Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Nierówne przyspieszenie w 2.8 30v.


drewno1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do posiadaczy takiego modelu, a mianowicie jak przyspieszam to bardzo wyraźnego kopa ( przyspieszenie) dostaje od równo 4500 obrotów, przed wymianą rozrządu jak przyspieszałem to już od 3200 miał dobrego kopa, ale teraz od 2000 do 4500 przyspiesza tak samo i nagle przy 4500 jakby się turbo włączyło. Z racji tego że moja A4 stoi więcej u mechanika niż jeździ to niewiem czy mi się już w głowie miesza i wymyślam sobie nowe usterki czy tak u was też jest. najbardziej czuć to na 2,3 biegu. Jakby któryś z posiadaczy takiego modelu z tym silikiem mógł sprawdzić u siebie to bym był wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to samo dzieje sie i na gazie i na benzynie, jaka instalacja gazowa ??

vag ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na gazie i na benzynie tak jest. Na każdym biegu w tym zakresie obrotów tylko najbardziej odczuwalne na niższych biegach. Instalacja gazowa BRC Plug & Drive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki odczuwalny kop od okolo 4700-4800 u mnie. Wtedy nastepuje bodaj zmina dugości kolektora dolotowego i nie wiem czy fazy rozrzadu sie zmieniają.

ale jest to odczuwalne dosć mocno. jeśli u kogoś z silnikiem 2,8 30 v nie jest , to prosze sprawdzic przewody podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy mam mala prosbe do was :rolleyes:Czy ktos z was mogl by zdjac u siebie gorna oslone silnika i cpyknac kilka fotek i umiescic na forum napewno sie przydadza nie tylko mi ukladowi podcisnienia znajdujacego sie nad przepustnica to jest ten gdzie sa dwa elektro zawory jeden niebieski a drugi zielony.Chodzi mi konkretnie oto gdzie ktory wezyk jest podpiety bo ze schematu etki to nie wiele mi to mowi.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...