Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja sobote nie wiem jeszcze jak ogarne. Czasami mam wyjazd zaraz po pracy, po 14. Ale może w tym tygodniu nic sie nie będzie działo, spokojnie ten dzień spędze w domu, takze postaram się być na 16 na spocie a pozniej Kowi na najebke do K2 :naughty:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja sobote nie wiem jeszcze jak ogarne. Czasami mam wyjazd zaraz po pracy, po 14. Ale może w tym tygodniu nic sie nie będzie działo, spokojnie ten dzień spędze w domu, takze postaram się być na 16 na spocie a pozniej Kowi na najebke do K2 :naughty:

otóż to :drunk:

Opublikowano

to mówimy o tej sobocie??

Opublikowano

spota zrobimy jak chudy pisał o 13

Kowi87 co ty bredzisz ja tek nie mówiłem :P

Sobota po południu - jestem za :decayed:

Opublikowano

spota zrobimy jak chudy pisał o 13

Kowi87 co ty bredzisz ja tek nie mówiłem :P

Sobota po południu - jestem za :decayed:

gdzies tam pisałes coś o 13 juz nie pamietam :naughty:

to zrób tego spota w sobote po południu :decayed:

Paput wszystko w twoich rękach :kox:

Opublikowano

to ja odpadam

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

to ja odpadam

No lipa :thumbdown:

To wstępnie co ustalamy na tą sobote 16:01 :decayed:

Opublikowano

może kiedyś podpasuje mi termin a jak nie to trudno się mówi, ze mną w grupie jest chłopak z forum :tongue4:

Opublikowano

proponuje spotkać sie w najbliższa sobota i ustalić jakiś termin spotów np: jedna z sobót każdego miesiąca ;)

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

może kiedyś podpasuje mi termin a jak nie to trudno się mówi, ze mną w grupie jest chłopak z forum :tongue4:

ale nie z naszych rejonów :mysli:

Sebek nastepnego bedzie trzeba zrobić jakos w piątek, tlyko niech zaczną sypać terminami :cool1:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 18:53_________________________________________________

proponuje spotkać sie w najbliższa sobota i ustalić jakiś termin spotów np: jedna z sobót każdego miesiąca ;)

dobrze gada :yes2:

Opublikowano

Mi w sumie sobota pasuje, najwyżej się troszkę spóźnię.

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

może kiedyś podpasuje mi termin a jak nie to trudno się mówi, ze mną w grupie jest chłopak z forum :tongue4:

ale nie z naszych rejonów :mysli:

z Puław jest :)

Sebek a kiedy masz zjazdy?? w nastepny weekend tez smigasz na wsei?

takie daty mam

2010-03-13 2010-03-14

2010-03-27 2010-03-28

2010-04-17 2010-04-18

2010-05-08 2010-05-09

2010-05-22 2010-05-23

2010-06-05 2010-06-06

2010-06-19 2010-06-20

Mi na przemian z Kowim wypada :confused4:

Opublikowano

Czyli możemy zrobić spociki biorac pod uwage sebka :

20.03.2010 (sobota)

10.04.2010 (sob)

24.04.2010 (sob)

Jesli wypada wam naprzemian to pozostaje tylko piatek

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

taki daty mam

2010-03-13 2010-03-14

2010-03-27 2010-03-28

2010-04-17 2010-04-18

2010-05-08 2010-05-09

2010-05-22 2010-05-23

2010-06-05 2010-06-06

2010-06-19 2010-06-20

Po części mi sie pokrywają :decayed:

2010-03-13 2010-03-14 - wolne

2010-03-27 2010-03-28 - 20-21

2010-04-17 2010-04-18 - wolne(10-11)

2010-05-08 2010-05-09 - tu mi sie pokrywa

2010-05-22 2010-05-23 - tu mi sie pokrywa

2010-06-05 2010-06-06 - tu sie pokrywa

2010-06-19 2010-06-20 - tu mi sie pokrywa

Wiec nie jest źle :kox:

Opublikowano

to ustalcie coś w sobotę i będzie dobrze :) może w wakacje się uda wszystkim dojechać :polew:

Opublikowano

No to ustawiamy sie na sobote 13.03 godz 16 parking pod urzedem miasta i bedziem myslec ;)

Opublikowano

No to ustawiamy sie na sobote 13.03 godz 16 parking pod urzedem miasta i bedziem myslec ;)

:good:

paput daj no info w głównym :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.