Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights


mosquitosound

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo prosta ,latwa i przyjemna instrukcja montazu , zajmuje 40min ,tylko zakladac i jezdzic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, ja sobie kupiłem coś takiego http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=909904776 ,coprawda świecą troszkę inaczej niż te philip'sy ale to oryginalne hella dedykowane do a4 , oczywiście mają homologację dopuszczającą do ruchu jako światła dzienne więc jaśki mogą nas cmoknąć ... cena - no cóż jest przystępniejsza na naszym allegro bo w niemczech kosztują ok.140 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek a czy na kloszu z przodu widnieją RL oraz E11 bo na aukcji na zdjęciu tego nie widać. Czy gołym okiem bez wyjmowania lampy gliniarz albo diagnosta odczyta te znaki. A na przeglądzie z założonymi światłami już byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podyskutuje o gustach. dla mnie doprawiane na siłę LEDy to wicha wioch.

dziękuję, dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o doprawianie LED na siłę,

nie chodzi o robienie wiochy jeżdżąc na włączonych światłach mijania + zwykłe białe diody za 15zł z Allegro (bo mnie też taki widok rozśmiesza)

chodzi o zastąpienie świateł mijania (zgodnie z przepisami) tymi właśnie LEDami, tak aby oszczędzić drogie żarówki, akumulator itp. itd.

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 08:48_________________________________________________Szymoonk

1. mógłbyś zrobić fotkę jednej strony (kratki z LEDami) z bliska i żeby nie były zapalone?

2. Czy wycinałeś coś w kratkach?

3. Czy masz też halogeny w zderzaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o doprawianie LED na siłę,

nie chodzi o robienie wiochy jeżdżąc na włączonych światłach mijania + zwykłe białe diody za 15zł z Allegro (bo mnie też taki widok rozśmiesza)

chodzi o zastąpienie świateł mijania (zgodnie z przepisami) tymi właśnie LEDami, tak aby oszczędzić drogie żarówki, akumulator itp. itd.

nie zmienia to faktu (abstrahując od twoich ekonomicznych intencji), ze to wiocha wioch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiocha jest jak jedziesz na diodach za 15zł z Allegro przyklejonych do zderzaka a do tego masz włączone światła mijania :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:37_________________________________________________co nie zmienia faktu że przez takich ludzi ja muszę się zastanawiać czy będzie na miejscu zmontowanie świateł dziennych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię foteczki :wink4:, ja nie miałem w zderzaku halogenów bo mam zderzak przedliftowy. Kratki musiałem ciąć aby upchać tam ledyy :hi: Poza tym LEDY u mnie wleciały ponieważ w planach są również pseudo Xenoony wiec oszczędność na żarnikach będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...