Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

jak wrazenia po wrzuceniu stabilizatorow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jeszcze tempomatu nie miałeś :facepalm: Takie trasy robisz przecież :kwasny: Ja bez niego już bym się w trase do NL nie wybierał hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laki dwie sprawy?1. ile ci zajeło rozklejenie i pomalowanie lamp? 2. policja nie interesuje sie twoimi lampami???? bo wiesz ja mam ten sam problem bo niemam sprysków a chciałbym pomalowac lampy i zmienic zarówki. mozesz na priv. furacz kosa.. pozdro

ja rozklejałem na spokojnie bo miałem inne lampy założone wiec z tydzien sie tym bawiłem na luzie.co do policji to jak na razie sie nie czepiają.ale moga tylko do hidów bo do koloru środka lamp to moga ci naskoczyć

David co do stabilizatorów to ekstra.fajnie sie trzyma na zakrętach.ciesze sie jak małe dziecko tym fantem:decayed:

Patrys powiem ci że nie miałem tempomatu i jakos mi to nie przeszkadzało.teraz juz jest i fajnie sie jezdzi choć nie zawsze na trasie opłaca sie go włączać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foty tej Twojej kozuni w pierwszym poscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe foty daja rade :kox: tu u Ciebie na wsi ? :decayed:

te dekory masz biale czy takie mocno srebrne??

do planow dopisalbym listwy s4 zew :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe foty daja rade :kox: tu u Ciebie na wsi ? :decayed:

te dekory masz biale czy takie mocno srebrne??

do planow dopisalbym listwy s4 zew :naughty:

foty muszą byc fajne skoro ja je robiłem:wink: a to przed domem w holandii.dekory są s-line alu szczotkowane z b6,moze za duzo światła poszło i wydają sie takie jasne.a co do listw s4 to jak wpadną jakies w dobrej cenie to kupie bo teraz wydać 1tyś zł na takie małe gówno to mi sie nie uśmiecha:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontuj ori laminat jak ja :grin::naughty: moj lakiernik sie nawkuriwal zeby to bylo proste i pow ze 2 x by takich listw nie robil ale teraz wygladaja git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontuj ori laminat jak ja :grin::naughty: moj lakiernik sie nawkuriwal zeby to bylo proste i pow ze 2 x by takich listw nie robil ale teraz wygladaja git :wink:

Never takiego badziewia :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam tak jak hammer...albo konkret albo nic.....żadnych półśrodków:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam tak jak hammer...albo konkret albo nic.....żadnych półśrodków:decayed:

dupicie jeden z drugim :decayed: odnośnie laminatu- zależy co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba mi nie powiesz że listwy pasują ci idealnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba mi nie powiesz że listwy pasują ci idealnie:wink:

zrobi się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa krokwiokami pobijesz a z drugiej strony ostre konce pozaginasz:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa krokwiokami pobijesz a z drugiej strony ostre konce pozaginasz:polew::polew::polew:

Właśnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody ladne:brawo:,pozdrawiam, a laminatu nie zakladaj ja ten blad popelnilem z klapa z daleka tylko dobrze wyglada:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi z ost modów najbardziej się dzienne na długich spodobały... jakoś nie byłem przekonany dopóki Laki nie jechał za mną i sobie w lusterku to ładnie pooglądałem - na serio robią robote i taka groźna badA4 się z niej zrobiła :wink:

z przeciwka nawet na te 30% trochę ślepią ale co tam.. wygląda prześlicznie :thumbup1:

PS

Eleanor moje marzenie :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line zawias jest ok! Ja śmigam na 19" i nie narzekam :decayed:

Co prawda tył siedzi niżej ale jakoś mi to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody ladne:brawo:,pozdrawiam, a laminatu nie zakladaj ja ten blad popelnilem z klapa z daleka tylko dobrze wyglada:thumbdown:

nie ma laminatu i nie bedzie:decayed: seves ta moja to jest very very bad A4:decayed: a eleanor kupuj..jedyne 200zł...model.. of kors:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego laminatu :facepalm: Ja popełniłem ten błąd i kupiłem lotkę... Jak auto pójdzie do lakiernika to lotka od razu OUT:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...