Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to nie wiem czy to coś wypali trzeba czekać na resztę niech się wypowie

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piątek Ok , ale wieczorem - koło 18.00...?

Opublikowano

Może przesuniemy na 14 marca.

A ty co do 14tego zrobisz juz potwora :mysli:

Tak, do 14 spokojnie zdarzę.

Zerwałem chrom :kox:

Opublikowano

Może przesuniemy na 14 marca.

A ty co do 14tego zrobisz juz potwora :mysli:

Tak, do 14 spokojnie zdarzę.

Zerwałem chrom :kox:

u mnie to tylko ramka została w chromie, myślałem o sciemie szybek na dnaich, no ale nowy gadżet wpadł :naughty: niebawem sie pochwale

Opublikowano

Kupiłem sprej żeby pomalować ramkę grilla na czarno ale na razie zastanawiam się jak go zmatowić.

Opublikowano

Kupiłem sprej żeby pomalować ramkę grilla na czarno ale na razie zastanawiam się jak go zmatowić.

napisz pw do mrogala :good:

Opublikowano
  • Autor

To kiedy w końcu chcecie? Ja dzisiaj walczyłem z kostką stacyjki :evil:

Opublikowano

No ja juz nie wiem, 14 odpada bo sebek, no chyba ze zrobicie 7 marca, a później kolejnego na który ja juz dojade :good:

Opublikowano

Kowi, ale Ty musisz być na spocie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie tytuł Władcy Postów zobowiązuje.. :naughty:

Opublikowano

No właśnie tytuł Władcy Postów zobowiązuje.. :naughty:

to ustalać termin :decayed: bo niedziela odpada z racji tego że mam ćwiczenia a wiecie co to znaczy :wallbash:

Opublikowano

No właśnie tytuł Władcy Postów zobowiązuje.. :naughty:

to ustalać termin :decayed: bo niedziela odpada z racji tego że mam ćwiczenia a wiecie co to znaczy :wallbash:

Dla mnie im później tym lepiej. Tzn jutro wstawiam auto do mechanika, mam nadzieję że w miarę szybko się uwinie i ubezpieczalnia nie będzie się ociągać z wypłatą odszkodowania.

_________________________________________________

Btw. byłem na .eu. Gość kupił do b5 lampy soczewkowe dayline i strasznie się podnieca. A te lampy pasują do b5 tak jak świni siodło. Najlepsze jest to, że wywalił na nie 800zł. Oczywiście jak to na .eu nikt mu prawdy nie napisze.

Chciałem napisać ale pewnie znów by mi skasowali post.

Opublikowano

No właśnie tytuł Władcy Postów zobowiązuje.. :naughty:

to ustalać termin :decayed: bo niedziela odpada z racji tego że mam ćwiczenia a wiecie co to znaczy :wallbash:

Dla mnie im później tym lepiej. Tzn jutro wstawiam auto do mechanika, mam nadzieję że w miarę szybko się uwinie i ubezpieczalnia nie będzie się ociągać z wypłatą odszkodowania.

_________________________________________________

Btw. byłem na .eu. Gość kupił do b5 lampy soczewkowe dayline i strasznie się podnieca. A te lampy pasują do b5 tak jak świni siodło. Najlepsze jest to, że wywalił na nie 800zł. Oczywiście jak to na .eu nikt mu prawdy nie napisze.

Chciałem napisać ale pewnie znów by mi skasowali post.

nic juz nie mów o kupie :thumbdown: tam to jest jak na polskiej jeżdzie tona laminatu i komentarz za***iste autko :polew: :polew: :polew: ja to tam konta nie mam całe szczęście :decayed:

Ja w tygodniu następnym robie moda :gwizdanie:

Opublikowano

Ja dzisiaj wyczyściłem przepływkę według przepisu z forum - i nie poznaje samochodu , zapitala jak głupi. A już miałem wymieniać na nową...

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj wyczyściłem przepływkę według przepisu z forum - i nie poznaje samochodu , zapitala jak głupi. A już miałem wymieniać na nową...

mnie czeka czyszczenie turbinki ale problem mam tylko od zera w dół łapie notlaufa powyżej 0 stopni C jest ok masakra

Opublikowano

U mnie szykuje sie wymiana wtrysków, a potem wymiana wałków - to jest dopiero masakra. :wallbash: Ale potem jak go zaczipuje... :evil:

Opublikowano

U mnie szykuje sie wymiana wtrysków, a potem wymiana wałków - to jest dopiero masakra. :wallbash: Ale potem jak go zaczipuje... :evil:

to będzie miał tyle co 1,9tdi po kuracji :decayed: zaczyna mnie brać i myśłe o czyms szybszym :decayed: jakies S4 sie marzy teraz :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

U mnie szykuje sie wymiana wtrysków, a potem wymiana wałków - to jest dopiero masakra. :wallbash: Ale potem jak go zaczipuje... :evil:

to będzie miał tyle co 1,9tdi po kuracji :decayed: zaczyna mnie brać i myśłe o czyms szybszym :decayed: jakies S4 sie marzy teraz :rolleyes:

S4 też w kombiaku czy sedan? :cool1:

Opublikowano

sedany mnie kręcą przez to forum :wallbash:

:polew:

skończyłem jebitna sesje :kox: ide walczyć :drunk:

Opublikowano

tylko żebyś z glebą nie walczył :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.