Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights


mosquitosound

Rekomendowane odpowiedzi

dsc0135zz.jpg

A myślałeś o innych miejscach do montażu...?

np. nielakierowna dokładka przedniego zderzaka :cool1:

Dla mnie kicha :thumbdown: gdyby halogenów nie było to ok ale tu jest zbyt wiele elementów w zderzaku.

Bo widzisz...

myślałem o day-led'ach tylko chciałem je "ukryć" ZA plastikiem, który jest w/w dokładką zderzaka...

Myślę, że efekt byłby niezły, tylko że te kratki rochę się u mnie różnią - to chyba przez dolot do IC[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 01:33_________________________________________________BTW:

Mi zależało na wizerunku mojego auta w lusterku auta jadącego przede mną...

a nie na typowych światłach dziennych

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie kupię bo... zasłania wejście do IC no i wygląda dla większości osób jak taśma led za 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie kupię bo... zasłania wejście do IC

Zatem trzeba wywalić IC :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te tak nie wygadaja swieca mocno

Ale mają kształt tego g... z allegro. W ogóle światła do jazdy dziennej w starej budzie b5 wyglądają szpetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już szpanować zenonami w soczewkach? :wink4:

Raczej lansować :decayed: bo szpan to chwalenie się tandetą.

Szpanować to można światłami do jazdy dziennej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech będzie lansować :naughty: U mnie po mieście jeździ na taxie peugeot 406, taki jak w Taxi 2 i wali po oczach tymi swoimi 12000K z fabrycznych reflektorów na H7 - to jest pewnie szpan? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech będzie lansować :naughty: U mnie po mieście jeździ na taxie peugeot 406, taki jak w Taxi 2 i wali po oczach tymi swoimi 12000K z fabrycznych reflektorów na H7 - to jest pewnie szpan? :)

To pewnie debil :wink4:

U mnie w okolicy też jeździła taksówka na hidach 12000k ale w lampach lustrach bo to było stare audi 80.

Dobra koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większości z Was pomyliła się marka, może co niektórzy zastanowią się na BMW. Tam macie pełen lans i szpan. Jeszcze tuba w bagażniku tak żeby rdza odpadała i będzie OK :good:

Jeżeli już to halogeny wolałbym przerobić żeby się świeciły jako światła do jazdy dziennej, a jak ktoś nie ma to założyć. [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 14:38_________________________________________________Sorrki jak ktoś został urażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że firmy takie jak bodaj Depo czy Inpro nie robią takich lampek jak ma w ofercie Sonar - na wzór R8. To g... sonarowskie strach kupować chociaż sam wygląd jako taki ma niezły moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy z S6 jedyne słuszne moim zdaniem i takowe posiadam, nie uważam, że to wiocha jeśli napierdzielają tak mocno, że spełniają swoje zadanie, a i charakterku dodają autku, te Philipsa jak dla mnie trochę maciupkie i słabo świecą mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy z S6 jedyne słuszne moim zdaniem i takowe posiadam, nie uważam, że to wiocha jeśli napierdzielają tak mocno, że spełniają swoje zadanie, a i charakterku dodają autku, te Philipsa jak dla mnie trochę maciupkie i słabo świecą mimo wszystko

Ledy z S6 to zupełnie inna klasa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem te lampkli i powiem że swiecą fajnie :good:

grzechu to robimy spota 29, i muszę oglądnąć na żywo, ja szukam ori halogenów teraz, ledy jakie by nie były jakoś mi do B5 nie pasują :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem te lampkli i powiem że swiecą fajnie :good:

grzechu to robimy spota 29, i muszę oglądnąć na żywo, ja szukam ori halogenów teraz, ledy jakie by nie były jakoś mi do B5 nie pasują :gwizdanie:

małe troche nop ale zycie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy z S6 jedyne słuszne moim zdaniem i takowe posiadam, nie uważam, że to wiocha jeśli napierdzielają tak mocno, że spełniają swoje zadanie, a i charakterku dodają autku, te Philipsa jak dla mnie trochę maciupkie i słabo świecą mimo wszystko

Ledy z S6 to zupełnie inna klasa :kox:

ale jak się dobrze poszuka to podobna kasa :naughty: się nawet zrymowało do Twojej wypowiedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...