Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Wymiana Chorus 2 DIN na Concert 2DIN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,

Mam w swoim Avan-cie radio Chorus 2DIN. Jest ono seryjnie wyposażone w 5 głośników. Cztery po bokach i jeden na podszybiu (centralny). Gra fajnie ale...do ucha kierowcy i pasażera tylko, tył milczy :( Nie ma tej przestrzeni dźwięku :(

Kupiłem a ASO oryginalne głośniki do drzwi tylnych (po dwa na stronę) i się zaczęło...

Nie ma w tylnych drzwiach wiązki do podłączenia, a w ASO mi powiedzieli że Chorus II jest stworzony tylko na głośniki przednie, nie ma tzw funkcji FEDER :( i tył nie zagra.

Znalazłem na Allegro Concert 2 DIN ale tu właśnie rodzi się szerego pytań jakie mam do Was Szanowni Klubowicze.

1. Concert ma wyjście na 10 głośników, jak zasilić i skąd głośniki w tylnych drzwiach ?

2. Gdzie w AVAN-cie zamontować subwoofer (10-ty głośnik) i jak go zasilić ?

3. Gdzie zamontować i jaki wzmacniacz ?

Znalazłem jakieś cienkie kabelki z kostkami w boczkach w bagażniku i to wszystko jeśli chodzi o moje sukcesy jak dotąd :(

Mój AVANT to typ: 8E; wersja: ABPWWF1; model: FM6XA0R8E507GG

Doradźcie mi proszę jakie kroki podjąć żeby mi zagrało za plecami :) Bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam,

Magna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuje NAVI przenosne.Wiem ze fajnie jest miec wszystko w jednym ale to ma swoją cenę... Bardziej mi zależy póki co na dobrej jakości dźwięku i większej ilości głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...