Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko jak się do tego kazika dopchać.

AAA i pod żadnym pozorem nie można jeździć po rynku. 500zł i 10 punktów mandatu dają. Serio :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kazik to bedzie zdrowo za***any :wallbash: juz mój ryczydół(Ryki) dzisiaj jest tródno przejezdny a poza biedronka przecież tu nie ma atrakcji a jezdzic sie nie da :wallbash:

A pozatym ja tam nie dojade :polew: :polew: przez to miasteczko holenderskie czy jak mu tam za wysokie progi dla szaraka :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba się kiedyś w końcu zorganizować :naughty::mysli:

Opublikowano

ej to jak juz kiedys wymyslicie termin to dajcie znac

Opublikowano

Moze by jakiego spota zrobił, czego nikt nie rzuca daty :mysli:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 12:07_________________________________________________paput znalazłem projekt tego logo z kupy.ełu(byłem jego autorem) przerobiłem na nasze :naughty:

http://img688.imageshack.us/img688/3131/logofys.jpg

logofys.jpg

To jak sie podoba to możesz ustawic w pierwszym wątku :good:

Opublikowano
  • Autor

jest spoko tylko auta nie nasze :wink4: ale dziękówka już wędruje do pirwszego posta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

jest spoko tylko auta nie nasze :wink4: ale dziękówka już wędruje do pirwszego posta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

pierwszy widoczny B6 to ex fura chudego, później sebek, ja i conti :good:

Jak w końcu ustalicie jakiś termin spota to zrobi sie aktualna fotke i zmienie to logo wtedy na poprawne :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Weź pan ustal :> ja proponuję ten piątek co wy na to?

Opublikowano

Weź pan ustal :> ja proponuję ten piątek co wy na to?

Piatek hmm jak sie ze wszystkim wyrobie to moge być 18-20, week odpada jestem w Wawie :gwizdanie: szkoda że nikt nie pisał z termianami na ten week co jest teraz :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 13:10_________________________________________________A tak w ogóle na ełu są jeszcze jakieś spoty, ktos nowy jest :mysli: bo niestety bez konta nie podejrzy

Opublikowano
  • Autor

No dobra to dawaj dzisiaj :decayed::naughty:

Opublikowano

No dobra to dawaj dzisiaj :decayed::naughty:

o której :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No dobra to dawaj dzisiaj :decayed::naughty:

o której :decayed:

Po obiedzdie :>

Opublikowano

No dobra to dawaj dzisiaj :decayed::naughty:

o której :decayed:

Po obiedzdie :>

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No dobra to dawaj dzisiaj :decayed::naughty:

o której :decayed:

Po obiedzdie :>

:polew: :polew:

no co? :drool: obiadzik rulez

Opublikowano

Panowie proponuje jutro Co wy na to?? Kowi o co chodzi z tym B6 co wcześniej pisałeś??

Opublikowano
  • Autor

Panowie proponuje jutro Co wy na to?? Kowi o co chodzi z tym B6 co wcześniej pisałeś??

może być i jutro a tu ani naklejeczek klubowych ani nowego felunku :([br]Dopisany: 02 Maj 2010, 16:11_________________________________________________iiispotphoto3so8.jpg

conti to ten przy białej furze?

Czemu on się nie odzywa?[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 16:47_________________________________________________dscn6929.jpg

ja pierdziu ale się kiedyś bawiliście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Oj no była taka mała wyprzedaż :D No to dumać na temat jutra ;)

mi pasuje

p.s ma ktoś z was dystanse założone w aucie?

Opublikowano
  • Autor

Neiw pytaj :P Ja nawet nie mam swojego autka ;P

To czym przyjedziesz ewentualnie jutro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.