Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana kierownicy. Która pasuje?


pete_ross

Rekomendowane odpowiedzi

masa wystarczy, czy wszystko?

poduszka nie może wystrzelić jeśli nie ma kluczyka w stacyjce, a więc bezwzględnie kluczyk z dala od stacyjki :wink4: dla pewności można odpiąć plus od aku (upewnij się że masz kod do radia :gwizdanie:)

Podepnę się pod temat. Poducha po liftowa czyli taka jak na 3 zdjęciu podejdzie do kiery z małym wieloklinem i kwadratową taśmą?

z tego co wiem to nie, w poliftach taśma jest na kolumnie kierowniczej, a w przedliftach w kole kierownicy, ale to informacje niepotwierdzone (odnośnie przedlifta) więc jeśli ktoś może to proszę o ewentualne sprostowanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa wystarczy, czy wszystko?

poduszka nie może wystrzelić jeśli nie ma kluczyka w stacyjce, a więc bezwzględnie kluczyk z dala od stacyjki :wink4: dla pewności można odpiąć plus od aku (upewnij się że masz kod do radia :gwizdanie:)

Podepnę się pod temat. Poducha po liftowa czyli taka jak na 3 zdjęciu podejdzie do kiery z małym wieloklinem i kwadratową taśmą?

z tego co wiem to nie, w poliftach taśma jest na kolumnie kierowniczej, a w przedliftach w kole kierownicy, ale to informacje niepotwierdzone (odnośnie przedlifta) więc jeśli ktoś może to proszę o ewentualne sprostowanie :wink4:

jak radio ori z fabryki wyszło razem z furą to się nie blokuje radio :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak radio ori z fabryki wyszło razem z furą to się nie blokuje radio :cool1:

we wszystkich autach koncernu VAG w których odpinałem aku radio zawsze chciało kod :wink4: a na 100% były ori, więc dla świętego spokoju radzę go mieć

:offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A montaż kierownicy z poliftowej (z dużym wieloklinem) na mały jest trudny??

Prócz samego wieloklinu przejściówki co trzeba zrobić?Mógłby ktoś dokładny opis wrzucić??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumna kierownicza to połowę sukcesu.Problem największy ze wtyczkami jest z poliftowej na przedliftową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem za bardzo :no:.Myślałem że może ktoś to robił i przekaże nam tu swoje spostrzeżenia.nikt na ten temat nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie czy na kierce S-line [b5/96 rok-model 97] gwint na każdej jest taki sam? Jeśli tak to jaki?

pozdrawiam chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...