Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:sesese::hi:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wracam z pracy, jade sobie spokojnie przez miasto, aż tu nagle czarny audik, jade dalej szary audik. Paputa nie widziałem :(

Może jakiś spocik byśmy zrobili?

Opublikowano

Paput dosłownie 30 sekund wcześniej poleciał na stary most :wink4:

Ja już mam plan na cały maj:

W ten weekend rajd mazowiecki :naughty:

Za 2 tygodnie chrzciny (jestem chrzestnym :confused4:)

a za 3 Majóvwka w Ułężu :cwaniak1:

a tak na poważnie to ja chętnie, praktycznie codziennie jestem w Puławach a nawet kawałek dalej. Robimy ze szwagrem swap silnika :)

Opublikowano

Gdybyś miał chwile to tel. i jestem za 10 min. Ja też praktycznie mam już plan na cały maj:

- kozienalia

- dwa zjazdy za dwa i trzy tygodnie :kwasny:

- komunia

- drugi rozdział pracy dyplomowej :gwizdanie:

- rajd mazowiecki? zaciekawiłeś mnie, gdzie? co będzie ciekawego?

Gdzie mieszka szwagier, czym jeżdzi? Może znam?

Opublikowano

Będzie PW :good:

Opublikowano

Gdybyś miał chwile to tel. i jestem za 10 min. Ja też praktycznie mam już plan na cały maj:

- kozienalia

- dwa zjazdy za dwa i trzy tygodnie :kwasny:

- komunia

- drugi rozdział pracy dyplomowej :gwizdanie:

- rajd mazowiecki? zaciekawiłeś mnie, gdzie? co będzie ciekawego?

Gdzie mieszka szwagier, czym jeżdzi? Może znam?

Hmm kolega planuje kozienalia :naughty: Moja stara uczelnia. :naughty: Jakbyś sie wybierał na jakies koncerty to pisz w watku lubelskim Spoty w Lublinie lub tym co stworzyłem Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2011 to sie można umówić na jakies spotkanie :hi:

Opublikowano

Kozienalia to UMCS? Bo nie mam pojęcia które przez jaką uczelnie są organizowane, tu kozienalia, kulturalia, medykalia, juwenalia.

28-29 maja mam zjazd i planuje właśnie wtedy troszeczkę się rozerwać. Jak będę coś więcej wiedział, gdzie i w jakich godzinach to napisze, to się spocimy :decayed:

Opublikowano

Kozienalia to UMCS? Bo nie mam pojęcia które przez jaką uczelnie są organizowane, tu kozienalia, kulturalia, medykalia, juwenalia.

28-29 maja mam zjazd i planuje właśnie wtedy troszeczkę się rozerwać. Jak będę coś więcej wiedział, gdzie i w jakich godzinach to napisze, to się spocimy :decayed:

tak Kozienalia to na UMCS. W takim razie jak coś to się odzywaj :hi:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano
  • Autor

Wracam z pracy, jade sobie spokojnie przez miasto, aż tu nagle czarny audik, jade dalej szary audik. Paputa nie widziałem :(

Może jakiś spocik byśmy zrobili?

a szary to czyj?
Opublikowano

Wracam z pracy, jade sobie spokojnie przez miasto, aż tu nagle czarny audik, jade dalej szary audik. Paputa nie widziałem :(

Może jakiś spocik byśmy zrobili?

a szary to czyj?

W nocy kiepsko widać tym bardziej, że się mijaliśmy ale to chyba Cysiek. Grafit, ciemny szary, nie wiem dokładnie bo fury w dzień nie widziałem.

Może byśmy się Panowie wybrali na metę rajdu mazowieckiego w sobotęokoło 18 do Kozienic?

Opublikowano
  • Autor

Wracam z pracy, jade sobie spokojnie przez miasto, aż tu nagle czarny audik, jade dalej szary audik. Paputa nie widziałem :(

Może jakiś spocik byśmy zrobili?

a szary to czyj?

W nocy kiepsko widać tym bardziej, że się mijaliśmy ale to chyba Cysiek. Grafit, ciemny szary, nie wiem dokładnie bo fury w dzień nie widziałem.

Może byśmy się Panowie wybrali na metę rajdu mazowieckiego w sobotę około 18 do Kozienic?

no pooglądałoby się rasowe furki :decayed:
Opublikowano

Ja się wybieram do Dęblina i nie wiem czy nie pojade rowerem, nie jest daleko. Tylko pogoda ma być nieciekawa :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ja się wybieram do Dęblina i nie wiem czy nie pojade rowerem, nie jest daleko. Tylko pogoda ma być nieciekawa :kwasny:

rowerem :przebiegly: a ja miałem w niedziele do janowca rowerkiem pojechać :decayed:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 10:41_________________________________________________od razu podjedziemy :naughty:

http://moto.allegro.pl/mercedes-8-5x18-5x112-okazja-proste-warto-i1588678748.html

Opublikowano

Ja w niedziele myślałem nad Kazimierzem albo Nałęczowem. W Janowcu nic Stary nie ma, chyba że później wrócisz promem przez Kazimierz :>

Gdzie są te felgi? Jeździł jakiś meś chyba w Sadłowicach na takich felgach

Opublikowano
  • Autor

Ja w niedziele myślałem nad Kazimierzem albo Nałęczowem. W Janowcu nic Stary nie ma, chyba że później wrócisz promem przez Kazimierz :>

Gdzie są te felgi? Jeździł jakiś meś chyba w Sadłowicach na takich felgach

i jak ci się widza? no w kozienicach
Opublikowano

Myśle, że będzie :kox: 8,5 cala przy et 35 będzie szerzej niż u mnie :good:

Co zrobiłeś z tymi obecnymi? Poszły w świat?

Opublikowano
  • Autor

Myśle, że będzie :kox: 8,5 cala przy et 35 będzie szerzej niż u mnie :good:

Co zrobiłeś z tymi obecnymi? Poszły w świat?

poszły do wawy :decayed:

teraz chętnie bym rs6 kupił ale ciężko znaleźć

Opublikowano

Jaki rozmiar Cię interesuje?

Opublikowano
  • Autor

Jaki rozmiar Cię interesuje?

18"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.