Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zielona a4 z ciemnymi światłami z tyłu to była moja :embarrassed: ale ja sam osobiście zajechałem na jednośladzie

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a te dwie pozostałe to piątka i moja srebrna piatka, czarna na czarnych felach z srebrnymi gwiazdami to moja::) i to były C4 :) a poza tym jak widzicie owczarka niemieckiego to juz na bank ja :D

Opublikowano

no dokładnie Marcin jak widzą owczarka to Ty :D

Opublikowano
:P
Opublikowano

Czyli siem mineli ;) A Tych jednosladow tam troche bylo wiec napewno byl by problem z rozpoznaniem klubowicza A4 a ten zapewne na jednosladzie wlepki klubowej na pupie nie ma :decayed:

Opublikowano

a no nie ma :) ale wiernie przy audicy stał tak więc nie mieszał się w tłum :P

Opublikowano

noooo to fajnie ze się nie odłączyłeś :D tylko stałeś przy swoich, ta zdrada mogła Cię wiele kosztować :)[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 12:45_________________________________________________No to jak Panowie zmienia się coś w liście :) do Koszalina :)???

1. Drift Koszalin - Martinez z terrorystką na 100%

2. Drift Koszalin - piatek na 100%

3. Drift Koszalin - Osam na 100%

4. Drift Koszalin - Majkel na 99%

5. Drift Koszalin - Laura i Lukas

6. Drift Koszalin - Baryła

Opublikowano

piątek potwierdza, będzie czekał na Was na parkingu na drodze nr 6 jakieś 5km za Płotami o godzinie 8.00. zabierzcie ze sobą kocyki żeby można było usiąść i dużo picia :>

http://www.pfd.org.pl/

Opublikowano

piątek potwierdza, będzie czekał na Was na parkingu na drodze nr 6 jakieś 5km za Płotami o godzinie 7.10. zabierzcie ze sobą kocyki żeby można było usiąść i dużo picia :>

http://www.pfd.org.pl/

przyjąłem, zanotowałem, wykonałem :D 7:30 wyjazd z Nowohgardu spod lideeelosa :)

Opublikowano

no niestety trzeba się poświecić, wiem że to bardzo wcześnie i ze będziemy trochę tam siedzieć ale sądzę ze jak przyjedziemy tak rano to zasiądziemy sobie na trybunach. jak byłem 2 lata temu to impra trwała tak do 15 więc sądzę że trochę posiedzimy. ja postaram się wziąć lodówkę na zimne napoje, co do ciepłego jedzenia to będzie na miejscu

Opublikowano

Dla mnie takie poświecenie to nie poswiecenie. Ja tez wole wyjechać wcześniej, mieć super miejscówke niz potem stac w kolejkach w gorączce a na koncu nic nie widzieć bo takie tłumy. Tak czy siak 7:30 robie wypad z ND nawet sam i lecie piatek po Ciebie i odbieram cię o 8:00.

Opublikowano

witam , prosze mnie dopisac na liste do Koszalina.

wylatuje ze Świnoujscia o 7 rano wiec planuje dojechac kolo 9.30 do Koszalina.

Widze ze lecicie droga nr 6 a ja nad samym morzem wiec moze ustawimy sie juz na miejscu tylko jakies namiary na kom. prosze wyslac na PW

Opublikowano

no i zajebiaszczo :D jak coś to kom :D

Opublikowano
plakatd.jpg
Opublikowano

a 15tego ja już wracam do pracy :(( shit :((

Opublikowano

koledzy ze Szczecina..potrzebuje odebrać paczkę z ul.Jagiellońskiej :)

jeśli ktoś jest w stanie pomóc to proszę pisać pw. :) dzięki

Opublikowano
  • Autor

jestem :> napisz na gg 4777243

Opublikowano

Panowie, ktoś wybiera się w niedzielę do Bagicza?

Opublikowano

Moze reaktywacja spotow lokalnych? Np. Łasztownia wieczorem w weekend?

Opublikowano

ja jestem za , narazie potrzebuje jeszcze kierowce ze wzgledu na noge ale mozna by było je przywrócic :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.