Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?


MrMol

Rekomendowane odpowiedzi

Przednie lampy led do B7 to tandeta.Kupiłem te ciemne w marcu po trzech miesiącach pojawiły się odparzenia pod soczewkami,jakieś trzy tygodnie temu padły dwie diody.

Dokładnie tak jak piszesz... Ja zdemontowałem przednie lampy po 4 miesiącach i oddałem je na reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne jak na razie oki :-)

Przednie lampy led do B7 to tandeta.Kupiłem te ciemne w marcu po trzech miesiącach pojawiły się odparzenia pod soczewkami,jakieś trzy tygodnie temu padły dwie diody.

A co zrobiłeś z tymi przednimi lampami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już oddałeś do reklamacji.

Na razie są jeszcze na aucie,mam zamiar złożyć reklamacje.A co do lamp to jedna dioda teraz nie świeci i to inna się spaliła a tamte dwie teraz świecą.A dlaczego pytasz.

I bedziesz zakladal ori xenon ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie lakier przed soczewką nie łuszczy się tylko powstały takie fałdy jakby odparzenia,trzy diody nieraz migają a nieraz świecą normalnie tylko jedną mam spaloną i to przedostatnią w rzędzie.Obawiam się jednego gdy po reklamacji dostanę drugie to wady mogą okazać się jeszcze większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie lakier przed soczewką nie łuszczy się tylko powstały takie fałdy jakby odparzenia,trzy diody nieraz migają a nieraz świecą normalnie tylko jedną mam spaloną i to przedostatnią w rzędzie.Obawiam się jednego gdy po reklamacji dostanę drugie to wady mogą okazać się jeszcze większe.

Migające diody to jest zły objaw. Mi tez na początku migały a po tygodniu przestały świecić :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...