Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Moze być ta 16-17 :good:

:good: będzie już ciemno :tongue4: prawie kto organizuje światło?[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 12:33_________________________________________________

jak będzie wolna chwilka i autko sprawne to zawitam do was panowie. :good: Bo jakoś na, któryś z najbliższych weekendów się z gazownikiem będę umawiał, więc nie wiem jak to wyjdzie, ale wstępnie, piszę się.

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[quote name=Sebek (-_-) ]

pod tesco czy zmieniamy miejsce?

czy ja wiem, może być gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętnie, tylko aby było dużo miejsca na fotke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kowi

2. paput

3. michal.m

4. cysiek

5. sebek

6. PiotrekS???

7. Piterex???

8. Havok???

9. armistead???

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:39_________________________________________________Jak będzie snieg to pod tesco idzie się poślizgać :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam licze że do 5 marca ta zima da se siana i na letnich przyjade :decayed: i moze te lampy już będą na aucie :rolleyes: w 100% działajace :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:42_________________________________________________nie ma bata temperatury do +4st i deszcz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam licze że do 5 marca ta zima da se siana i na letnich przyjade :decayed: i moze te lampy już będą na aucie :rolleyes: w 100% działajace :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:42_________________________________________________nie ma bata temperatury do +4st i deszcz :wallbash:

no na letnich by się już zdało jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę :decayed:

weź te swoje kukuryny :decayed:

Ten niemiecki jebaj to h*ja warty jest, radio na które poluje stoi tam po tyle co w polsce :wallbash: a w chodze na jebaj.kom to w USA to radio stoi po 235dolców czyli z przesyłką pewnie z 800zł by mnie wyszło :wallbash:

Mamy kogoś z USA :przebiegly:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:42_________________________________________________http://cgi.ebay.com/PIONEER-AVH-P3200BT-IN-DASH-5-8-DVD-RECEIVER-CAMERA-/350431119688?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5197528948 tu jeszcze z kamerą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może dla odmiany pod urzędem miasta a jak nie będzie wystarczająco miejsca to się gdzieś indziej przejedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź te swoje kukuryny :decayed:

ja sobie jaja robię :wink4: nie przyjadę, nie ma szans :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem, muszę być 5tego w Radomiu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi zaczyna sie :disgust:

A do której Adaś tam siedzisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia mam już skończone. Teraz tylko zabawa z pracą inż i promotorem, mam się z nim spotkać właśnie 05.03 ale nie wiem jeszcze o której.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia mam już skończone. Teraz tylko zabawa z pracą inż i promotorem, mam się z nim spotkać właśnie 05.03 ale nie wiem jeszcze o której.

no moze nie wymysli godzin wieczornych :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia mam już skończone. Teraz tylko zabawa z pracą inż i promotorem, mam się z nim spotkać właśnie 05.03 ale nie wiem jeszcze o której.

no moze nie wymysli godzin wieczornych :rolleyes:

własnie :evil:

Ja postaram się być :)

:good:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:29_________________________________________________a może tak miejscówka w jakimś malowniczym terenie :naughty::decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:11_________________________________________________np. parking Lidla :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...