Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moze reaktywacja spotow lokalnych? Np. Łasztownia wieczorem w weekend?

Jestem Za :good: ale sądzę że będzie cieżko

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to skoro wszyscy chętni to nie bpowinno być problemu ;)

ja bym poleciał na bagicz zale kszodza mi tyle kasy na wahe

Opublikowano

Myślę że jak byśmy się szybciej zgadali to będzie się można w Szczecinie ustawić tylko trzeba ustalić termin.

A ja mam jeszcze pytanko z innej paczki czy ktoś jeszcze jedzie na ogólnopolski zlot?? Są jeszcze wolne miejsca jak by się ktoś zdecydował to fajnie by było i nie musiał bym samemu lecieć

Opublikowano

Myślę że jak byśmy się szybciej zgadali to będzie się można w Szczecinie ustawić tylko trzeba ustalić termin.

A ja mam jeszcze pytanko z innej paczki czy ktoś jeszcze jedzie na ogólnopolski zlot?? Są jeszcze wolne miejsca jak by się ktoś zdecydował to fajnie by było i nie musiał bym samemu lecieć

a gdzie jest taki zlot i jaki koszt? pytam tak na skróty bo napewno jest jakiś wątek o tym a ja jako posiadacz Skody Avant nie interesowałem się tym wcześniej ;)
Opublikowano

przestań z tą skodą :) My lubimy skody :D włącz Etkę tam też widnieje Skoda jak i Wolkswagen, Seat, Audi

Opublikowano

CORNEK tu masz całe info jak byś się zdecydował to fajnie by było sobie na dwa autka śmignąć :>

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Opublikowano

Witam serdecznie Panowie.Z góry przepraszam jęsli sprawa wyda się nie na miejscu lub bynajmniej nieaktualna ...ale wracając do wątku pracy a w zasadzie jej braku w przypadku osoby Martinez1980 to mam pytanie: jeśli masz kwity na Tiga to czy podjąłbyś prace w stoczni norweskiej przy spawaniu rur od 1-26" ? Rury z materiałów: 316L, duplex, superduplex, tytan, 6Mo??Pracuje w branży kilkanaście lat i w tym prawie 5 lat w Norwegii wiem że teraz potrzeba dużo spawaczy w TIGu bo w Norwegii zaczynają sie na jesien gruuuube projekty i będzie potrzebne troche ludzisk.Praca nie jest cięzka i dobrze płacą ( srednio za 4 tyg pracy na łape masz 13tysPLNów) pracujesz w rotacji 4/2 czyli 4 tiksy w pracy i 2 tiksy odpoczywasz w Polandii ( gdzie masz czas i pieniądze cieszyć się wolnością i naszymi ukochanymi autkami :)) Wydaje mi się że jest to zdrowy układ biorąc pod uwagę dzisiejsze realia zarobkowe i możliwości pracowe w Polsce.Oczywiście to wszystko co opisuje wydaje się piękne i łatwe jak kobiety ale....nie jest tak niestety.Droga do wyjazdu jest skomplikowana.Najpierw wysyłasz swoje aplikacje do firmy, czekasz na odpowiedź ( nie ma gwarancji że kiedykolwiek sie w ogóle odezwą), potem jak się odezwa to jedziesz na site test czyli egzaminy sprawdzające(robione czesto w Polsce) , egzaminy są czysto praktyczne czyli dostajesz do pospawania próbki ( rurki róznego rodzaju materiału) i jeśli zdasz to dostajesz termin wyjazdu.Ja już się tak kulam po Norwegii prawie 5 latek i nie narzekam.Chciałbym Ci pomóc więc proponuję abyś najpierw zastanowił się czy masz ochote na wyjazdy częste i na okres okolo 4 tyg i czy naprawde potrafisz pospawać bezbłędnie rury pod rentgena i badanie na mikropęknięcia...Jesli tak to odpisz a ja dam CI następne wskazówki odnośnie adresu firmy i sposobu komunikacji z nimi.Pozdrawiam serdecznie cała świtę Audimaniaków.

Opublikowano

Panowie, a sobota godzina 20.00 Łasztownia? Bo moze jakis lokalny spocik, a nie ciagle wyjazdy i wyjazdy :P

Opublikowano

Hmm ja myślę że mogę podjechać, od razu byśmy może rozkminili problem z moją zmieniarką bo coś mi nie bangla :confused4: w sumie to ją dopiero co założyłem, zmieniłem kodowanie w radiu żeby było z CD i dalej nie chce działać :confused4: ma ktoś ori zmieniarkę żeby porównać i zobaczyć co jest nie halo??

Opublikowano

mam kolezke który przerabiał wiele tematów u siebie w A6 dotyczących wesklarek radii itp...jak chcesz to dam ci namiar do niego... ogólnie sie zajmuje elektroniką vw/audi [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 19:34_________________________________________________

Inaczej parking urzedu celnego/nabrzeze gdzie stoja barki.

i kiedy byście zrobili spota...??

Opublikowano
  • Autor

ja w tą sobotę nie mogę....

Opublikowano

jak by bylo pewne w sobote łasztownia to na 90% jestem :D

Opublikowano

ja w tą sobotę odpadam i widzę że zbyt wiele ludzi się niepojawi jak coś to pomysłodawca niech zacznie listę i będzie wiadomo ile ludków się wybiera bo tak to jest HAOS

Opublikowano

chętnie bym wpadł na spocik ale idę popołudniu na wesele i niedam rady ale gdybyście wpadli na pomysł zrobienia spotu w okolicach godz. 12-13 to się pisze

Opublikowano

to co panowie z jutrem bedzie ktos czy przekladamy na inny termin???

Opublikowano

ja w zasadzię mogę zajrzeć w sobotę na 19 na łasztownie

1. Cornek

Opublikowano

Ja takze moge zawitac na tą łasztownie... tylko na ktorą konkretnie??

1. Cornek

2. denveco

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.