Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1,6 to złom

:naughty: Podaj chociaż jeden sensowny argument :polew: Ktoś Ci mówił czy wyczytałeś na onecie albo wp? :naughty:

Audi - zalety fajnie się śmigało, wady: wszystko co mogło się psuło.

Bo trafiłeś na taki egzemplarz :) To wcale nie znaczy że wszystkie się psują :wink4: w sumie się nie dziwię jeśli chodzi o 2,5 TDI :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi - zalety fajnie się śmigało, wady: wszystko co mogło się psuło.

To pech, mi oprócz pompy (ale to nie jej wina tylko mechanik ją dobił) nic nie siadło :cool1:

Mój kolega miał 2.5, nie dość że wcale tak żwawo nie szedł.

Posypała mu się turbina, silnik spalał olej.

Popsuła się pompa (3,5k zł regeneracja :gwizdanie:)

Chciał sprzedać to nie było chętnych na 2.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6 to złom

:naughty: Podaj chociaż jeden sensowny argument :polew: Ktoś Ci mówił czy wyczytałeś na onecie albo wp? :naughty:

Audi - zalety fajnie się śmigało, wady: wszystko co mogło się psuło.

Bo trafiłeś na taki egzemplarz :) To wcale nie znaczy że wszystkie się psują :wink4: w sumie się nie dziwię jeśli chodzi o 2,5 TDI :gwizdanie:

Akurat silnikowi nic nie dolegało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat silnikowi nic nie dolegało...

tylko? :)

Wygląda na to , że i ja musze coś poszukać bo z silnika sieczka i pierdziele się pakować w kolejny remont.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat silnikowi nic nie dolegało...

tylko? :)

Wygląda na to , że i ja musze coś poszukać bo z silnika sieczka i pierdziele się pakować w kolejny remont.

?

Chłopie jak byś wypierdo..ł 40-50/h w dupe poloneza , którego kant zderzaka wbił się prosto w rozrząd i cały poldek złożył się w pół to ciekawe co by zostało z Twojego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat silnikowi nic nie dolegało...

tylko? :)

Wygląda na to , że i ja musze coś poszukać bo z silnika sieczka i pierdziele się pakować w kolejny remont.

?

Chłopie jak byś wypierdo..ł 40-50/h w dupe poloneza , którego kant zderzaka wbił się prosto w rozrząd i cały poldek złożeł się w pół to ciekawe co by zostało z Twojegoa slnika?

ja wpadłem przy 80 km/h w lagune i pasek nie pękł :> ale masa żeczy poszła się jeb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak byś wypierdo..ł 40-50/h w dupe poloneza , którego kant zderzaka wbił się prosto w rozrząd i cały poldek złożył się w pół to ciekawe co by zostało z Twojegoa slnika?

Wybacz nie czytam całego wątku i nie wiedziałem o Twojej kolizji, była mniej rozpowszechniona medialnie niż paputa :decayed:

To powiedz co takiego się psuło poza silnikiem? Skoro silnik był ok. Zawieszenie? Co się działo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6 to szrot lecą wtryski i elektryka najczęsciej, zobaczysz ze bez remontu nie dojezdzisz tym padłem do 300tys :wink4: 2,0 bije go na łeb pod wzgledem wytrzymałosci, a wiem to od wuja pracuje w ASO Signella na wlocie do wawy :wink4: moje padło(francuz) sie tam ciagle serwisuje. Ojciec ma juz 7 takiego peugeota był też 1,6 ale poszedł na handel w ciagu roku :tongue4:, auto z salonu :wink4: rocznie robi stary 80-90 tys w dzień w dzień do wawy jeżdzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput ale walnołeś centralnie ? Ja się wbiłem w kaaknt zderzaka - mi nic "tylko" rozrząd, wszystko całe.

tak, potężne uderzenie, cieszę się ze żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi o jakich Ty mi tu przebiegach mówisz :) 1,6 nie jest stworzone do dużych przebiegów więc co się dziwisz, to silniczek miejski wg mnie a nie do robienia milionów km :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi o jakich Ty mi tu przebiegach mówisz :) 1,6 nie jest stworzone do dużych przebiegów więc co się dziwisz, to silniczek miejski wg mnie a nie do robienia milionów km :wink4:

no ale to był następca 2,0 a auto było ochszczone samochdem roku dla budowlanców :wink4: 2,0 sprostał wymaganemu zadaniiu ale 1,6 niestety nie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa wtryskowa , alternator, rozrusznik , turbo, zawiecha( amory i 2 x wahacze) sterownik ABS dzięki któremu wywaliłem w Poldka, wtryski, chłodnice obie, termostat wentylatory obu chłodnic, jakiś tam czujnik itp itd...

rzeczy które wymieniłeś padają raz na baaaaaaaaaaaaardzo długi czas, to że trafił Ci się egzemplarz z niemałym przebiegiem lub lekko podjechany, a właściciel miał głęboko to żeby to wymienić, lub pozbył się auta tuż przed tymi "awariami"... wcale nie znaczy że wszystkie mają tak samo :)

Już nie mówię o eksploatacyjnych rzeczach, takich jak termostat (do mojego silnika kosztuje 30-40 zł :gwizdanie: ), wentylatory? U mnie jeden się zawieszał od klimy, wymieniłem, kosztował mnie 30 zł, śmiga aż miło :) chłodnica też mi zaczęła lekko puszczać - 100 zł, zawieszenie, amory nie są drogie chociaż ja nie musiałem i nadal nie muszę zmieniać a auto mam 4 lata, amory można po 150 zł kupić do serii zawiasu nowe z tego co słyszałem, wahacze (tylko 2 sztuki? :blink: ) Ja zmieniłem 7 do tej pory i nie płaczę :) Normalne... Turbo, wtryski, pompa... u mnie to wszystko zdrowe od początku, 4 rok i (odpukać) wszystko z nimi ok. Dlaczego u Ciebie wysiadły napisałem opinię wyżej :rolleyes:

Poza tym większość z tych rzeczy, które wymieniłeś mogą się psuć, albo w wyniku końca ich żywotności (w przypadku większości bardzo długiej, np. wtryski? 500 tys.? :gwizdanie: turbina? 200? jak nie więcej), lub w wyniku złego ich użytkowania... co nie znaczy że Ciebie winię za złe użytkowanie tego auta :wink4:

Uważasz że w aucie innej marki za podobne pieniądze będziesz miał mniejsze "problemy"? Jeśli trafi Ci się podobny egzemplarz jak ten przeklniesz go tak samo jak swoje Audi, a nawet jeszcze bardziej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...