Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

ladna felga...ale co to za zawias bo mi sie wydaje ze jakis podwyzany :mysli::wink4:

a tak powaznie to ja tez mam 18" na 1BA i stoi chyba troche nizej :mysli: no chyba ze tak wyszlo na zdjeciach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiecha jest komfort przez to tak wysoko...a ja przodu nie zepsulem...byl juz taki jak go kupilem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiecha jest komfort przez to tak wysoko...a ja przodu nie zepsulem...byl juz taki jak go kupilem :>

no ja tez mam 1BA (komfory jak to piszesz) i wydaj mi sie ze jest nizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiecha jest komfort przez to tak wysoko...a ja przodu nie zepsulem...byl juz taki jak go kupilem :>

no ja tez mam 1BA (komfory jak to piszesz) i wydaj mi sie ze jest nizej

to może już masz amortyzatoy słabe przez to niżej siedzi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe koła ładne ale mogłbys z nim isc do ziemi zeby nie było allroad :tongue4:

auto juz jest blizej ziemi, tylko wlasciciel zapomnial wkleic nowych fotek :wink4:

teraz wyglada duzo lepiej :good: ale jak dla mnie to i tak duzo za wysoko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej norka...właściciel nie zapomniał tylko nie ma kiedy fotek zrobić :> a wiesz u mnie te -30mm to dużo ale w porównaniu do twojego gwinta to nic specjalnego hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko laki :) co tam słychać w krainie wiatraków :P?

wróciłeś do ledów ? jeśli już planujesz je zostawić proponuję Ci lekką ściemę i będzie :kox:

coś na wzór młodego droga ;)

pozdro i do zobaczenia na jakimś zimowym spocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az dziwne ze sie tu nie odezwalem :gwizdanie: wielki plus ze sedan i czarny :good: plany konkret :good: laki Ty Holandii pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on w NL pracuje, ale z tego co się orientuję jest jeszcze w PL :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak David ja w holandii naginam....do planów doszedł ostatnio spoiler s4 ori :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:25_________________________________________________no i satynowe obudowy juz lezą w garażu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak David ja w holandii naginam....do planów doszedł ostatnio spoiler s4 ori :naughty:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:25_________________________________________________no i satynowe obudowy juz lezą w garażu :naughty:

Luki plany :good: i zajeb..., ze czarna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki..no jeszcze na dokładke votexa poluje..no i może jakies fajne progi :decayed:..David a ty juz swoją masz załozoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki..no jeszcze na dokładke votexa poluje..no i może jakies fajne progi :decayed:..David a ty juz swoją masz załozoną?

no niestety jeszcze nie :confused4: okolo 3 kwietnia powinienem miec zalozona razem z kolami letnimi

a nie chcesz pomalowac grilla na czarno i tej listwy w klapie z tylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki..no jeszcze na dokładke votexa poluje..no i może jakies fajne progi :decayed:..David a ty juz swoją masz załozoną?

no niestety jeszcze nie :confused4: okolo 3 kwietnia powinienem miec zalozona razem z kolami letnimi

a nie chcesz pomalowac grilla na czarno i tej listwy w klapie z tylu?

nie bo mam chrom listwy wokół drzwi i chce zostawic dla kontrasu..jakby nie chrom wokół szyb to pusciłbym wszystko w czern [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:50_________________________________________________

z tyłu to wyglada jak u mnie :good:

LED'y 2 kominy i lotka S4 :naughty:

no tak tylko że ja 2 kominy mam juz ori i nie musiałem dokładać :naughty: a ledy mam juz dłuuuuuugo :decayed: kupiłem je ledwo sie tylko pokazały hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .. Tak wogole ładne autko ;) . Mam audi a4 b6 2.5 tdi 163 PS . Ona ma 2 rurki z tyłu z prawej i lewej . chcę zrobić ,żeby wystawały jak w 1.8 turbo :) Wiem ,że tak idzie :) No i też chcę ten spoiler dać jej .. I aluski 18 albo 17 .. ale pewnie wezmę 18 :) Gdzie wy kupiliście te dodatki :) ?

Nie chcę za bardzo przez Allegro zamawiać .. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...