Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Nie odpala zalewa się paliwem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie od d*py tylko nie każdy ma dostęp do vaga a zaholować gdzieś auto to też problem jest zresztą całe forum nauczyło się tylko z vaga korzystać wiec jak ktoś zakłada temat to pierwsza odpowiedz to podepnij vaga

...a jak idziesz do lekarza,to co robi lekarz najpierw operuje,czy wysyła Cie na badania? :wink4:

podjedz na spota w okolicy,zapytaj o Vaga-z pewnością ktoś ma-podepniesz,sprawdzisz ,co jest-może wystarczy wymienić jakąś pierdółkę,za 10 zł-wtedy docenisz wartość zdania "PODEPNIJ VAGA" :wink4:

Opublikowano

... zresztą całe forum nauczyło się tylko z vaga korzystać wiec jak ktoś zakłada temat to pierwsza odpowiedz to podepnij vaga

Kolega domjenick pięknie wyjaśnił Ci co to znaczy :vaglogi::guma:

Opublikowano

po co mu VAG ?????

skoro wszyscy na forum wróżą z fusów :polew: :polew: :polew:

bez Vag-a ani rusz Kolego

jeżeli tego nie zrobisz nie zawracaj nikomu głowy swoimi szalonymi pomysłami

o przestawionych rozrządach i tym podobnymi sprawami

jeżeli chcesz od nas pomocy podpinaj Vag-a i wrzucaj wyniki na forum

wówczas na pewno ktoś z nas Ci pomoże

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

W moim autku dzieje się to samo.

Odpalam silnik i na wolnych obrotach jakoś działa. dodaje lekko gazu i :thumbdown:

silnik gaśnie i już nie odpali. świece trzeba czyścić. Są mokre. dosłownie.

Natomiast jak odpalę i na wolnych obrotach popracuje jakieś dwie do czterech minut to już można jeździć.

Na Vagu nie pokazuje żadnych błędów. przepustnica była adaptowana.

Może to sonda lambda, ale przebieg ma ładny, sinusoida.

wtryski sprawdzane nie leją, nie przeciekają.

dziś jadę do mechanika.

jak coś będę wiedział dam znać.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Daj kolego znać co ci powiedzał mechanik bo ja tez mam podobny problem i auta nie mogę odpalić

Opublikowano

Czujnik temp. wody sprawdzić choć skoro Vag nic nie mówi to wszystko jest w porządku :decayed: No bo jak inaczej napisać, "wszystko w porządku" błędów brak, a auto nie pali :gwizdanie:

Opublikowano

Możliwe żeby kolega "kiblos" nie miał immo?? czekamy na wydruk z vaga

Opublikowano

Witam

No i już wiem co się stało z moim silniczkiem :naughty:

najprostsza a zarazem najmniej przewidywalna rzecz.

Wąż ciśnieniowy od filtra do turbo się załamał przy filtrze i miał małą dziurkę.

Więc do kolektora dochodził więcej powietrza niż wskazywał przepływomierz.

Dziś po poprawieniu tego węża zrobiłem logi dynamiczne i jak sam oceniłem to zdaje mi się, że wszystko wróciło do normy. Jutro sprawdzę na zimnym silniku. jak wszystko będzie dobrze to super, a jak nie to spowrotem do mechaniora. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.