Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

nie jeszcze nie sprzedałem... :( Może teraz w sobotu ktoś się skusi :gwizdanie: porobimy przymiarki... będzie dobrze.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe ok bo ogolnie koles ma z jakims kolesiem przyjechac je ogladac ale to dopiero we wtorek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: a spocik coraz bliżej a spocik coraz blizej:) juz nie moge sioe doczekać :) kiedy schaby wywalę na pisaeczku przy grillku, po pływam:) pogramy w piłę :) noooooo i jak ruszymy peletonem :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie:) dzis mamy czwartek czas nastrój wprowadzać w pozytywne wibracje:):):) (silnika TDI) Karkówka hymmm....... :slina: dla wszytskich starczy:):) grill umyty i już czeka:):):) martinez1980 bedziesz miał mały supraise:):):):):):):):) pozdrawiam wszytskich { niunia do mycia w Piatek after}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeeeeeej Panowie i Panie :) to zróbmy to u mnie na garażówce :) zrobimy zbiorowe mycie furek :) hahahahahah

Tyyyyyyyy Dawidoff32 co Ty tam kombinujesz:)???? mam zgadywać ??? obstawiam że zrobiłeś chuste A6 :)

kuuuuurde juz nie długo i gonimy :) chłopie zaszalałeś ja też kupie co nieco tak by dla kazdego starczyło :) będziemy jeść, pić, lulki palić :) już sie3 nie mogę doczekać na nasz spocior musze baterie poładować, tym razem zrobię mega sesję zdjęciową :) chyba całą karte zapcham i miesiąc bede je umieszczać :) wiec odrazu zaklepuje nowy wątek po dyt. "Insko fotorelacja by martinez :)" hahahahahahah

Aruzzz słyszałem że Ci furkę zrobili, cieszę się bardzo :)

Maciek widze ze nie skomentowałeś co wcześniej napisałem wiec proszę nie zapomnij statywu !!! Przetestujemy go.

własnie piątek do mnie dzwonił i mamy kolejną audine w naszym gronie :)

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

11. Dawidoff32

12. piatek z Kamilą

13. Baryła

14. Szymon A6 :evil:

Coś czuję Panowie ze na tym spocie jak zawsze Wy dominowaliście tak teraz A6 :) zabłyśnie frekwencją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba jutro sie tym zajme w wolnej chwili :D pozdro guys :evil:

aaaaaaaaaaa Panowie, niech ktoś weżmie dla mnie instalkę Vag'a!!!! po polsku :evil: i liste z kodami :) w sumie to do Ciebie prośba Dawidoff32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa ze szczecina i okolic kto jutro jedzie na tego spota żeby było wiadomo na kogo czekamy na biedronce

ze szczecina łatwo trafić na ta biedronke jedziecie cały czas nowa obwodnicą i zjeżdżacie druga zjazdka z niej (Stargard Szczeciński Centrum) dojeżdżacie do pierwszego ronda i pierwsza zjazdka w prawo pozniej dojeżdżacie do drugiego ronda i druga zjazdka w prawo i cały czas prosto i po prawej stronie będziecie mieli sklep biedronka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze potrzebuje VAG-a instalki????? Kody błędów po polskiemu????? :cool1: :cool1: składamy zamówienia i seryjna produkcja na CD:):):):) się załączy dorzucam etke 6:):):):) tez instalkę??:):) i kilka innych extrasów:):):) a wszytsko do 4 pierscieni:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK programy w sumie ważą ok 1,5 Gb czyli płytka dvd :):) na płytce 2 rarytasy:) VAG-Commander {nawet serwis w szczecinie go nie ma na madalińskiego:)} i Radio DeCoding:):):):):):):):) zamówienia zbieram do godz. 19 dziś!!!!!!!!!!!!!!! ahh koszt = 1 Browarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)no to u mnie masz flaszeczkę a i browarki mam :) jak lubisz Carlsbergi to mam 10 ) za te rarytasy :) no i bede miał nową etkę :D!!!!!!ja zamawiam to jako 1 :)

1. martinez1980-1szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko koledzy

sorki ze tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale mam pytanko. Gdzie moge dorwac jakis darmowy kanal z dlugim najazdem zeby zajzec pod auto, bo kat mi pierdzi i musze zlokalizowac czy sie skonczyl, czy cos sie tam poprzestawialo po transplantacji serducha. Dzieki serdeczne.

Co do spotu przymierzalem sie do Inskowego spotu ale z kobieta widuje sie raz w tygodniu i to jeszcze w choszcznie i to jeszcze jutro, tak ze nawet nie zawracalem wam glowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowego to chyba nie znajdziesz, ale jest fajna alternatywa. Można wynająć podnośnik 5zł/15min.

Na stacji Lotos ul. Europejska.

Byłem tam raz, imadło ( i jakieś inne ciężkie narzędzia ) + pomoc w podniesieniu auta masz gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kurna zaraz trzeba wstawać na spota:D heheheheh

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeej wstawać juz późno :) todaj is a spot day :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...