Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, zamierzam się z zamiarem kupna laptopa, a ze względu że jestem totalnym laikiem proszę o pomoc :notworthy:i dobór odpowiedniego modelu.

skanowanie00022o.jpg

jaka jest różnica w tych 3 zestawach, który jest najlepszym zestawieniem cena+jakość.

zaznaczam że od czasu do czasu lubię sobie pograć :decayed: w coś nowszego niż 1999r produkcji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwa tańsze to w nowsze gry to niestety nie pograsz, ten trzeci może być ale jest co najwyżej przeciętny do grania to musisz przeznaczyć co najmniej 3tys i na twoim miejscu udałbym się do jakiegoś sklepu komputerowego oni zwykle mają większe promocje niż takie sklepy w których jest ogólnie elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz pograć to polecam Ci Asusa N71 lub HP dv7 ewentualnie Acera AS5940G. Te dwa ostatnie są już na procku Intel Core i7, Asus jeszcze na Intel Core 2 Duo. Wszystkie oferują grafę po 1gb i 4 gb ramu DDR3 taktowanego 1066MHz. No ale ceny są grubo powyżej 3tys za Asusa i 4-5tys za dwa ostatnie.

Nie wiem czy nie opłaca się bardziej kupić tańszego lapika do zastosowań domowo-biurowych a do grania konsolę np PS3, w sumie jedne pieniądze wyjdą a co konsola to nie lapik, nawet ten najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, zamierzam się z zamiarem kupna laptopa, a ze względu że jestem totalnym laikiem proszę o pomoc :notworthy:i dobór odpowiedniego modelu.

skanowanie00022o.jpg

jaka jest różnica w tych 3 zestawach, który jest najlepszym zestawieniem cena+jakość.

zaznaczam że od czasu do czasu lubię sobie pograć :decayed: w coś nowszego niż 1999r produkcji :gwizdanie:

zwiras powiedz do jakiej kwoty mozesz wydac i do czego ma byc ten laptop. cos znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, laptopek najlepiej do kwoty 2400zł, wiem że skromnie cobyście nie mieli za prostego zadania :cool1::naughty:. W sumie to moje obcowanie z komputerem kończy się na pakiecie office, mailu i gadu gadu, a takiego lapka to można już kupić za 1300zł, dlatego chciałbym żeby poszły na nim jakieś gry z max do 2006 roku. Nie jestem fanatykiem gier ale moja dziewczyna lubi pograć :kox::decayed:.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to ten acer za 2400 z ulotki w pierwszym poście. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, laptopek najlepiej do kwoty 2400zł, wiem że skromnie cobyście nie mieli za prostego zadania :cool1::naughty:. W sumie to moje obcowanie z komputerem kończy się na pakiecie office, mailu i gadu gadu, a takiego lapka to można już kupić za 1300zł, dlatego chciałbym żeby poszły na nim jakieś gry z max do 2006 roku. Nie jestem fanatykiem gier ale moja dziewczyna lubi pograć :kox::decayed:.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to ten acer za 2400 z ulotki w pierwszym poście. :mysli:

ma dla ciebie cos lepszego:

http://allegro.pl/item895178210_17_asus_core_2x2_1ghz_4gb_geforce_gt220_hd.html

17", lepsza grafika, więcej ramu.

http://allegro.pl/item903114063_dell_studio_1555_2x2_1_4gb_320gb_ati_4570_512_w_wa.html

DELL...

http://allegro.pl/item909181661_sony_vaio_vgn_fw21l_t5800_3gb_250gb_bluray_vista.html

Vaio z BlueRayem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...