Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko że to chyba europejska wersja :kwasny:, więc muszę poszukać czegoś takiego na ebayu

mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink:

Opublikowano

Lak, co do tylnego zderzaka: szukaj w takim stylu na przód a ten co masz mi daj :D

Opublikowano
  • Autor

znaczy sie który zderzak chcesz?

Opublikowano
a niby czym tylne lampy maja sie róznić angielskie od europy?

niby nikt tego nie widzi a jednak , przeciw mgielne jest po innej stronie w angliku i po innej stronie w europejczyku :wink:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

tylko że to chyba europejska wersja :kwasny:, więc muszę poszukać czegoś takiego na ebayu

mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink:

człowiek uczy się całe życie bo tego nie wiedziałem , będę musiał sprawdzić

Opublikowano
  • Autor

no ale to raczej nie problem bo z tego co wiem kazde lampy mają gniazda na żarówke przeciwmgielnych po obu stronach.przynajmniej ja tak mam

Opublikowano
a niby czym tylne lampy maja sie róznić angielskie od europy?

niby nikt tego nie widzi a jednak , przeciw mgielne jest po innej stronie w angliku i po innej stronie w europejczyku :wink:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

tylko że to chyba europejska wersja :kwasny:, więc muszę poszukać czegoś takiego na ebayu

mikaszi mi się wydaje że lampy są identyczne tzn przeciwmgielne jeśli chcesz mieć z drugiej str to tylko wkładasz tam żarówkę - instalacja w aucie tak jest poprowadzona:wink:

człowiek uczy się całe życie bo tego nie wiedziałem , będę musiał sprawdzić

sprawdź ale ja już mam drugą a4 ściągnięta z uk i przełożoną na Europę :wink: trzeba instalację przerobić żeby druga lampa świeciła, ja w obu lampach miałem gniazdo na żarówkę :wink:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

znaczy sie który zderzak chcesz?

Tolek pewnie chce S-line na przód :tongue:

Opublikowano
  • Autor

no moge sie z nim zamienić..ja mu dam zderzak przód a on mi całą alcantare:grin:

Opublikowano

No chodziło o przedni S-LINE :)

mogę Ci dać tylne boczki z korbkami, ja poszukam w elektryce :D dorzucę rolety boczne :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
No chodziło o przedni S-LINE :)

mogę Ci dać tylne boczki z korbkami, ja poszukam w elektryce :D dorzucę rolety boczne :>

no to sie nie dogadamy:grin:

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 11:19 ----------

z racji że dawno sie tu nic nie działo to kilka nowych dodatków wpadło i wpadnie:decayed: na początek gałka s-line

dsc02565t.jpg

lustereczko co powie przecie kto jest najfajniejszy na świecie:wink: lustro z B6 fotochrom z czujnikiem zmierzchu

dsc02566e.jpg

i do lustra wewnętrznego jeszcze mały dodatek..grzane fotochromy elektrycznie składane z odpowiednimi dla nich silniczkami szyb

dsc02569sh.jpg

Opublikowano

gałeczka od A3 :wink:

Też mam w planach fotochromy , tylko jakoś nie mogę się za to zabrać .

Jaki byś dał stopień trudności w skali 1 - 10 ?

Robiłem u siebie elektryczne szybki z tyłu więc chyba dam i radę z fotochromem

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

i widzę lusterka fotochrom z B7 :slina: , nie mają już tej gówn...j obwódki

Opublikowano
  • Autor

ale chodzi ci o stopien trudnosci montazu czy jak?

Opublikowano
ale chodzi ci o stopien trudnosci montazu czy jak?

stopień montażu na -2 jeżeli mówisz że robiłeś elektryke z tyłu :)

Ładnie się posuwasz :wink::naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieki.za pare dni wpadnie znowu coś nowego ale to sie pochwale jak założe:decayed:

Opublikowano

:whistling:

Ładna sztuka, rezanko... :good: I już niedługo obejrzę furkę na żywo. :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:whistling:

Ładna sztuka, rezanko... :good: I już niedługo obejrzę furkę na żywo. :wink4:

dzieki..a ja juz niedługo dostane twój towar:decayed:

Opublikowano

lustra wymiatają :kox:

nieźle Laki nieźle, chociaż nieźle to już u Ciebie dużo za mało powiedziane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a dzisiaj znowu coś wpadlo:decayed: dzieki akjam

Opublikowano
  • Autor

spokojnie.jutro da sie cos zrobic:decayed:

Opublikowano
:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.