Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny sobie podpis zrobiłem :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: ale wpadziocha... :polew: Ty się upewnij jak się pisze poprawnie BATTALION :tongue4::polew: nawet nie wiesz jak się nazywa klub do jakiego należysz :naughty::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no co mi tutaj z przemocą?? zmierzymy sie na 1/4mili jak zakupie sprzet i bedzie wszytko wyjasnione :P

:tongue4:

[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:37_________________________________________________

Fajny sobie podpis zrobiłem :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: ale wpadziocha... :polew: Ty się upewnij jak się pisze poprawnie BATTALION :tongue4::polew: nawet nie wiesz jak się nazywa klub do jakiego należysz :naughty::wallbash:

jeeeebany :ssij:

2772461417_839bd7701f.jpg

Zobacz sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czego w Avantach jest BaTTalion a w sedanach batLLion :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy się tam panowie organizujcie i robimy jakiegoś pięknego wiosennego dnia spota wojewódzkiego :wink4: Tylko trzeba pogodzić wszystkich i zrobić w odpowiedniej mieścinie, żeby ludzie z LC też dojechali :wink4: Zrobić jakieś ognicho, wypić... herbatę :gwizdanie: rozumiecie :cool1:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:41_________________________________________________

Niewiem czego w Avantach jest BaTTalion a w sedanach batLLion :wallbash:

To był błąd, tu i tu powinno być battalion :tongue4: A co Ty masz sedana? aż tyle szpachli na nim? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był błąd, tu i tu powinno być battalion :tongue4: A co Ty masz sedana? aż tyle szpachli na nim? :D

Niechce mi sie juz przerabiać tego :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi sie juz przerabiać tego :sick3:

:polew: no to muszę powiedzieć że masz ch#jowy podpis :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę i ja w kimę. Zapostowany już ten wątek jak nie wiem :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja walcze dalej :kox: 5 stron do przepisania mam, ściage z tego zrobić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kowi masz poprawny podpis :decayed: :>

A ja kończę ostatni projekt na tych jeb@nych studiach :kox: egzaminy już zaliczone i potem jeszcze tylko praca mgr inż. i żegnaj szkoło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kowi masz poprawny podpis :decayed: :>

A ja kończę ostatni projekt na tych jeb@nych studiach :kox: egzaminy już zaliczone i potem jeszcze tylko praca mgr inż. i żegnaj szkoło :kox:

Ja dzisiaj napierdzielałem projekt chatki drewnianej, został mi plan sytuacyjny zagospodarowania :wallbash: ale pier.. jutro na skan jakas działka i szubko przerobie i do druku :evil: później fotografia makiety mieszkania to juz moja mocna strona juz ja poprawie detale w PSie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane domki to ja na 1 roku robiłem :naughty::tongue4: Ty na tej architekturze to się tylko takich pierdół nauczysz :tongue4: A ja potem będę się z takimi jak Ty k#rwiał jak przyjdzie nam ze sobą współpracować, bo zaprojektujesz, ale żeby to miało ręce i nogi i postało kilka lat to nie pomyślisz :tongue4: Ja nie wiem kto Wam daje inż. :tongue4: Przecież to kierunek artystyczny a nie kurna techniczny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane domki to ja na 1 roku robiłem :naughty::tongue4: Ty na tej architekturze to się tylko takich pierdół nauczysz :tongue4: A ja potem będę się z takimi jak Ty k#rwiał jak przyjdzie nam ze sobą współpracować, bo zaprojektujesz, ale żeby to miało ręce i nogi i postało kilka lat to nie pomyślisz :tongue4: Ja nie wiem kto Wam daje inż. :tongue4: Przecież to kierunek artystyczny a nie kurna techniczny :tongue4:

:decayed:

Nie bój mam techniczne rysunki tylko, a te j**ane makiety to taki bonus :wallbash: który tylko czasu zajmuje i wkarwić lubi :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój mam techniczne rysunki tylko, a te j**ane makiety to taki bonus :wallbash: który tylko czasu zajmuje i wkarwić lubi :disgust:

Tak swoją drogą to na architekturze czasami fajne dziewuszki są :decayed: Ale większość ma trochę nasrane pod czaszką :gwizdanie:

Już ja widziałem co Wy robicie na tej architekturze :decayed: I poznałem kilka osób. Ty na szczęście wydajesz się trochę normalny :gwizdanie: Przede wszystkim dlatego że jeździsz B5 :polew::tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój mam techniczne rysunki tylko, a te j**ane makiety to taki bonus :wallbash: który tylko czasu zajmuje i wkarwić lubi :disgust:

Tak swoją drogą to na architekturze czasami fajne dziewuszki są :decayed: Ale większość ma trochę nasrane pod czaszką :gwizdanie:

Już ja widziałem co Wy robicie na tej architekturze :decayed: I poznałem kilka osób. Ty na szczęście wydajesz się trochę normalny :gwizdanie: Przede wszystkim dlatego że jeździsz B5 :polew::tongue4::decayed:

Lasek to jest w hooj :decayed: no ale niektóre maja wyimaginowane światy :polew: :polew: :polew: ja to tam nie pasuje :thumbdown: bo to wszystko jest z ogólniaka, niewiem co one tam robią :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niektóre maja wyimaginowane światy :polew: :polew: :polew: ja to tam nie pasuje :thumbdown: bo to wszystko jest z ogólniaka, niewiem co one tam robią :thumbdown:

dokładnie :naughty: one mają swój świat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...