Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Żadnego laminatu :facepalm: Ja popełniłem ten błąd i kupiłem lotkę... Jak auto pójdzie do lakiernika to lotka od razu OUT:decayed:

u mnie lotka ori s4:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Laki, jest opcja żebyś w końcu te chromy wokół szyb na czarny mat pomalował :naughty:

bez sciągania.. demontowania czegokolwiek :kox:

:decayed:

Opublikowano
Laki, jest opcja żebyś w końcu te chromy wokół szyb na czarny mat pomalował :naughty:

bez sciągania.. demontowania czegokolwiek :kox:

:decayed:

powiedz jaki bo tez jestem zainteresowany :wink:

Opublikowano
Laki, jest opcja żebyś w końcu te chromy wokół szyb na czarny mat pomalował :naughty:

bez sciągania.. demontowania czegokolwiek :kox:

:decayed:

powiedz jaki bo tez jestem zainteresowany :wink:

plastidip:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Laki, jest opcja żebyś w końcu te chromy wokół szyb na czarny mat pomalował :naughty:

bez sciągania.. demontowania czegokolwiek :kox:

:decayed:

powiedz jaki bo tez jestem zainteresowany :wink:

Dokładnie jak wspomniał badboy,

zamówiłem farby ala plastidip w puszce (zamówiłem 4szt bo wychodziło taniej i jak coś 2puszki będę miał do sprzedania :wink: )

więcej u mnie w wątku :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bex-czarna-strzala-s-line-seves-seria-198-5hp-258-6nm-204275/index11.html

Opublikowano
  • Autor

chciałem wziąść ale niechce ci sie czekać aż wróce:wink:..czyli AŻ 3 tyg

Opublikowano
chciałem wziąść ale niechce ci sie czekać aż wróce:wink:..czyli AŻ 3 tyg

napisałeś że nie wiesz i że jak Ci sie spodoba to może weźmiesz :tongue:

Opublikowano

a Ty laki bedziesz pozbywal sie chromu wokol szyb? pisalem Ci zebys rezal shadow line to mowiles ze nie, zmieniles zdanie :kox: ??

Opublikowano
  • Autor

myslałem że zobacze jaki efekt to zostawia i może bym zarzucił na auto to wtedy byłby shadow line bo prysnołbym chromy wokół szyb i grile :decayed:

seves ja musze to widziec jak to sie trzyma na aucie.bo ty nie jezdzisz po autostradach tyle co ja.a kazdy przelot po autobahn to nowe odpryski.i jak mam wydać 100 ileś tam złoty żeby chromy prysnąć a po przyjezdzie do holandii już bedą na tym takie odpryski że chrom będzie widać to równie dobrze ta kase moge do kibla wrzucic i spłukać

Opublikowano
myslałem że zobacze jaki efekt to zostawia i może bym zarzucił na auto to wtedy byłby shadow line bo prysnołbym chromy wokół szyb i grile :decayed:

seves ja musze to widziec jak to sie trzyma na aucie.bo ty nie jezdzisz po autostradach tyle co ja.a kazdy przelot po autobahn to nowe odpryski.i jak mam wydać 100 ileś tam złoty żeby chromy prysnąć a po przyjezdzie do holandii już bedą na tym takie odpryski że chrom będzie widać to równie dobrze ta kase moge do kibla wrzucic i spłukać

Zrezygnuj z Holandii :grin:

Opublikowano
myslałem że zobacze jaki efekt to zostawia i może bym zarzucił na auto to wtedy byłby shadow line bo prysnołbym chromy wokół szyb i grile :decayed:

seves ja musze to widziec jak to sie trzyma na aucie.bo ty nie jezdzisz po autostradach tyle co ja.a kazdy przelot po autobahn to nowe odpryski.i jak mam wydać 100 ileś tam złoty żeby chromy prysnąć a po przyjezdzie do holandii już bedą na tym takie odpryski że chrom będzie widać to równie dobrze ta kase moge do kibla wrzucic i spłukać

jeśli chcesz mieć co do tego pewność, to mogę dać CI namiary na lakiernika który mi robił chromy jakieś 2 lata temu i trzyma do dziś jak ori :wink:

Opublikowano

Badboy i co malowal chromy bez sciagania??

Opublikowano
Badboy i co malowal chromy bez sciagania??

malowałem chrom z grilla i tylny znaczek, ramek nie ruszałem jak narazie, ale jak ten plastidip się spisze to wale w czerń i nawet sie nie zastanawiam:wink:

---------- Post dopisany at 06:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ----------

jak malowałem grilla i znaczek po raz 1 to farba od razu zeszła z chromu po paru przejazdach, też się już wtedy za tym plastidipem rozglądałem, ale wymyślił coś innego i siknął czymś co się trzyma do dziś bez zarzutu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

i jest nowy modzik zderzak ms design z PDC..tylko musze zderzak pomalować i pdc uruchomić

dsc02328u.jpg

dsc02329q.jpg

dsc02330mf.jpg

dsc02332t.jpg

Opublikowano

Jest :kox: jeszcze tylko "wysuń" trochę końcówki wydechu :naughty: myślałeś może o ściemie szyb? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wydech bedzie wyciągany jak juz zderzak bedzie pomalowany a szyb nie ściemniam bo nie po to mam takie wnetrze jakie mam razem z alcantarą żeby teraz to zasłaniać:decayed::wink:

Opublikowano

Jest kosa :decayed:

Co to za lampy z tyłu? Jeszcze listw S4 brakuje mi tutaj :jerk:

Opublikowano
  • Autor

lampy led...a listwy s4 jak trafia sie w dobrej cenie bo teraz tysiaka za takie małe gówno nie dam..ewentualnie progi z ms design wrzuce

Opublikowano

No wiem, że LED lampy, ale jaki model :decayed:

Zastanawiam się czy do siebie takich nie wpakować i okleić folią..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.