Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wrazenia po wrzuceniu stabilizatorow?

Opublikowano

To ty jeszcze tempomatu nie miałeś :facepalm: Takie trasy robisz przecież :kwasny: Ja bez niego już bym się w trase do NL nie wybierał hehe

Opublikowano
  • Autor
laki dwie sprawy?1. ile ci zajeło rozklejenie i pomalowanie lamp? 2. policja nie interesuje sie twoimi lampami???? bo wiesz ja mam ten sam problem bo niemam sprysków a chciałbym pomalowac lampy i zmienic zarówki. mozesz na priv. furacz kosa.. pozdro

ja rozklejałem na spokojnie bo miałem inne lampy założone wiec z tydzien sie tym bawiłem na luzie.co do policji to jak na razie sie nie czepiają.ale moga tylko do hidów bo do koloru środka lamp to moga ci naskoczyć

David co do stabilizatorów to ekstra.fajnie sie trzyma na zakrętach.ciesze sie jak małe dziecko tym fantem:decayed:

Patrys powiem ci że nie miałem tempomatu i jakos mi to nie przeszkadzało.teraz juz jest i fajnie sie jezdzi choć nie zawsze na trasie opłaca sie go włączać

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nowe foty daja rade :kox: tu u Ciebie na wsi ? :decayed:

te dekory masz biale czy takie mocno srebrne??

do planow dopisalbym listwy s4 zew :naughty:

Opublikowano

Mody w dobra strone:kox:

Opublikowano
  • Autor
nowe foty daja rade :kox: tu u Ciebie na wsi ? :decayed:

te dekory masz biale czy takie mocno srebrne??

do planow dopisalbym listwy s4 zew :naughty:

foty muszą byc fajne skoro ja je robiłem:wink: a to przed domem w holandii.dekory są s-line alu szczotkowane z b6,moze za duzo światła poszło i wydają sie takie jasne.a co do listw s4 to jak wpadną jakies w dobrej cenie to kupie bo teraz wydać 1tyś zł na takie małe gówno to mi sie nie uśmiecha:wink:

Opublikowano

zamontuj ori laminat jak ja :grin::naughty: moj lakiernik sie nawkuriwal zeby to bylo proste i pow ze 2 x by takich listw nie robil ale teraz wygladaja git :wink:

Opublikowano
zamontuj ori laminat jak ja :grin::naughty: moj lakiernik sie nawkuriwal zeby to bylo proste i pow ze 2 x by takich listw nie robil ale teraz wygladaja git :wink:

Never takiego badziewia :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

stwierdzam tak jak hammer...albo konkret albo nic.....żadnych półśrodków:decayed:

Opublikowano
stwierdzam tak jak hammer...albo konkret albo nic.....żadnych półśrodków:decayed:

dupicie jeden z drugim :decayed: odnośnie laminatu- zależy co i jak :wink:

Opublikowano
  • Autor

no chyba mi nie powiesz że listwy pasują ci idealnie:wink:

Opublikowano
no chyba mi nie powiesz że listwy pasują ci idealnie:wink:

zrobi się :wink:

Opublikowano
  • Autor

taaa krokwiokami pobijesz a z drugiej strony ostre konce pozaginasz:polew::polew::polew:

Opublikowano
taaa krokwiokami pobijesz a z drugiej strony ostre konce pozaginasz:polew::polew::polew:

Właśnie :decayed:

Opublikowano

mody ladne:brawo:,pozdrawiam, a laminatu nie zakladaj ja ten blad popelnilem z klapa z daleka tylko dobrze wyglada:thumbdown:

Opublikowano

a mi z ost modów najbardziej się dzienne na długich spodobały... jakoś nie byłem przekonany dopóki Laki nie jechał za mną i sobie w lusterku to ładnie pooglądałem - na serio robią robote i taka groźna badA4 się z niej zrobiła :wink:

z przeciwka nawet na te 30% trochę ślepią ale co tam.. wygląda prześlicznie :thumbup1:

PS

Eleanor moje marzenie :tongue:

Opublikowano

s-line zawias jest ok! Ja śmigam na 19" i nie narzekam :decayed:

Co prawda tył siedzi niżej ale jakoś mi to nie przeszkadza

Opublikowano
  • Autor
mody ladne:brawo:,pozdrawiam, a laminatu nie zakladaj ja ten blad popelnilem z klapa z daleka tylko dobrze wyglada:thumbdown:

nie ma laminatu i nie bedzie:decayed: seves ta moja to jest very very bad A4:decayed: a eleanor kupuj..jedyne 200zł...model.. of kors:wink:

Opublikowano

Żadnego laminatu :facepalm: Ja popełniłem ten błąd i kupiłem lotkę... Jak auto pójdzie do lakiernika to lotka od razu OUT:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.