Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To póki co byłoby nas pięciu i z tego co widzę wszyscy się znacie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Kowi87 co jeśli można wiedzieć?

Ja to architekture :wallbash: a naprawde to głupoty średniowieczne chyba :gwizdanie:

To póki co byłoby nas pięciu i z tego co widzę wszyscy się znacie :gwizdanie:

Znamy :naughty: wczesniej pisałem że jak chłopaki zobaczą wątek to sie zacznie :decayed:

Będzie wiecej :naughty:

jeszcze nie wszyscy zobaczyli :decayed:

Opublikowano

To póki co byłoby nas pięciu i z tego co widzę wszyscy się znacie :gwizdanie:

przecież to nic złego że się znamy, to samo przechodziliśmy żeby się poznać :>

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy co z tego wyjdzie :drunk::dance2:

Opublikowano

Zobaczymy co z tego wyjdzie :drunk::dance2:

A co ma wyjsć :cool1:

Wyjdzie spocik z pewnoscia nie pierwszy i ostatni, moge Cie zapewnić :kox: bo sebki, chude i reszta nudzą sie w domu :nabijasie:

Cysiek sie deklarował wiec jest juz was 2 z Puław, ode mnie mozę jakaś paczka pojedzie :decayed: wiec do marca bedzie fajne grono :hi:

Opublikowano

pier...... że się nudzą :polew:

ciekawe czy Conti by podjechał, tam na tym 2 forum jeszcze jakichś dwóch się upomina jeden z Dęblina a drugi z Bychawy więc raczej ten nie przyjedzie, ale jak coś to i tam dam info :P

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

pier***i.. że się nudzą :polew:

ciekawe cyz Conti by podjechał, tam na tym 2 forum jeszcze jakichś dwóch się upomina jeden z Dęblina a drugi z Bychawy więc raczej ten nie przyjedzie, ale jak coś to i tam dam info :P

Daj im linka do nas co sie beda chłopaki w utopii meczyć :polew: :polew: :polew:

Contiemu da sie cynk, tylko pierw ustalmy spota :kox: moze samochód już zrobie do tego czasu :gwizdanie:

Opublikowano

a to zaraz im wkleję ciekawe co będzie :polew:

a co nie tak z samochodem? czy chodzi Ci o dokończenie modów?

info już poszło

lollnb.th.jpg

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a to zaraz im wkleję ciekawe co będzie :polew:

a co nie tak z samochodem? czy chodzi Ci o dokończenie modów?

No przydało by sie juz skończyc mody :gwizdanie: w poniedziałek jade na serwis :evil: i może to bedzie kres dolegliwosci :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 12:47_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

a to zaraz im wkleję ciekawe co będzie :polew:

a co nie tak z samochodem? czy chodzi Ci o dokończenie modów?

info już poszło :polew: :polew:

beztytuupql.th.png

:polew:

Było wykadrować tylko tego posta w screenie :gwizdanie: weź no sie popraw

bo kupa razi :nabijasie:

Wysle PW do Armisteada cieakwe czy skończył juz sesje

Opublikowano

a Ci od Ciebie z Ryk może będą chętni :)

zoba czy teraz dobrze wkleiłem :naughty:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a Ci od Ciebie z Ryk może będą chętni :)

zoba czy teraz dobrze wkleiłem :naughty:

teraz jest dobrze :good:

Wczraj gadałem z Janjazda pewnie bedzie jechał, niewiem jak hanson i de8bolek, ale to wszystko wyjasni sie jak ustalimy jakis termin

Opublikowano

na pewno będzie więcej niż zawsze :kox:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

na pewno będzie więcej niż zawsze :kox:

spokojnie bo tu jest potencjał liczebny :polew:

Opublikowano

może trzeba trochę zwolnic z tym spamem :D

ja spadam na tą poprawkę 3majcie się :decayed:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

może trzeba trochę zwolnic z tym spamem :D

ja spadam na tą poprawkę 3majcie się :decayed:

Baw sie dobrze :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja to już dawno po sesji jestem.

Spot w Puławach -bardzo chętnie. Często tam bywam ale żadnej klubowej a4 nie widziałem.

Opublikowano

:hi:

Ja to już dawno po sesji jestem.

Spot w Puławach -bardzo chętnie. Często tam bywam ale żadnej klubowej a4 nie widziałem.

A na miejscu siedzisz :mysli:

Opublikowano

ja się pisze Pany :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Coraz więcej audiczek widzę chce wpaść :drinks: będzie jazda :guma:

Opublikowano

No ekipa dobra sie szykuje, tylko szkoda że tak mało nowych sie odzywa :confused4: bo narazie to nasza zgrana paczka jest obecna :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.