Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

a tu nowe modziki :> koncówki ulter 90mm które mam już sporo czasu ale nie było kiedy foty zrobić..i ledy ambiente..mały mod a cieszy :decayed:

dsc01489na.jpg

dsc01491cq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mod :good: wielkosc koncowek jak u mnie,a one sa sciete? zdecydowanie brakuje dystatnsow u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak są ścięte tak jak ori :naughty:...a co do dystansów to nie chce kombinować..to tylko drobny szczegół ale znowu trzeba nowe dłuższe śruby kupować więc daje spokój[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 21:55_________________________________________________

moja żonka już od dłuzszego czasu marudziła że skoro ja mam swoją audice to ona też chce :>...i to w cabrio..długo szukałem i w koncu udało mi sie zrobić jej niespodzianke i kupiłem jej to srebrne cudo..a niech ma dziewczyna :decayed: automat i wypasik też fajny,jest bardzo zadowolona.zdjęcia robione na szybko więc jakość nie specjalna....

dsc01494xl.jpg

dsc01495i.jpg

dsc01496co.jpg

dsc01498x.jpg

dsc01500m.jpg

dsc01506nc.jpg

dsc01507o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żonka mówiła że nie chce nic modzić...ale posiedzi troche na forum i na pewno zmieni zdanie :polew:...zresztą jak każdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z Ciebie mąż- u mnie zwykle kończy się na bluzeczce :polew:

a wiesz co będę jej żałował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z Ciebie mąż- u mnie zwykle kończy się na bluzeczce :polew:

a wiesz co będę jej żałował :wink4:

nauczysz dziadostwa :polew:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista jest :good:

Laki ales doyebał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co do modow to pewnie drewno raz dwa wyleci :decayed: no i wpadnie jakis s-line :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista jest :good:

Laki ales doyebał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co do modow to pewnie drewno raz dwa wyleci :decayed: no i wpadnie jakis s-line :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie wiem jakie będą mody bo to maszyna żony :> ja to mam swoje jeszcze dwie takie :a4fan::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba bita bo soczewki nie ma a zderzak pod spryski :mysli:, sprawdź vin, może pakiet zima jest

ma soczewki tylko fotki słabawe :> może kiedy wrzuce fotki z detalami...a jest co oglądać :naughty:

_________________________________________________

tutaj nowy modzik..kiera s-line :naughty:

dsc01532hz.jpg

dsc01538q.jpg

i są z przodu ledy ambiente...no to są i z tyłu :decayed:

dsc01535s.jpg

dsc01536ke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba bita bo soczewki nie ma a zderzak pod spryski :mysli:, sprawdź vin, może pakiet zima jest

ma soczewki tylko fotki słabawe :> może kiedy wrzuce fotki z detalami...a jest co oglądać :naughty:

_________________________________________________

tutaj nowy modzik..kiera s-line :naughty:

dsc01532hz.jpg

dsc01538q.jpg

i są z przodu ledy ambiente...no to są i z tyłu :decayed:

dsc01535s.jpg

dsc01536ke.jpg

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jaka piekna kiera :slina:

rarytas :naughty:

:decayed:

PS w koncu zes sie za to wzial :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera :kox: jednak szkoda ze nie kupiles z b7 s-line...poka jeszcze jak te ledy swieca w nocy :cool1:

gdzies mi sie obilo ze dorwales wkoncu dokladke Votexa na 2 kominy :naughty::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera :kox: jednak szkoda ze nie kupiles z b7 s-line...poka jeszcze jak te ledy swieca w nocy :cool1:

gdzies mi sie obilo ze dorwales wkoncu dokladke Votexa na 2 kominy :naughty::notworthy:

wiesz udało mi sie tą dorwać bo jest w fajnym stanie..dzięki seves :good:...z b7 nie brałem bo jak sie już na taka zdecyduje to żeby była multi i pod to zmienie reszte gratów.na razie jest dobrze.co do ledów to trudno bedzie pokazać jak w nocy świecą bo aparat tego nie uchwyci ale świecą tak samo jak te które sa z przodu bo to te same ledy.co do dokładki to dobrze słyszałeś..dorwałem dokładke w dobrej cenie ale pech chciał że okazało sie że te czarne plastiki które otaczają miejsce dokładki na zagięciach na wydech pochodziły z diesla czyli były proste.więc dokładka poszła do zwrotu ale....kupiłem na allegro cały zderzak z tą dokładka i z czujnikami parktronica wraz z wiązką za dobrą kase :naughty: także jestem jeszcze bardziej zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda to autko, felga miażdży suty :kox: lusterka też świetnie się komponują :) Zazdroszczę kratki w zderzak do s-line .. :( Ale i u mnie zawita :embarrassed: Nie wiem dlaczego nie widziałem wcześniej tego wątku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda to autko, felga miażdży suty :kox: lusterka też świetnie się komponują :) Zazdroszczę kratki w zderzak do s-line .. :( Ale i u mnie zawita :embarrassed: Nie wiem dlaczego nie widziałem wcześniej tego wątku.

Pozdrawiam

musisz częsciej forum przeglądać :decayed: zwłaszcza wątek moja a4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz i gdzie ta różowa felga :naughty: :naughty:

Cyknij fotostory i pokaż jak Ci te ledziska świecą

Spojler ORI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz i gdzie ta różowa felga :naughty: :naughty:

Cyknij fotostory i pokaż jak Ci te ledziska świecą

Spojler ORI ?

rózowa fela jest na zime :polew: spoiler oczywiscie że ori..jakby mogłobyc inaczej :naughty: na tych fotkach te ledy już swiecą tylko fotki jakieś liche..a nocą tego nie uchwycisz.one daja taką czerwona lekką poświate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...