Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b6 podswietelenie nawiewow


mismlx1

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy było na forum o podswietleniu w b6 szukałem i nie znalazłem ,chodzi mo oto ze nie mam podswietlanych nawiewow,odkrecałem wiele razy schowek i tam widac ze kabelki ida jakies ale nie sa nigdzie podlaczone ,jak zrobic zeby to odpalic ,czy tylko serwis mnie ratuje ,czy w ogole da sie to zrobić,

pozdrwiam [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 14:03 _________________________________________________ok znalazlem coś sprawdzilem kody i nie mam tego w wyposazeniu,ale pytanie jest jak to odpalić ,czy tylko serwis ,czy duzo to moze kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o podświetlenie pokręteł od regulacji prędkości nawewu? Bo same nawiewy nie są podświetlane._________________________________________________

alvaroalvaro78 nie o to mi chodzi,myślałem o tych od nawiewu,koło temp. Pomyliłem pojęcia. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cayenne3001

a w jakiejś w B6 opcji są ?? to nawet do mojego poprzedniego Golfa IV założyłem kratki od Bory po lifcie i miałem podświetlane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matschke maiał u siebie podświetlane pokrętła - to chyba część pakietu "Oświetlenie".

U mnie sie nie świecą i mam to gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek to będzie rezał może zrobi foty i opisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam mam już 2 pokrętła podświetlane, barkuje mi jeszcze 2. Trzeba pociągnąć przewody, najlepiej od przełącznika świateł. Ja przynajmniej z tamtąd ciągnąłem do podświetlenia dodatkowych wskaźników.

Dokaładnie nazywa się to paiet oświetlenie. MISMLX uzupełnij profil to powiem Ci czy masz wiązke i wystarczy podepnąc podświetlenie czy bedziesz musiał ciągnąc kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten pakiet, ale jakoś nie przypominam sobie, żebym miał to w kodach... Także nie sugeruj się tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sugeruje się kodami tongue

"panie gapa, pan tu nie stał " hyhyhy.. Nie pisałem do Ciebie poź :grin: Ino do mismlx1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jak w końcu

mismlx1 pisze że ma kabelki i nie są podłączone czyli u mnie też tak może być?? i wystarczy podłączyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie chłopaki trzeba podłączyć tylko kurcze nie wiem gdzie (chodzi mi o podswietlenie pokręteł od nawiewów)boczne nawiewy mają kabelki ale te srodkowe ciezko tam zobaczyć czy jest cos czy nie ma,

w nocy bardzo przydatne ,noi fajnie wygląda.

pozdrawiam wszystkich.

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 18:07 _________________________________________________bede naprwadę wdzięczny Panie Poziek za wskazówki ,

pozdrwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek jutro zajrzę jak znajdę chwilę i dam znać jeśli są to ja już sobie z nimi poradzę... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem dziś bo miałem czas i kur... mać nie mam :angry: a szkoda...[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 16:18 _________________________________________________a Ty mismlx1 podłączyłeś już ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mismlx1 to wyślij mi twoje nawiewy a ja już będę wiedział co z nimi zrobić... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...