Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Czarny avant 1,9tdi BRB nowy felunek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Co prawda miałem zamiar pochwalić się autkiem jak już coś przy nim zrobie, ale nie zaszkodzi jak pokaże go teraz:)

Do rzeczy, autko sprowadziłem niecałe 2 miechy temu z niemiec gdzie miało jednego właściciela, przebieg na dzień dzsiejszy ok. 150 tys km.

rok prod: 2006

kolor: jedyny słuszny

silnik: 1,9tdi 116KM BRB ( na szczęście bez DPF'a)

z wyposażenia dodatkwego jest dokładnie to na czym mi zależało:

-bixenon (z autopoziomowaniem i światłami do jazdy dziennej)

-sportowe zawieszenie 1BE

-sportowe fotele

-sportowa 3-ramienna kierownica (skórzana)+ gałka zmiany biegów

-audi concert ze subwooferem w bagażniku (niewykluczona zmiana na bose)

z planów na najbliższe miesiące:

-felunek 18" (ewentualnie 19" na większej glebie)

-obowiązkowo wirus

-ciemne szybki

-podłokietnik (aż dziw że go nie ma)

-pełny fis

-wywalenie oznaczeń z tylnej klapy

lista może się oczywście wydłużyć:)

Dt8Fi.jpg 1ZayhA.jpg

lzjwr.jpg1JDqUr.jpg

lAiT0.jpg Duut9.jpg

1Zbv90.jpglAxQS.jpg

BBS CH 18x8,5j ET35 + Pirelli P Zero 225/40

[img]http://s1.postimage.org/Rp4u0.jpg[/img]

Rp9ti.jpg

RpjrS.jpg

Opublikowano

gratki, idziesz w dobrym kierunku :kox:

Opublikowano

Gratki furki! :good: Może jeszcze jakiś RNSik sie dołoży... :gwizdanie:

Opublikowano

Plany modów :good: no i RNS-E obowiązkowo :naughty:

Polecam zimowe dywaniki gumowe.

Opublikowano

GRill w czerń dodatkowo i będzie cool :good:

Opublikowano
  • Autor

Na RNS-E nie zależy mi tak bardzo (mam jakby coś tom toma:)), myślałem jedynie żeby w miejsce zmieniarki wstawić xcarlink'a

Opublikowano

Calkiem niezle wyposazenie jak na 1.9TDI. Gratuluje.

Ja od siebie polecam multi kiere + modul bluetooth jak go nie masz i duzo rozmawiasz.

Opublikowano

Gratulacje zakupu :wink4:

Opublikowano

Ładna :a4fan: silnik jak u mnie po czym poznałeś że nie ma DPF-a ja w wklejce z kodów nic nie wyczytałem :mysli: gratki pozdrawiam :good:

Opublikowano
  • Autor

Ładna :a4fan: silnik jak u mnie po czym poznałeś że nie ma DPF-a ja w wklejce z kodów nic nie wyczytałem :mysli: gratki pozdrawiam :good:

Mam w kodach 7GN czyli euro 4 z przygotowaniem do filtra cząstek stałych( czyli chyba moze być ale nie musi) pozatem dokładnie sobie pooglądałem cały układ wydechowy i oprucz katalizatora nic nie znalazlem.

....Acha noi końcówki wydechu jak na moje oko są okopcone:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

od biedy może być :decayed: tylko coś nic się nie dziej z zaplanowanymi modami :gwizdanie:

no i bose obowiązkowo :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

od biedy może być :decayed: tylko coś nic się nie dziej z zaplanowanymi modami :gwizdanie:

no i bose obowiązkowo :good:

Właśnie się zaczęło dziać .

Na początek doszedł felunek BBS CH 18x8,5j et35 z oponami Pirelli P Zero 225/40

yOMdi.jpg

miały być 19" na większej glebie ale zdecydował rozsądek i doświadczenie po poprzednich "zabawkach":)

Pare fotek auta na nowych felgach w pierwszym poście

Opublikowano

znajoma felga :decayed: fajnie wyglada :cool1:

Opublikowano

Felga :good:

PS Byłeś nagrzany jak te foty robiłeś ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

znajoma felga :decayed: fajnie wyglada :cool1:

no wzór prawie tak oklepany jak ten z s8, ale mi sie i tak podoba.Nie widziałem bardziej sensownej 18-ki, która by pasowała do B7, pozatem co bbs to bbs :decayed:

Felga :good:

PS Byłeś nagrzany jak te foty robiłeś ? :polew:

faktycznie mało która jest prosta (jeśli o to Ci chodzi) Mam troche więcej nacykanych fotek to może poźniej zmienie

Opublikowano

no wzór prawie tak oklepany jak ten z s8, ale mi sie i tak podoba.Nie widziałem bardziej sensownej 18-ki, która by pasowała do B7, pozatem co bbs

nie no fajna jest ,tak fajna ze jeszcze niedawno mialem dwa komplety dokladnie takich samych :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dlaczego sprzedajesz autko? Chyba nie jest awaryjne :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego sprzedajesz autko? Chyba nie jest awaryjne :mysli:

Z reguły zmieniam auto co 1-1,5 roku . To mam juz prawie 2 lata takze to mój rekord :naughty: Co do awaryjności to masz racje.

Tak więc sprzedaje tylko dlatego że mam taki kaprys:)

Opublikowano

A myślałem,że tylko moja żonka ma kaprys na następne nowe kozaczki :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.