Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Cor72z

Na drift to i ja z chęcią bym się przejechał także proszę mnie wpisać na listę na 110 %

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. Kluczewo-Martinez z terrorystkami smiley na 100%

Drift Koszalin - Martinez z terrorystkami smiley na 100%

2. Kluczewo-piatek smiley na 100%

Drift Koszalin - piatek smiley na 100%

3. Drift Koszalin - Osam smiley na 100%

4. Kluczewo - Majkel na 100%

Drift Koszalin - Majkel na 99% smiley

5. Drift Koszalin - Galec

6. Kluczewo-denveco "bestia"

7. Kluczewo - Cornek Zielonym Combi wink

6. Drift Koszalin - Laura i Lukas

Kurde ladnie nas jest :D

piatek ja nie mam zadnej :no: nowej zabawki!!!! co ty sobie tam ubzduurałeś???? :wallbash:

oooooojej o tym mowa, no fakt pupa boli :) ale zeby od razu go opijac: )

Co u licha (??) ze szczecina tylko ja bede jechal??

Moze by tak ustalic jakies miejce przed wjazdem na kluczewo aby wjechac razem na impreze?? Co wy na to?? Proponowal bym placyk gdzie staja dziweksy. Jadac od szczecina przed samym lotniskiem jest odbicie na Gdansk / swinoujscie w prawo. Mysle zeby wjechac na ten wjazd i zaraz po wjezdzie po prawej bedzie chyba odbicie na VVielgowo o ile sie nie myle i tam jest kawalek miejsca. Chyba ze macie inna propozycje. Bylo by fajnie wjechac sznureczkiem reprezentacyjnie na imprezke. Tak o 9:30 zeby sie umowic. Jak by co to tel do mnie 503 692 182.

OK jestem za ale ja bede lecial z Nowogaru wiec wy sie zgadajcie a my na Was bedziemy czekać na biedronce przy wylocie na Nowogard i razem polecimy :D

Na nas :shocked: ?? Jak nas bedzie tylko ja, raczej ja ze szczecina, bo nikogo wiecej tu nie widze ;(

no coz to bedziemy czekac tylko na ciebie:) masz z tym problem???:)

Nie problem, tylko kwestia zgrania sie,tj. gdzie dokladnie przed zlotem??

508993275 jak coś to kom. My lecimy gdzieś tak koło 9:00 wiec w stargardzie bedziemy o 9:40 gdzies tak.

ya yade tak jak całe rzesze ludzi o 9:30 spod reala na słonecznym ale ze swoimi znajomymi tak więc możesz się podczepić do innych

my znowu z moimi znajomkami o 9:00 sie widzimy w Noaogardzie i myslalem ze razem paczka polecimy ze stargardu aaaaale ok jak chcecie!

Jak dla mnie bylo fajnie. Tylko szkoda ze jakos malo ludzi z tych co sie zadeklarowali.

A cos podobnego ma byc w szczecinie we wrzesniu. CORNEK wiesz kiedy co i jak??

Noooo My jak widać :) byliśmy :) szkoda że się nie przedstawiliście :)

było tyle audic że nie wiedzieliśmy kto jest z klubu a kto nie, przynajmniej połowy nie sfotografowałem. A podchodzić do każdego właściciela audi "cześc, jesteś z forum?" - "że co?" to tak średnio ;)

Denveco ma za to bardzo charakterystyczny pojazd więc zawsze go poznam :D

i kilka filmów:

Octavia 1,8 vs Polo 1,9 TDI 200 KM

Peugeot 406 3,0 V6 194 KM vs Prelude 2,2 DOHC VTEC 200 KM

Peugeot 406 3,0 V6 194 KM vs Ibiza 1,9 TDI 200 KM

Peugeot 406 3,0 V6 194 KM vs Polo 1,9 TDI 200 KM

Octavia 1,8 vs Audi A6 Avant 2,5 TDI 180 KM

Civic 1,5 sohc vtec x2

Civic 1,6 DOHC vs CRX

CRX vs Civic

Swift 1,0 vs Polo 1,0

Civic 1,5 vtec vs 4 gen Civic

Civic 1,5 vtec x2 inne egzemplaże

Audi 2,6 V6 dźwięk

co do września to 19 ma być podobno na ulicach jakiś nielegal / legal 1/4 mili ale narazire brak konkretnych informacji

Nieeeeeee no panowie :D prawdziwy klubowicz ma wlepe na pupie :) my takowe posiadamy :) wystarczy loooknąć :) jeśli takowa jest to można śmiało podjeżdżać :/ za to wpysk nie walę :)

Poza tym tyle fotorelacji jest na forum ze zlotów że chyba śmiało byście poznali czyja jest czyja :D

Cornek Ty właśnie o ile mi chłopaki dobrze ze Stargardu mówili posiadasz właśnie skodę :) i nawet chyba kiedyś na forum pisałeś że masz skodę, nie wiedziałem tylko czy to właściwa potem wrzucę :) fotosy i dasz cynk czy koluniu za kółkiem to Ty :) jeśli tak to nastepnym razem bez problemu podjade do Ciebie ładnie się przywitać skoro Ty nie chcesz:D

nie ma sprawy :)

Jakies tam audice byly, na plac wjechaly 3 audice, jedna a4 taka zielona zciemnymi swiatlami a dwie jakies kombi ale chyba c6 czy cos podobnego. Dokladnie jak pisze CORNEK moj pojazd troche rzuca sie w oczy, wystarczylo wskoczyc na relingi auta i rozejrzec sie po placu. Troche szkoda ze sie minelismy, tak czy inaczej bylo ciekawie. Ale jeszcze nie raz bedzie okazja.