Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moze być ta 16-17 :good:

:good: będzie już ciemno :tongue4: prawie kto organizuje światło?[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 12:33_________________________________________________

jak będzie wolna chwilka i autko sprawne to zawitam do was panowie. :good: Bo jakoś na, któryś z najbliższych weekendów się z gazownikiem będę umawiał, więc nie wiem jak to wyjdzie, ale wstępnie, piszę się.

:good:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pod tesco czy zmieniamy miejsce?

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

pod tesco czy zmieniamy miejsce?

czy ja wiem, może być gdzie indziej

Opublikowano

Mi to obojętnie, tylko aby było dużo miejsca na fotke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

1. kowi

2. paput

3. michal.m

4. cysiek

5. sebek

6. PiotrekS???

7. Piterex???

8. Havok???

9. armistead???

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:39_________________________________________________Jak będzie snieg to pod tesco idzie się poślizgać :cool1::naughty:

Opublikowano

Ja tam licze że do 5 marca ta zima da se siana i na letnich przyjade :decayed: i moze te lampy już będą na aucie :rolleyes: w 100% działajace :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:42_________________________________________________nie ma bata temperatury do +4st i deszcz :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam licze że do 5 marca ta zima da se siana i na letnich przyjade :decayed: i moze te lampy już będą na aucie :rolleyes: w 100% działajace :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:42_________________________________________________nie ma bata temperatury do +4st i deszcz :wallbash:

no na letnich by się już zdało jeździć

Opublikowano

Ja przyjadę :decayed:

Opublikowano

Ja przyjadę :decayed:

weź te swoje kukuryny :decayed:

Ten niemiecki jebaj to h*ja warty jest, radio na które poluje stoi tam po tyle co w polsce :wallbash: a w chodze na jebaj.kom to w USA to radio stoi po 235dolców czyli z przesyłką pewnie z 800zł by mnie wyszło :wallbash:

Mamy kogoś z USA :przebiegly:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:42_________________________________________________http://cgi.ebay.com/PIONEER-AVH-P3200BT-IN-DASH-5-8-DVD-RECEIVER-CAMERA-/350431119688?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5197528948 tu jeszcze z kamerą :wallbash:

Opublikowano

to może dla odmiany pod urzędem miasta a jak nie będzie wystarczająco miejsca to się gdzieś indziej przejedzie :)

Opublikowano

weź te swoje kukuryny :decayed:

ja sobie jaja robię :wink4: nie przyjadę, nie ma szans :no:

Opublikowano

Ja też nie wiem, muszę być 5tego w Radomiu :gwizdanie:

Opublikowano

Noi zaczyna sie :disgust:

A do której Adaś tam siedzisz :mysli:

Opublikowano

Ja postaram się być :)

Opublikowano

Studia mam już skończone. Teraz tylko zabawa z pracą inż i promotorem, mam się z nim spotkać właśnie 05.03 ale nie wiem jeszcze o której.

Opublikowano

Studia mam już skończone. Teraz tylko zabawa z pracą inż i promotorem, mam się z nim spotkać właśnie 05.03 ale nie wiem jeszcze o której.

no moze nie wymysli godzin wieczornych :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

Studia mam już skończone. Teraz tylko zabawa z pracą inż i promotorem, mam się z nim spotkać właśnie 05.03 ale nie wiem jeszcze o której.

no moze nie wymysli godzin wieczornych :rolleyes:

własnie :evil:

Ja postaram się być :)

:good:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:29_________________________________________________a może tak miejscówka w jakimś malowniczym terenie :naughty::decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:11_________________________________________________np. parking Lidla :polew:
Opublikowano

A co tam daja :mysli:

Opublikowano

parking Lidla

tam też był spot :kox:

Opublikowano
  • Autor

A co tam daja :mysli:

dają d.......y :banan3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.