Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

no i satynowe obudowy juz lezą w garażu :naughty:

:gwizdanie:

mystic ale to przesto ze nie dotarły do mnie jeszcze do holandii :wink4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 18:12_________________________________________________

Witam wszystkich .. Tak wogole ładne autko ;) . Mam audi a4 b6 2.5 tdi 163 PS . Ona ma 2 rurki z tyłu z prawej i lewej . chcę zrobić ,żeby wystawały jak w 1.8 turbo :) Wiem ,że tak idzie :) No i też chcę ten spoiler dać jej .. I aluski 18 albo 17 .. ale pewnie wezmę 18 :) Gdzie wy kupiliście te dodatki :) ?

Nie chcę za bardzo przez Allegro zamawiać .. ;/

kolego jesli chodzi o wydech to koledzy chyba wycinają te koncówki które tam są i wstawiają takie jak im sie podobają..niewiem moze sie myle...a co do felg i dodatków..jeśli nie allegro to gdzie chciałbys to kupić???chyba ze tu na forum...ja kupuje na allegro lub tu na forum i tyle..a gdzie ty poszukasz to juz twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Laki Fajny Sedan. Fajne Felgi, Kolor też Git.

Jak Ci się jeździ AVJ-em?

Polecam jakiś Program ECU na Fabrycznych gratach wyciągniesz 180 KM Bez Problemu.

Jestem Po takim zabiegu i Powiem Ci że Jest różnica. :)

Pozdrawiam i życzę wielu udanych Modów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Laki Fajny Sedan. Fajne Felgi, Kolor też Git.

Jak Ci się jeździ AVJ-em?

Polecam jakiś Program ECU na Fabrycznych gratach wyciągniesz 180 KM Bez Problemu.

Jestem Po takim zabiegu i Powiem Ci że Jest różnica. :)

Pozdrawiam i życzę wielu udanych Modów :)

no powiem ci ze jezdzi mi sie bardzo fajnie..lubie to wozidło...nad programem pomysle ale na razie chce zeby fajnie wygladał..a jezdze nim za granice wiec super rakiety na trase nie potrzebuje..ale te 180KM kusi heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojler elegancko pasuje :> no na tym -30 juz to duzo lepiej wygląda :naughty: kiedy wracasz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy modzik...co myślicie?jeszcze tylko kolorek zarzucic trzeba

hgujg.png

hgujg.png

dokładka--125 ojro płatne kartą mastercard

przesyłka--jakieś 10 ojro płatne kartą mastercard

pomoc kolegi NORKA przy zakładaniu dokładki--BEZCENNE :decayed: norka wielkie dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknota :good:

też tak myśle...jestem podjarany jak dzieciak przed gwiazdką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ringi ?:P

ringi byly jak juz go kupilem :wink4: w garazu juz leza ori do rozebrania i pomalowania srodkow...chcesz kupic te ringi? :naughty: za 100zl oddam sa dobre nic sie z nimi nie dzieje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce żadnych ringów :P Myślałem, że masz bixy ale się bliżej przyjrzałem i patrze co to kur... :P

zaskoczyło cie co?heheheh...no jak juz pisałem mam ori w garazu i bede czarne środki robić.podobno ciezko to idzie ale mam czas na to bo na aucie lampy są takze niebedzie mi sie palić żeby to zrobić[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:29_________________________________________________

a tu fotki z pomalowaną dokładka i dołożonymi satynowymi obudowami lusterek...co myślicie???

dsc01235f.jpg

dsc01234v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp w B6 to okropna praca, założyłem na ten temat wątek. Efekt :good: praca :sick3:

Masz świetne felgi na aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce żadnych ringów :P Myślałem, że masz bixy ale się bliżej przyjrzałem i patrze co to kur... :P

zaskoczyło cie co?heheheh...no jak juz pisałem mam ori w garazu i bede czarne środki robić.podobno ciezko to idzie ale mam czas na to bo na aucie lampy są takze niebedzie mi sie palić żeby to zrobić[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:23_________________________________________________dsc01235f.jpg

Uploaded with ImageShack.us[/url

dsc01234v.jpg

Piękne auto :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp w B6 to okropna praca, założyłem na ten temat wątek. Efekt :good: praca :sick3:

Masz świetne felgi na aucie :kox:

Panie Panie, on nie rozklejał lamp tylko ma ringi... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejanie lamp w B6 to okropna praca, założyłem na ten temat wątek. Efekt :good: praca :sick3:

Masz świetne felgi na aucie :kox:

Panie Panie, on nie rozklejał lamp tylko ma ringi... :P

kurde no i wychlapłeś hhehehh widze że co niektórzy naprawde niezauważają ze to nie ori lampy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu przod wyglada zdecydowanie lepiej :good: dokladka s-line robi swoje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...