Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dolny grill w czern

a ten dalej z tą czernią:polew: a co z górnym?

:naughty:

Ci skóra chrom zasłoniła :decayed:

David nie męcz go z czernią, nie każdy może mieć fajne auto :polew:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

muszą być chrom madafaki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
malowałeś zwykłym czarnym matem czy dobierałeś farbe pod kolor oryginalnych z bix ?

malowałem czarnym matem bo bixy są takie ciemno szare a nie czarne.....badboy jakby nie było co do chromu to plastdip nadal mam :decayed:

Opublikowano
malowałeś zwykłym czarnym matem czy dobierałeś farbe pod kolor oryginalnych z bix ?

malowałem czarnym matem bo bixy są takie ciemno szare a nie czarne.....badboy jakby nie było co do chromu to plastdip nadal mam :decayed:

ja mam zamówiony :decayed:

Opublikowano
malowałeś zwykłym czarnym matem czy dobierałeś farbe pod kolor oryginalnych z bix ?

malowałem czarnym matem bo bixy są takie ciemno szare a nie czarne.....badboy jakby nie było co do chromu to plastdip nadal mam :decayed:

ja mam zamówiony :decayed:

Na całe auto? Jak się bez kata jeździ :whistling:

Opublikowano
malowałeś zwykłym czarnym matem czy dobierałeś farbe pod kolor oryginalnych z bix ?

malowałem czarnym matem bo bixy są takie ciemno szare a nie czarne.....badboy jakby nie było co do chromu to plastdip nadal mam :decayed:

ja mam zamówiony :decayed:

Na całe auto? Jak się bez kata jeździ :whistling:

nie nie na zabawę :decayed:

lepiej się kręci w końcowym zakresie obrotów troszkę :wink:

Opublikowano

jak masz juz plasti dipa to wal grille w czern,jak Ci sie nie spodoba to zerwiesz,schodzi to w 2 min i nie zostawia sladu,

zobaczysz ze jak bedzie shadow line to odrazu cos wyrwiesz na miescie :grin:

Opublikowano
  • Autor
jak masz juz plasti dipa to wal grille w czern,jak Ci sie nie spodoba to zerwiesz,schodzi to w 2 min i nie zostawia sladu,

zobaczysz ze jak bedzie shadow line to odrazu cos wyrwiesz na miescie :grin:

chłopie ja juz teraz tyle wyrywam że trzeba drzwiami laski odpychać:wink:

Opublikowano

jaki jest kod koloru tych lusterek?

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem to one nie maja kodu koloru.to satyna.cos jak w s4.kupilem je od kolegi z forum i nie sa one malowane

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładny furak :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzięki...w bliskim czasie jeszcze pare gratów dojdzie tylko trzeba to ogarnąć

Opublikowano

No furkę masz kozak :kox:

a tak przy okazji co masz za ledowe lampy z tyłu , masz może zdjęcie jak świecą w nocy :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzieki mikaszi...twoja też jaja gniecie.a co do lamp to chłopie starczy poszukać:decayed: tu masz lampy LAMPY AUDI A4 (B6) 2000-04 LED RED NOWE (2836760059) - motoAllegro a tu jak świecą.to nawet kolega z forum wrzucał

tylko że na żywo efekt o wiele lepszy
Opublikowano

mógł byś zarzucić jakąś aukcją takich jak ty masz , bo jest tego trochę :wink:

Opublikowano

podziękował :hi:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

tylko że to chyba europejska wersja :kwasny:, więc muszę poszukać czegoś takiego na ebayu

Opublikowano
  • Autor

a niby czym tylne lampy maja sie róznić angielskie od europy?

Opublikowano

fajna no i te fotele,,,

Opublikowano
  • Autor

no musze jeszcze dorwac boczki w alcantarze z roletkami a ztym cięzko:kwasny:

Opublikowano

ja bym wszystko dal za recaro z taka alkantra i boczkami,,

copatr.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.