Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam czujnika spalonej żarówki itp niepotrzebnych pierdół więc nie widzę problemu. :)

widziales kiedys stroboskop ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem, a co on ma do tego? :>

Opublikowano

Widziałem, a co on ma do tego? :>

predkosc migania twojego ledowego kierunku :D

jak wlozysz na ledach to uklad zachowuje sie tak samo jakbys nie mial jednej zarowki miga za***iście szybko :good:

Opublikowano
  • Autor

Spoko, coś się wymyśli. Teraz mam inne rzeczy na głowie jeśli chodzi o auto. :przebiegly:

Opublikowano

dokładnie tak jak Marcin z Lubelskiego mówi :decayed:

sam już nad tym kiedyś kombinowałem :)

Opublikowano

Dokładnie, ja chcę wszystko wewnątrz czarne matowe. Po założeniu xenonu, długie są praktycznie niepotrzebne. :) Kierunek led i bez odbłyśnika spokojnie sobie poradzi.

kierunek led moze nie przejsc, chyba ze zastosujesz opornik czy cos takiego :gwizdanie:, ale masz racje dobry led zarobi robote :good:

Po co oporniki to lepiej już zastosować taki moduł przerywacza.

http://sklep.amt-alarmy.pl/index.php?t=2985&g=70&q=&r=0&rg=0&sg=

Jak będziesz miał bi, to później na długich możesz jakieś mocne ledy zapodać i zrobić z nich dzienne.

Opublikowano

no to włąśnie to piszę tylko co zrobić z kierunkiem :gwizdanie:, jak się będzie zachowywał bez odbłyśnika :mysli:

bedzie widoczny , miałem tak zrobione :good:

Opublikowano

no to w takim wypadku, czornij je Kamil, będą wyglądać za***iście :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to w takim wypadku, czornij je Kamil, będą wyglądać za***iście :naughty:

Będą całe ciorne! :boobs: :boobs: :boobs::sex: :sex: :sex:

I niech mi ktoś spróbuje tak samo zrobić... :chytry::baseball: :baseball: :baseball:

:decayed:

Opublikowano

nie ja mam całe chrom i jest kox :polew:

Opublikowano

I niech mi ktoś spróbuje tak samo zrobić... :chytry::baseball: :baseball: :baseball:

:decayed:

ja bede miał na bank , za 2 tygodnie rzeźbie :good:

Opublikowano
  • Autor

:takiego::rant:

To pochwal się jak zrobisz. :wink4:

Opublikowano

To pochwal się jak zrobisz. :wink4:

pewnie bedziesz pierwszy , za tydzień Bukowina , za dwa mam wyjazd , myśle ze dopiero za 3 tygodnie bym sie za to zabral , ale nie omieszkam sie pochwalić :good:

BTW jedziesz na zlot ???

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie jadę. Nie mam czasu, kasy i z kim dziecka zostawić... bla bla bla... :confused4:

Opublikowano

Niestety nie jadę. Nie mam czasu, kasy i z kim dziecka zostawić... bla bla bla... :confused4:

bo miejsce by sie znalazło , i juz opłacone :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, wiem i to jest najgorsze, bo wcześniej nie było miejsc, bo nie zdążyłem się o czasie zapisać i jakoś łatwiej mi było to przeżyć. :disgust:

Opublikowano

Wiem, wiem i to jest najgorsze, bo wcześniej nie było miejsc, bo nie zdążyłem się o czasie zapisać i jakoś łatwiej mi było to przeżyć. :disgust:

no to szybka meska decyzja i pijemy za tydzień wóde :good:

Opublikowano
  • Autor

Małe porównanie... :sex:

antracyt.jpg

W pon/wt zakładam... :evil:

Opublikowano

Małe porównanie... :sex:

antracyt.jpg

W pon/wt zakładam... :evil:

kolorek :slina: porządny :good: ciekaw jestem jak to bedzie wygladac na aucie

Opublikowano
  • Autor

Ja też, kurde... nie mogę się doczekać! :buhaha:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.