Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to moze lepiej poziom -1 ? tam jest cieplej :kox:

spotkamy sie o 18 a o 18 45 caly sznurek bedzie wyjezdzal zakrecal i wjezdzal zeby im nie dac zarobic haha

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

denveco nie uważasz że 24.10 już był?:> w TĄ niedziele o 18 będę w umówionym miejscu;]

Opublikowano

może jak skończe przerabiać auto to podjade na spot

Opublikowano

to gdzie i o której i kiedy :)

Opublikowano
  • Autor

Myślicie że w niedziele w Galaxy (Kolebce Szczecińskiego LANSU i shoppingu) :tongue4: będzie miejsce :mysli:

Opublikowano

co niedziele na -1 koło myjni spotykam sie z chlopakami z Poloklub polska i jest miejsce :) ale to juz wasza decyzja ;)

Opublikowano

to galaxy -1 tylko kwestia w ktorym miejscu zeby po calym parkingu nie jezdzic ;)

Opublikowano

wlasnie, poziomy

- 1

0

1

2

beda zapelnione bo z tych poziomow sa wejscia do galaksy, dlatego zaproponowalem poziom 1,5 bo z tego poziomu jak i z poziomu 0,5 nie ma wejscia do srodka co za tym idzie na tych poziomach bedzie duzo miejsca. A watpie zeby na tych z ktorych jest wejscie bylo by na tyle miejsca by ustawiac auta obok siebie a nie porozrzucane po calym placu o ile bedzie miejsce. A parking galaksy jest alternatywa w razie deszczu, Jak nie bedzie padac to wtedy waly chrobrego zjazdowa kostka brukowa godz 18 07.11.2010. Ktos dojrzal babola mojego dlatego poprawiam date. czyli jutro. Jakby co to 503 692 182.

Opublikowano
  • Autor

to co o 18 na kostce brukowej??? spiidy napisz na gg do reszty jak możesz :hi:

Opublikowano

ok powysylam na gg ze o 18 kostka brukowa na wałach i juz nie mieszamy :)

do zobaczenia jutro hehe

ps. czy bedzie padalo czy nie bedzie to jedziemy na wały a najwyzej wtedy pojedziemy wszyscy na galaxy jak bedzie padało zeby nie wyszło ze pokropi troche i juz kilka osob pojedzie na galaxy :wink4:

Opublikowano

ok powysylam na gg ze o 18 kostka brukowa na wałach i juz nie mieszamy :)

do zobaczenia jutro hehe

ps. czy bedzie padalo czy nie bedzie to jedziemy na wały a najwyzej wtedy pojedziemy wszyscy na galaxy jak bedzie padało zeby nie wyszło ze pokropi troche i juz kilka osob pojedzie na galaxy :wink4:

ok :) to do niedzieli o 18 na kostce :]
Opublikowano
  • Autor

Po której stronie się spotykamy ???? Colorado czy Columbusa???

Opublikowano

zjazdowa kostka brukowa.

Opublikowano
  • Autor

Kto tam foty pstrykał :mysli: niech wrzuci... :good:

Opublikowano

ja znam tego co pstrykał, niech wrzuci ;P

Opublikowano

A wiec dla niecierpliwych foto relacja:

b70d87928b112aafmed.jpg

b4ebeed42520849emed.jpg

a41c7bfebc1a76b7med.jpg

d11a9e564ce2cb4amed.jpg

3f41a2b1a27d41c3med.jpg

zadowoleni z fotek??

No ja mysle, bo jak nie to bęcki ;]

(Ja nie jestem zadowolony z jakosci fotek :disgust: Aparat 3,2 mega ale fotki rewelacja nie sa, chyba ze to kwestia ustawien, telefon mam od dwoch tygodni i dopiero go rozgryzam)

Opublikowano
  • Autor

Dobre są :good: Na 2 raz Aparat trzeba zabrać ze sobą :gwizdanie: Trzeba ustalić sztywny termin spotkań .... Może wpierw każdy niech zaproponuje :mysli:

Opublikowano

mi pasuje kazdy termin ale jestem za niedzielą i za czwartkiem dla tych którzy z poza szczecina dojezdzają tu do pracy a nie chce im sie jechac w niedziele na 18 :)

Opublikowano
  • Autor

Mi też by pasowało w Czwartek i Niedziele.... :good: A jak reszta.... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.