Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chiptuning w aucie z przebiegiem 127 tys 2,5tdi 180 koni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie, poradzcie mi czy warto, ile wycisne i czy nie skonczy sie remontem turbiny albo czyms gorszym

z gory dziekuje

Opublikowano

ło matko jaki mały przebieg... ktoś przez ponad 4 lata autem stworzonym na trasy długie, robił jakieś 30tys rocznie ? :shocked:

Przede wszystkim należałoby zdiagnozować stan silnika, jak zrobisz program u kogoś z głową na karku to będzie git :)

Polecam oddział Master's Tuning w Katowicach

Opublikowano

Popieram...najpierw porzadna diagnoza (te silniki sa klopotliwe) a pozniej lekki wirus.

Aligator z MT Katowice

Opublikowano
  • Autor

MAsters, a oni hamownie na 4 kolka maja? kolega polecal mi v-tech krakowski

diagnoza chyba wliczona w cene samego tuningu?

ile wogole ta frajda i czy moze jest ktos chetny bo wtedy pewno bedzie taniej

Opublikowano
MAsters, a oni hamownie na 4 kolka maja?

w Warszawie ma...

Ale przecież nie masz Quattro ? :wink: W profilu masz FWD.

ile wogole ta frajda

dzwoń, przyjęło się że nie gada się o tym na forum/forach

Opublikowano
  • Autor

oj sorki zle musialem zaznaczyc juz poprawione na avant i quattro

ale do wawy to na dzien dobry za paliwo bedzie 280 drozej :(

masz racje co do dyskusji na temat ceny , ale nie negocjuje na forum tylko sie pytam o poziom , czego moge sie spodziewac

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 20:36 _________________________________________________a ile mozna wycisnac z tego silnika bez zbytniego zmniejszania zywotnosci

Opublikowano

zhamowanie nie powinno byc drozsze niz 150 zl, ali niestety nie ma hamowni 4x4

Opublikowano
  • Autor

jak w Polsce nie ma wogole takiej hamowni ??

Opublikowano
jak w Polsce nie ma wogole takiej hamowni ??

MAsters, a oni hamownie na 4 kolka maja?

w Warszawie ma...

Ale cena za shamowanie 4x4 podobno straśna jest :shocked:

Pozdrawiam!

Opublikowano
jak w Polsce nie ma wogole takiej hamowni ??

MAsters, a oni hamownie na 4 kolka maja?

w Warszawie ma...

Ale cena za shamowanie 4x4 podobno straśna jest :shocked:

Pozdrawiam!

400+VAT ... :grin:

Opublikowano
jak w Polsce nie ma wogole takiej hamowni ??

nie no.. są... w Warszawie, Wrocław,

Opublikowano
jak w Polsce nie ma wogole takiej hamowni ??

nie no.. są... w Warszawie, Wrocław,

Kraków

Opublikowano

albo hamownia Dyno na koło - bardzo dobre, porównywalne wyniki i tani koszt 4x4 - ten sam co FWD, RWD czyli około 50-70zł

Opublikowano
  • Autor

domyslam sie ze chodzi o hamownie na kazde kolo z osobna ale jak to sie ma do pomiaru calego auta ?

na ile wiarygodne sa pomiary?

Opublikowano

w okolicy Aligatora jest tyle hamowni(prawdziwych) ze nie widze problemu

Opublikowano

domyslam sie ze chodzi o hamownie na kazde kolo z osobna ale jak to sie ma do pomiaru calego auta ?

na ile wiarygodne sa pomiary?

http://www.dieselservice.win.pl/h/h_przen.htm

to jest coś takiego, tu jeszcze trochę info :

http://streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=39610

Zadzwoń do kogoś, bo tak to se możemy gdybać...

A najlepiej podjedź w końcu do Aligatora.

Opublikowano

Będziesz w Wawie zapraszam na pomiar. Jeżeli góra Twojego silnika jest ok a pompa nie ma blokady zrobimy 2xx. Pozdrawiam

Opublikowano

Będziesz w Wawie zapraszam na pomiar. Jeżeli góra Twojego silnika jest ok a pompa nie ma blokady zrobimy 2xx. Pozdrawiam

A duzo zabawy jak pompa ma blokade, i jaki orientacyjny koszt??

Opublikowano

Jeżeli pompa ma blokade to robią się małe schodki... ale generalnie nie bądzmy pesymistami :)

Pozdrawiam

PS. pisząc zrobimy 2xx myślałem o wyniku PS z 2ką z przodu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.