezach typu paintball czyli nie spotach z autami .. i piszcie tam tylko propozycje i termin ew ankiety.. zeby nie było szukania informacji na kilkunastu stronach ;d

a ty piszmy o spotach niedzielnych, które mozna zrobić częsciej niz raz w miesiącu :wink4: i spotach jak w niedziele na lotnisku :good:

a co do niedzielnego spotu , mam nadzieje ze chłopaki z forum a6 wpadną do nas :> na forum a3 też sie pomysł podoba trzeba tylko napisać im godzine :)

to co 16 ? 17 ? czy wczesniej ?

Opublikowano

mam nadzieje ze wypali cos z tym spotem 7.02.2010 ;] ja ze spiidym wyplywamy teraz na 2 tygodnie i wrocimy akurat na spot;]

Opublikowano

nochal gdzie wy Panowie wypływacie :) ??? na Majorke?

Opublikowano

bedziemy pływać promami na trasie polska szwecja z tym ze nochal ze Świnoujścia a ja z Gdańska :) ferie a w domu nudno.. xD

Opublikowano

a to praca jest ??? własnie Panowie może jakbyśie wogóle coś wiedzieli na temat jakiejkolwiek pracy proszę dajcie znać:(

Opublikowano

praktyka szkolna.. :wallbash:

pasuje godzina 16 na tego niedzielnego spota 7go lutego ?

Mozemy zrobić tak ze spotkamy się o 16 na feuvercie kolo castoramy a okolo 16 20 jak juz wszyscy się zjadą i z a3 i z a4 i z a6 forum , podjechać gdzieś niedaleko np na te "płyty" , rozłozyc grila i wtedy się integrować :D

pisze o tym teraz zeby napisac im na forum , zeby wiedzieli wczesniej bo jak wroce czwartego i im napisze to juz mogą miec inne plany ;p

Opublikowano

może lepiej na krematorium ?

Opublikowano

na krematorium w niedziele zjezdza sie pełno baranów i strach czasem samochód na parkingu postawić ale jezeli chcecie to mi to nie robi problemu z tym ze napisałem juz na a3 ze spot jest na castoramie .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.