Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Paput dopisz w pierwszym poscie date spotu i w tytule wątku tez napisz :wink4: i czekamy na dalsze żale :decayed:

Ja to zaraz jade zmienic podmienic przepływke :kox:

Obroty Ci falują czy traci moc?

szarpie silnikiem, wpada niby w tryb awaryjny ale zaraz z niego wychodzi, przeładowuje turbine a wkręca sie w obroty dalej, na 4biegu dociagam do 170km, wyglada jak by przepływka miała dziury w mierzeniu, albo pompa wtryskowa nie wyrabia i ucina dawki paliwa, bo na vagu przy szarpnięciu pokazuje sapdek dawki paliwa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U jak pompeczka to współczuję ;( droga sprawa. Podobne objawy miałem wcześniej w Roverze tylko że w benzyniaku tam walnięty miałem właśnie czujnik położenia przepustnicy i czujnik podciśnienia. A co do spotu to właśnie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U jak pompeczka to współczuję ;( droga sprawa. Podobne objawy miałem wcześniej w Roverze tylko że w benzyniaku tam walnięty miałem właśnie czujnik położenia przepustnicy i czujnik podciśnienia. A co do spotu to właśnie gdzie?

No tanio niejest z pompą ale przeróbka na 11mm to koszt ok 1tys, a regenracja to pewnie z max 700zł, tyle że wtedy zyskam na mocy :decayed: zobaczymy dzisiaj :gwizdanie:

A co do spotu to zapewne parking Galeria zielona, chociaż tam nie ma tyle miejsc(10 aut) koło siebie, wiec pod urząd miasta od strony galerii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod urzędem tym bardziej nie będzie miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze 7 marca będę mógł być na spocie dopiero o 15.30 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze 7 marca będę mógł być na spocie dopiero o 15.30 :(

Odpuść sobie tą msze, i przyjeżdzaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to godzinę można przełożyć raczej : Kowi weź aparat bo Chudy miał być fotografem lubelskiego jak Olaf wyjechał i nici z tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to godzinę można przełożyć raczej : Kowi weź aparat bo Chudy miał być fotografem lubelskiego jak Olaf wyjechał i nici z tego :P

Po 15 to znowu niewiem jak JanJazda bedzie mógł, bo on z reguły w niedziele o tej do wawy wyrusza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zrobimy o 13 i jak zawsze zanim się zjada to minie trochę, kto będzie chciał to wcześniej pojedzie a my możemy zostać dłużej :) chyba że Wam tak nie odpowiada żeby dłużej postać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie. A piątek 5.03.2010 ten termin wszystkim odpowiadał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi każdy piątek pasuje, ale tak później trochę

:gwizdanie:

:polew: :polew:

ok 20 chłopy wiecie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi każdy piątek pasuje, ale tak później trochę

:gwizdanie:

:polew: :polew:

ok 20 chłopy wiecie :tongue4:

hehe, normalnie jasnowidz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wstępnie trzymał 7 marca :good: 2 dni bojów za mną, narazie 3 do 1 dla mnie(zaliczenia) :wink4: i dwie niewiadome oby nie remis :wallbash: i poprawka za tydzień jak i wpisy, zjazd 27-28 wiec w sobote to ja moge dopiero 7 marca :good:

Dzisiaj autko z vagowałem po wściekaniu sie, nie złapał błedu przepływki :przebiegly: oczywiscie wymieniona :kox:

Miałem zrobic fotke ale zapomniałem i odśnieżyłem w 3/4 zanim dotarło do mnie że miałem foto robić, śniegu na nim było z dobre 30cm, zaspy ponad zderzak a i tka wyjechałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też walczyłem z zaspami a oponki już zjechane :decayed: ale jakoś poszło :> Co do terminu to 7 jak mówiłem będę po 15.30 dla mnie jeszcze dobry by był jednak termin piątek 05.03.2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...