Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] moja a4:)1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich:)

Pokazuje swoja A4 :>... więc tak:

Została sprowdzona z Belgi od pierwszego właściciela,

rocznik 2005, stan licznika w chwili sprowadzenia 142 000 km, obecnie ma 146 000 km.Ostatni serwis 18.09.2009

przy 135 000 km.Teraz planuje wizyte w serwisie przy 150 000 km.Auto Bardzo zadbane wrecz idealny,

w 100%bezwypadkowy,wszystkie szyby oryginalne. Sprawdzałem auto po nr VIN.Stan techniczny i wizualny bez najmniejszych zastrzeżen.

Wyposażenie:

Skora w idealnym stanie

sensor deszczu

sensor zmierzchu

klimatronik 2 strefowy

pakiet chrom wewnetrzny

podgrzewane fotele

radio CD audi concert

ABS , centralny zamek , 4x elektryczne szyby , elektryczne lusterka ,

immobilizer ,tempomat , komputer pokładowy , skrzynia 5 biegowa , podgrzewane lusterka , fotochromowe lusterko wsteczne , skórzana kierownica oraz lewarek zmiany biegów, kontrola trakcji ESP , lakier metalik , poduszki powietrzne , 2 x podłokietnik , regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach , domykanie i otwieranie szyb z pilota , halogeny , pakiet oświetlenie , funkcja odprowadzenia do domu

Planuje kilka modów

- bi-xenony

- felga 18”

- zestaw obniżający (tylko nie wiem jaki?? moze cos podpowiecie :) )

- program

Oto pare fot

gUva0.jpg

gUK7S.jpg

2JCcS.jpg

gV0AS.jpg

CPknA.jpg

CPum9.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Bardzo ładny kolor, ogólnie autko b.ładne. BTW czym ją tak natarłeś w środku, że się świeci jak..... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

tak ja wyczyscili na myjni :)

Opublikowano

Dobry zakup :) model silnika dokladnie taki jak u mnie - virus jak najbardziej :):evil:

Opublikowano

Fajna A4 do kręcenia km.

A na myjni lepiej niech skórę potraktują czymś do skóry :wink4:

Opublikowano

ładna audiczka, jakbym miał kupować teraz b7 to wziąłbym też 1.9, dużo mniej awaryjny od 2.0 z pierwszych lat produkcji

ale zanim nazbieram kase na b7 to za 40 tys zł, bedzię juz monza kupic 3.0 tdi :polew:

fajna furka, gratualcjie

Opublikowano

Gratki! :kox: Do listy modów może jeszcze dodaj RNSE, kiera multi... :good:

Opublikowano

całkiem dobrze wyposażony jak na 1.9 TDI :good:

do listy modów przydałby się jeszcze przedni zderzaczek s-line

Opublikowano
  • Autor

napewno wezme wasze rady po uwage :naughty:pozdro :hi:

Opublikowano

ciemna szyba, ciemne 18-ki i będzie lala :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.