Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstepnie dopisuje siebie i asie. Chlopaki nich jada pod warunkiem ze ich OOOO tez dojad

1.Maciej8891

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always :)

3. Cysiu with Asia

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina :gwizdanie: )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

Opublikowano

no pieknie,to lubie,lista sie powieksza.najs

Opublikowano

no jeszcze z 10 osob mogloby sie dopisac:D

Opublikowano

spoko jeszcze kilka dojdzie :)

Opublikowano

to dobrze a ktoś wybiera się wogóle do jarosławca na ten ogólnopolski oprócz mnie i galca??

Opublikowano

ja sie zastanawiam z moją niewiastą wyskoczyć....

Opublikowano

pieknie,kurde pieknie. Obserwuje i widze ze kroi sie kolejny fajny spocik

Opublikowano

to juz moze byc ciezko jak cos to szybko sie pisac bo juz lista rezerwowa leci bo jest 151 osob zapisanych

Opublikowano

a kiedy to bedzie ???? cysiu ???

Opublikowano

CYSIU NA OGÓLNOPOLSKI LECIMY JESZCZE JA I GRZESIEK86 :good:

Opublikowano

a ktos na insko bierze wiekszego grila ?? bo ogolnie wegla bym wzial i sie dolaczyl do kogos bo poco tyle piecykow rozpalac ;)

Opublikowano

Marcin to jest w pierwszym tygodniu września

Opublikowano

ja z 25 na 26 będe na weselu w Stargardzie to raczej się nie pojawię w Ińsku, wiadomo z jakich powodów :kox:

Martinez z tego co pamiętam to się widzimy w tą niedziele, a tak poza tym to zapraszam wszystkich klubowiczów nad morze :drinks:

Opublikowano

piatek nie wiżę:) że tu zawitałeś aż 2 razy :) hehehe w niedziele?? chyba ze pod wieczór bo mam to wesele a potem poprawiny choć w sumie nie wiem czy na poprawinach bede. tak czy siak wpadnę ci lampkę oddać. Chyba ze bedziesz w szczecinie w tygodniu to w szczecie bym ci oddał. Szkoda ze nie będziesz na spocie, jak zwykle dajesz ciała :/ no ale cóż trudno się mówi a tak wogóle to widzimy się w piątek dzień przed spotem u mnie garażówka kropimy wodą święconą motocykle, Maćka i Majkela :) wiec jak coś to stawiasz się w piątek piątek u mnie w garażu :)

Cysiu jaki to jest dystans ??? Mam A6 więc :) nie wiem czy warto heheheh :) sie fatygować :)

Jest jakaś lista? trzeba się zdeklarować ?

kazikboy od nas tez pewnie jakiś grill przyjedzie ale weź swój nie koniecznie musimy go nawet wyciągać, nie mówiąc o rozpalaniu ale jeśli bedzie wiecej ludzi to dobrze mieć zaplecze. Weź swój, my też pewnie weźmiemy. Jak bedzie wiecej ludzi to sie rozpali 2 tak by nikt nie musiał czekać :)

wpisywać sie ludziska na Ińsko:)

Opublikowano

MARCIN z nowogardu to 150 km a lista jakas to jak klikniesz 38 strone to jest na czerwono odnośnik

Opublikowano

Zrozumiełem Cysiu, dzięki za info. pozdro. Ok wróciłem i mogę robić zamieszanie :)

Opublikowano

no nie wrócił i on teraz nastanie chaos :P

Opublikowano

To jak Pany z tym Ińskiem bo jak zauważyłem to będzie mój berstdej :gwizdanie:

Opublikowano

bert851 no to zajebioza :) w sam raz na urodzinosy :) super okazja by sie spotkać :), poza tym mamy kolejnego zawodnika i kolejna furka nam dochodzi :) tym razem czas na allroada :) i witamy Dawidoff32 dopisuję Cię więc do listy :)

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

11. Dawidoff32

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.