Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

tylko że to chyba europejska wersja :kwasny:, więc muszę poszukać czegoś takiego na ebayu

mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lak, co do tylnego zderzaka: szukaj w takim stylu na przód a ten co masz mi daj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby czym tylne lampy maja sie róznić angielskie od europy?

niby nikt tego nie widzi a jednak , przeciw mgielne jest po innej stronie w angliku i po innej stronie w europejczyku :wink:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

tylko że to chyba europejska wersja :kwasny:, więc muszę poszukać czegoś takiego na ebayu

mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink:

człowiek uczy się całe życie bo tego nie wiedziałem , będę musiał sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to raczej nie problem bo z tego co wiem kazde lampy mają gniazda na żarówke przeciwmgielnych po obu stronach.przynajmniej ja tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby czym tylne lampy maja sie róznić angielskie od europy?

niby nikt tego nie widzi a jednak , przeciw mgielne jest po innej stronie w angliku i po innej stronie w europejczyku :wink:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

tylko że to chyba europejska wersja :kwasny:, więc muszę poszukać czegoś takiego na ebayu

mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink:

człowiek uczy się całe życie bo tego nie wiedziałem , będę musiał sprawdzić

sprawdź ale ja już mam drugą a4 ściągnięta z uk i przełożoną na Europę :wink: trzeba instalację przerobić żeby druga lampa świeciła, ja w obu lampach miałem gniazdo na żarówkę :wink:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

znaczy sie który zderzak chcesz?

Tolek pewnie chce S-line na przód :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moge sie z nim zamienić..ja mu dam zderzak przód a on mi całą alcantare:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodziło o przedni S-LINE :)

mogę Ci dać tylne boczki z korbkami, ja poszukam w elektryce :D dorzucę rolety boczne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodziło o przedni S-LINE :)

mogę Ci dać tylne boczki z korbkami, ja poszukam w elektryce :D dorzucę rolety boczne :>

no to sie nie dogadamy:grin:

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 11:19 ----------

z racji że dawno sie tu nic nie działo to kilka nowych dodatków wpadło i wpadnie:decayed: na początek gałka s-line

dsc02565t.jpg

lustereczko co powie przecie kto jest najfajniejszy na świecie:wink: lustro z B6 fotochrom z czujnikiem zmierzchu

dsc02566e.jpg

i do lustra wewnętrznego jeszcze mały dodatek..grzane fotochromy elektrycznie składane z odpowiednimi dla nich silniczkami szyb

dsc02569sh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałeczka od A3 :wink:

Też mam w planach fotochromy , tylko jakoś nie mogę się za to zabrać .

Jaki byś dał stopień trudności w skali 1 - 10 ?

Robiłem u siebie elektryczne szybki z tyłu więc chyba dam i radę z fotochromem

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

i widzę lusterka fotochrom z B7 :slina: , nie mają już tej gówn...j obwódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi ci o stopien trudnosci montazu czy jak?

stopień montażu na -2 jeżeli mówisz że robiłeś elektryke z tyłu :)

Ładnie się posuwasz :wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.za pare dni wpadnie znowu coś nowego ale to sie pochwale jak założe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

Ładna sztuka, rezanko... :good: I już niedługo obejrzę furkę na żywo. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

Ładna sztuka, rezanko... :good: I już niedługo obejrzę furkę na żywo. :wink4:

dzieki..a ja juz niedługo dostane twój towar:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustra wymiatają :kox:

nieźle Laki nieźle, chociaż nieźle to już u Ciebie dużo za mało powiedziane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...