Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Cor72z

miejcie na uwadze koledzy jakies fleksiki uzywane pily lub 3 alusy o CB niewspominajac to dajcie znac zchecia podjade z bracmi po to co nasze :evil:

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie zrobił ktoś z Was mod z kierą multimedialną w swojej A4 B6? Ja założyłem taką kierę według wskazówek Malika i lewa rolka (sterowanie radia z kiery) nie działa z fabryczną małą navi. Prawa działa bez zarzutu.

Pomyślałem sobie że może na spocie ktoś by mi pomógł z kodowaniem.

Mam Vag-a laptopa i kabel oraz mieszkam w Szczecinie-Wielgowie

Hehe sorry chlopaki, "wczorajszy" musialem chyba byc jak to pisalem. Chodzilo mi o spot w czerwcu.

Co do bloku silnika to mialem ale na zlom poszedl niedawny czas temu. A kupca nie moglem znalezc to na zyleyki poszedl

Ja nie kusze losu i CB w domku mam jak nie ma potrzeby go uzywac. Czego oczy nie widza tego sercu nie zal - i to prawda.[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 20:26_________________________________________________A wiec kto byl by chetny na ewntualny CZERWCOWY :decayed: spocik?? (pierwsza niedziela czerwca)

czerwiec?? kurde ja myślalem że w Szczecinie mniej czasu potrzebujecie na spontana.

siema wszystkim

kolega martinez1980 mnie tu zaprośił bo więcej ruchu w województwie niż na a6klub, a czerwiec już niedaleko więc nie jest źle

jak spot nie będzie kolidował z accordklubpl to możecie mnie wpisać na listę, chętnie poznam ekipę od audi

aha, nie wiem jakie tu macie zwyczaje ale najlepiej mi pasują godziny wieczorne, dzień raczej obojętny

pozdro

Witamy, ty śmigasz Hondziną czy Audina :)???[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 12:54_________________________________________________a mówisz o tym spocie na którym byłeś i nas widzialeś :) fotosy też są :)

na razie tym i tym, jeśli wszystko będzie ok z audicą to zostanie na dłużej w rodzinie,

accorda się nie pozbywam bo mimo że ma już 12 lat jest w perfekcyjnym stanie - nim też pewnie wpadnę

na któregoś spota :decayed:

martinez1980 tak miedzy nami to troche kiepsko stoi frekfencja w szczecine jesli chodzi o organizacje spotow.

Co do kolegi kardas to spoty a4 w szczecinie raczej odbywaly sie kazda pierwsza niedziele misiaca o godz 18 na walach chrobrego na zjazdowej kostce brukowej. Nie wiem czy sie cos nie zmienilo bo od chyba 2 lub 3 miesiecy nie bylo mnie na pierwszoniedzielnych spotak tak wiec nie moge sie wypowiedziec. Ale wydaje mi sie ze termin nie zostal zmieniony.

To by trzeba bylo do kazdego napisac na pw o tym ze sa spoty ludziom ze szczecina i bliskich okolic.

A noz moze bedzie duza frekwencja.... (tak mysle :mysli:)

Hahaha dobrze napisane kardas ''po kiego to wisi'' haha jak itak nikogo tam nie zastaniesz Maciej dobrze pisze,my wczesniej ustalamy sobie termin z innymi ktorym pasi grubsza akcja i jak leci i pisze ze leci nowogard i stargard to zawsze tak jest, nawet jak fury brak to sie z kims zabiera wiec dla chcacego nic trudnego a u nas slowo to skarb:) Bedziemy teraz chcieli znow na Insko uderzyc i tam nad jeziorem zrobic zlocik z grilem wiec zapraszam a fotki z ostatniego inska mozesz znalesc w fotorelacji jak sie wtedy bawilismy. I tak jest zawsze wiec zapraszamy:)

Ińsko znam dobrze, hehe, w sierpniu mam tam ślub i wesele, w tej sali naprzeciwko głównej plaży :gwizdanie:

no to jeśli tu są takie zasady, że info wisi, a spotów nie ma, to więcej nie oftopuję i czekam na jakieś konkrety,

myślałem tylko że po spotach Accordów (3-4 auta, ale w miarę regularnie 2-3x w miesiącu) przy Audi będzie ciekawiej, bo więcej tego jeździ, ale jak widać

pozory mylą

:hi:

ano pozory myla,ostatnio w insku jak tam bylismy to motocykłista sie chajtal,daj znac to ci narobimy halasu haha a dlugo nie musisz czekac bo juz sie zlot szykuje 5go na sniatowie organizowany przez bmw klub.

hahaha i znow ojca zobacze jak gosci weselnych przywozi ;P nie no insko bylo fajne ;)

a co do wiekszej ilosci audi to moze fakt ze wiecej jezdzi ale i wiecej dziadkow nimi jezdzi albo prezesow itd.

wiecej jezdzi ale i wiecej dziadkow nimi jezdzi

no nie, tych tekstów to się nasłuchałem przy Accordzie, że to auto dla dziadka :polew:

a prezesi pewnie też jeżdżą, ale nie tymi 8 i więcej latkami :kox:

tylko młodszą budą

cysiu jak mozna napisac ze sie nie wiedzialo jak my zawsze przynjamniej miecha jak nie dluzej oiszemy o takich wypadach. Termin musi byc taki by bankowo byla letnia pogoda i bysmy frajde mieli z tego zlotu nad jeziorkiem. Moze zrobimy pomiedzy 23 a 25 czerwiec jak jest to Boze cale cialo? To taka moja propozycja ale roqnie dobrze pisac sie bede w lipcu np :)