Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a tłumik kupiel od 2,5 i czy od czego...allegro??

Allegro... Prawy od 1.8T(wedlug sprzedawcy :wink4:) Fwd... Taki najlatwiej bo od razu rura jest skierowana w lewa strone i tylko zostaje to wprawnie polaczyc :wink4:

Opublikowano

i bardzo dobrze- ceny kompletnych z 1,8T są :sick3:

Opublikowano

u mnie Wandej koszty podobne...

dokladka 100 stara oddałem w zamian

Tłumik 45 zł + rurka 30 zl

spawanie Flaszka

Malowanie lakier + 100

w 300 sie zamkne :good:

Opublikowano
  • Autor

tak to wyglada :tongue4: Jak widac roznica w wydechach jest znaczna :kox:

dsc02333fr.jpg

A tutaj przymiarka MS Design ktora nie pasuje :disgust:

dsc02348h.jpg

dsc02349o.jpg

zakladal ktos ta dokladke do normalnego zderzaka?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tlumiki sa raczej takie same(puszki). quattro ma inny zbiornik i rure poprowadzona prosta a fwd ma rure od razu w lewo ktora idzie juz za wglebieniem na zapas... Takze tylko miedzy q a fwd jest roznica w budowie... Ale oba da sie przypasowac :good:

Opublikowano

o to za świecący CHECK ENGINE ??

Opublikowano
  • Autor

o to za świecący CHECK ENGINE ??

wywala blad prawdopodobnie termostatu, ktory byl wymieniany :gwizdanie:

A Twoje 2.0 jak sie sprawuje?? :cool1:

Opublikowano

o to za świecący CHECK ENGINE ??

wywala blad prawdopodobnie termostatu, ktory byl wymieniany :gwizdanie:

to po wymianiie tez wywala :mysli: moze przyczyna gdzie indziej jaki nr. bledu ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

o to za świecący CHECK ENGINE ??

wywala blad prawdopodobnie termostatu, ktory byl wymieniany :gwizdanie:

to po wymianiie tez wywala :mysli: moze przyczyna gdzie indziej jaki nr. bledu ?

mam interfejs z jakims darmowym programem (pro scan) i wywala jakis blad: P0030 Heather control Circuit sensor... Musze podpiac pod cos normalnego :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:19_________________________________________________Male foto nowych felg :naughty:

dsc00069al.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

wolałem ja na RS'ach :confused4:

Opublikowano
  • Autor

wolałem ja na RS'ach :confused4:

ja troche tez jestem zawiedziony ale nie ich wygladem tylko rozmiarem :gwizdanie: jednak 19` dopiero wyglada za***iście w B6 :kox: Roznica w komforcie jest nie duza :wink4:

W nastepnym tygodniu bedzie zalozona dokladka MS`a :kox: :kox: I fura jakos bedzie wygladac :naughty:

Opublikowano

wiesz mogłeś zostawić te rsy ..dołożyć dystanse..zmienić opony i było by koxik..a te nowe fele szau nie robią..

Opublikowano

dolozyc dystanse do ET35 ? :blink:

Opublikowano

dolozyc dystanse do ET35 ? :blink:

adamooo do felg od RS4 B7 z ET 29 wsadziłby dystans :decayed:

Opublikowano
dolozyc dystanse do ET35 ? blink

ja co prawda na 18, et 35 i nie wiem gdzie tam dystans wsadzic :kox: obcierka by byla za kazdym razem

Opublikowano

dolozyc dystanse do ET35 ? :blink:

spokojnie..mówie o dystansie na tył bo przód był w miare ok..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dolozyc dystanse do ET35 ? :blink:

spokojnie..mówie o dystansie na tył bo przód był w miare ok..

Do tego trzeba miec za***iście sztywna zawieche :cool1: Bo tak to bedzie tarlo ostro o blotnik... A u mnie tylko springi -35mm sa :gwizdanie: Ale patrzac na te 18` z et 35 to faktycznie na tyl by dystans maly sie przydal :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 06:40_________________________________________________MS Design on board :kox: :kox: Niestety trzeba bylo przykleic no i jej spasowanie jest "srednie" :wink4:

dsc00081o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00082c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ty nie masz w zderzaku wglebienia na rejestracje ?

Opublikowano

na moje oko to ona odstaje i to w chuuuu- nie tworzy całości :confused4:

Opublikowano

rzeczywiscie wyszlo slabiej :cool1::confused4:

zobacz u mnie kiedys tak wygladalo :cool1:

sdc11211s.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.