Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A6 03r

:shocked: a motor?

Opublikowano
  • Autor

oczywiscie 2,5tdi tak jak w moim A4Q tylko ze tam bylo 180kuca a tutaj tylko 163

Nie padaczy nic w tym silniczku z 03roku?

Opublikowano

paput tylko nie mów ze słyszałeś to i owo na temat 2,5tdi.

To jest 3 autko w rodzinie z tym silnikiem i w żadnym nie było problemów.

Opublikowano

Chudy weź no za cytuj o którą wypowiedź Ci chodzi co do B6 bo niewiem o co hossi :chytry::mysli::rolleyes:

Opublikowano

jest spoko tylko auta nie nasze :wink4: ale dziękówka już wędruje do pirwszego posta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

pierwszy widoczny B6 to ex fura chudego, później sebek, ja i conti :good:

Jak w końcu ustalicie jakiś termin spota to zrobi sie aktualna fotke i zmienie to logo wtedy na poprawne :gwizdanie:

o to

Opublikowano

A to masz je jeszcze :mysli: opis samochodów na zdjeciu które wrzuciłem w stare dobrze znane logo :decayed:

Opublikowano

Aa teraz czaje :P niedługo zmeinimy na B7

no kupuj kupuj poprawisz kiepska frekwencje na spotach :decayed:

Opublikowano

Na spotach to ja czasami bywam ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie abym był tylko ze nie swoim autkiem :)

Opublikowano

Na spotach to ja czasami bywam ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie abym był tylko ze nie swoim autkiem :)

:good:

Ja zaraz wypad robie na miejscowe kukuryny :kox:

Opublikowano

no a jak z jutrem ?

moze grill?

Mi pasuje :decayed: 16-20 moge przyjechać bo wczesniej to bede myślał nad projektem :disgust:

tylko jak gril to gdzie??

Opublikowano
  • Autor

no a jak z jutrem ?

moze grill?

ło no to robimy grilla tylko gdzie? :naughty:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 20:04_________________________________________________

no a jak z jutrem ?

moze grill?

Mi pasuje :decayed: 16-20 moge przyjechać bo wczesniej to bede myślał nad projektem :disgust:

tylko jak gril to gdzie??

Może w Dęblinie? tam gdzie podobno robiliście?

Opublikowano

no a jak z jutrem ?

moze grill?

ło no to robimy grilla tylko gdzie? :naughty:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 20:04_________________________________________________

no a jak z jutrem ?

moze grill?

Mi pasuje :decayed: 16-20 moge przyjechać bo wczesniej to bede myślał nad projektem :disgust:

tylko jak gril to gdzie??

Może w Dęblinie? tam gdzie podobno robiliście?

takiego to trzeba by zaplanować bo taki spontan w tym miejscu to moze nie wypalić :gwizdanie: a moze przy pomniku jak sie jedzie na trasie dęblin- Puławy przed samymi Puławami :mysli: i drugie pytanie kto by był

Opublikowano
  • Autor

póki co jest nas trzech :polew:

Opublikowano

nie mam prowiantu na grila :confused4:

no i jeszcze zapala mi się wykrzyknik i kontrolka abs'u cos się powaliło :shocked:

Opublikowano

U mnie to deszcz pada :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.