Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to na regionlanym, trzeba o d*pie maryny zarzucić temat :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe, ciekawe czy Conti by tu nie przyszedł na forum :mysli:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

hehe, ciekawe czy Conti by tu nie przyszedł na forum :mysli:

Mówił że miał tu konto, ale czy ma jeszcze to nie wiem :no:

Opublikowano

heh to może jeszcze ma, ciekawe czy ktoś przyjdzie tutaj jak zobaczy tamten post :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

heh to może jeszcze ma, ciekawe czy ktoś przyjdzie tutaj jak zobaczy tamten post :polew:

A wywołałeś tam bagno :chytry::polew: bo ja tam konta nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

chyba nikt tam nic nie widział, aby chudy dopisał

"patryk161990, wolek78 wbijajcie na link podany przez Sebka.

Na tym forum w lubelskim mało sie dzieje można powiedzieć ze nic się nie dzieje... Powoli przenosimy sie tam aby coś na nowo rozkręcić :) Także zapraszam i czekamy na was na "pl" :)" :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

chyba nikt tam nic nie widział, aby chudy dopisał

"patryk161990, wolek78 wbijajcie na link podany przez Sebka.

Na tym forum w lubelskim mało sie dzieje można powiedzieć ze nic się nie dzieje... Powoli przenosimy sie tam aby coś na nowo rozkręcić :) Także zapraszam i czekamy na was na "pl" :)" :polew:

:polew: :polew: :polew:

proste co sie bedą gnietli na kupie :decayed:

Opublikowano

kupy nikt nie ruszy :polew:

Kowi nie ma tam nikt u Was do sprzedania naklejki klubowej?

Opublikowano

może ja będę miał :gwizdanie:

Opublikowano

to przemyśl cenę i daj znać kiedyś :>

Opublikowano

Ja juz nie mam, obkleilismy wszystko w Rykach :naughty: co przyjeżdzało i wyraziło zogode :evil:

Opublikowano

to jak Robert nie załatwi to będzie i tak :)

Opublikowano

:przebiegly: co tu się dzieje? :decayed:

Chciałem powiedzieć i się pochwalić, że ja już mam WAKACJE :polew: W przyszłym semestrze mam tylko raz w tygodniu seminaria i w ch#j czasu wolnego :polew: Oczywiście przydałoby się napisać pracę mgr inż. ale nie wiem czy mi się zechce :naughty:

A teraz jadę zrobić małe oględziny fury dla pewnej osoby z klubu :wink4:

Opublikowano

:przebiegly: co tu się dzieje? :decayed:

Chciałem powiedzieć i się pochwalić, że ja już mam WAKACJE :polew: W przyszłym semestrze mam tylko raz w tygodniu seminaria i w ch#j czasu wolnego :polew: Oczywiście przydałoby się napisać pracę mgr inż. ale nie wiem czy mi się zechce :naughty:

A teraz jadę zrobić małe oględziny fury dla pewnej osoby z klubu :wink4:

dobrze CI, ja za rok będę miał taką sytuacje, a narazie walczę z pracą inż. :tongue4:

Opublikowano

Rafalekx nie wkarwiaj ludzi :angry: :angry: :angry: :angry:

Farciarz

:decayed:

Opublikowano

:> :kox::polew::evil::hi:

:tongue4: A tak swoja drogą dzisiaj fajne d.upy widziałem na moim wydziale z 1 roku architektury :kox: Ajjj taką jedną to bym... i tak i tak i tak :kox::decayed: szkoda że w głowach mają pusto :wallbash:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 13:34_________________________________________________

dobrze CI, ja za rok będę miał taką sytuacje, a narazie walczę z pracą inż. :tongue4:

Na ch#j Ci były 2 stopniowe? :tongue4: trzeba było iść na jednostopniowe :tongue4:

Opublikowano

A ja jeszcze troszke ponad rok :wallbash: i na zakończenie B7 sobie sprawie :rolleyes:

Opublikowano

A ja jeszcze troszke ponad rok :wallbash: i na zakończenie B7 sobie sprawie :rolleyes:

To ja na obronę uprawnień sobie B8 sprawię, albo A5, albo A6, albo hmmm :mysli::decayed: Czyli za troszkę ponad 3 lata :decayed:

Opublikowano

A ja jeszcze troszke ponad rok :wallbash: i na zakończenie B7 sobie sprawie :rolleyes:

To ja na obronę uprawnień sobie B8 sprawię, albo A5, albo A6, albo hmmm :mysli::decayed: Czyli za troszkę ponad 3 lata :decayed:

Ta chyba wzór felg z B8 :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eee nie opłaca się :decayed: Już lepiej coś innego :tongue4: A poważnie to za te 3 lata już muszę latać czymś z Q :evil:

dobra jadę oglądać tą furę, bo ładna pogoda ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.