Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Te drugie :good: tylko kwestia jaki rozmiar :mysli: Sam podbnych szukam ale w graficie jasnym albo normalne srebrne

Jak cos są AVUS 17ki czarne et45 za 1200zł bez opon

Jakieś foty?

To są 16"

16to Ci moge swoje sprzedać :naughty: tam są 17ki

Znasz jakis wulkanizatorów w Puławach :mysli: bo moze bym sie wybrał w poszukiwaniu czegos konkretnego :slina:

Wiem tylko gdzie zmieniają oponki :>

Ja chcę czarne aluski myślę że do srebrnego koloru będą pasować

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A jak z tym spocikiem jutro? Robimy czy dajemy sobie spokój póki się ciepło nie zrobi?

Opublikowano

A jak z tym spocikiem jutro? Robimy czy dajemy sobie spokój póki się ciepło nie zrobi?

Jak chcecie

Poprostu daje sie hasło mamy jutro spot i wtedy sie dzieje :good:

U mnie wpadł jakis świerszcz pod maske :wallbash: prawdopodbnie sprzęgiełko alternatora bo chyba tego tylko nie wymieniałem i już mnie wpienia ;( i uszczelka pokrywy zaworów poci sie :wallbash: wymieniałem to gówno w wakacje i znowu pusciła :angry: ale w środe wpadnie nowa i pare upgradów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A jak z tym spocikiem jutro? Robimy czy dajemy sobie spokój póki się ciepło nie zrobi?

Jak chcecie

Poprostu daje sie hasło mamy jutro spot i wtedy sie dzieje :good:

U mnie wpadł jakis świerszcz pod maske :wallbash: prawdopodbnie sprzęgiełko alternatora bo chyba tego tylko nie wymieniałem i już mnie wpienia ;( i uszczelka pokrywy zaworów poci sie :wallbash: wymieniałem to gówno w wakacje i znowu pusciła :angry: ale w środe wpadnie nowa i pare upgradów :gwizdanie:

Za bardzo katujesz tą swoją maszynkę i się poci :)

Opublikowano

bedzie żyć w środe :wink4: i juz bedzie nisko latać :decayed:

Opublikowano

mnie raczej nie będzie bo jadę do szpitala

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

mnie raczej nie będzie bo jadę do szpitala

:kwasny:

Moze następny piatek był by lepszy :rolleyes:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

mnie raczej nie będzie bo jadę do szpitala

:kwasny:

Moze następny piatek był by lepszy :rolleyes:

Też tak myślę ale w razie czego i w ten mogę podjechać. Dobra idę czyścić alufelgi :kox:

Opublikowano

ja w następny piątek to raczej na 100% odpadam

bardziej mi ten pasuje :hi:

Opublikowano
  • Autor

To na razie odkładamy spota byłoby za często i za dużo osób :polew: Wysłałem parę pivów do kilku gości z Puław może ktoś się odezwie :naughty:

Opublikowano

To na razie odkładamy spota byłoby za często i za dużo osób :polew: Wysłałem parę pivów do kilku gości z Puław może ktoś się odezwie :naughty:

chyba będzie lepiej :gwizdanie: Sebek by kolejnego opuscił :wallbash: a na kolejny termin chłopy po zakałdają letnie gumy to i fotki ładniejsze bedzie mozna zrobić :kox: i mi bardziej na ręke bo narazie nie jeżdże swoim bo ten świerszcz mnie wkarwia juz :wallbash:

Opublikowano

to może przynajmniej w LRY małego zrobimy?

Opublikowano

to może przynajmniej w LRY małego zrobimy?

No to rzucaj u nas hasło, moze bigos sie zachwyci :decayed: ja w tenn week i tak mam zjazdz w wawie wiec w piatek na chwile :gwizdanie:

Opublikowano

To jak w najblizszy piątek odpada? Ja już jeżdżę na letnich 17, także autko wygląda znacznie lepiej.

Opublikowano

To jak w najblizszy piątek odpada? Ja już jeżdżę na letnich 17, także autko wygląda znacznie lepiej.

O powitac kolege pierwsza benzynka w szeregu gnojowozów :kox:

Nie no pany jak macie możliwość to organizujcie spota w ten piatek, u nas w Rykach bedzie spontan jak to co piatek w sumie czy sie zapowie czy nie to zawsze sie trafi jeden na drugie tzn ja na Janjazda czy hansona bądź odwrotnie :gwizdanie: w końcu mała mieścina :decayed:

A takiego na większą skale poprostu trzeba ustalić na jakaś date konkretną :good: bo was tam na LPU coraz wiecej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To jak w najblizszy piątek odpada? Ja już jeżdżę na letnich 17, także autko wygląda znacznie lepiej.

Najbliższy piątek odpada bo ziomalom nie pasuje... :kox:

Opublikowano

Ok. W takim razie czekam na następny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.