Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kwota?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a ten gościo w Oblasach ma jakieś ciekawe fele?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 11:09_________________________________________________

A kwota?

ja wiem do 2 koła za 4 koła :decayed:
Opublikowano

15 i 16 ma może z 10 kompletów.

Do 2 koła za 4 koła. Tak to Sobie wymarzyłeś :decayed:

Z oponami? Kolor zostawiać ori czy jakiś grafit?

Opublikowano
  • Autor

15 i 16 ma może z 10 kompletów.

Do 2 koła za 4 koła. Tak to Sobie wymażyłeś :decayed:

Z oponami? Kolor zostawiać ori czy jakiś grafit?

najlepiej jakby coś taniej może być z oponami może byc bez, mogą być do malowania ale koniecznie proste
Opublikowano

I to jest ten ból.

Te moje są replikami zaraz sprawdze skąd? Ale jak narazie dają rade, do Janowca droga jest fatalna w lbn. to samo i narazie nic nie zauważyłem :>

Opublikowano
  • Autor

I to jest ten ból.

Te moje są replikami zaraz sprawdze skąd? Ale jak narazie dają rade, do Janowca droga jest fatalna w lbn. to samo i narazie nic nie zauważyłem :>

no walałbym ori, albo dobre repliki których nie prostuje się po sezonie
Opublikowano

Te co pokazał norbert nie podejdą do ciebie bez sporego dystansu, a to dodatkowy koszt wcale nie mały :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Te co pokazał norbert nie podejdą do ciebie bez sporego dystansu, a to dodatkowy koszt wcale nie mały :gwizdanie:

a moze te co nosb wystawił :naughty:
Opublikowano

Te co pokazał norbert nie podejdą do ciebie bez sporego dystansu, a to dodatkowy koszt wcale nie mały :gwizdanie:

a moze te co nosb wystawił :naughty:

szczerze mi sie nie podobają :no:

Opublikowano
  • Autor

Te co pokazał norbert nie podejdą do ciebie bez sporego dystansu, a to dodatkowy koszt wcale nie mały :gwizdanie:

a moze te co nosb wystawił :naughty:

szczerze mi sie nie podobają :no:

no własnie mi tak sobie za wąskie trochu[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:10_________________________________________________mają ramiona
Opublikowano

nie wiem jak chcesz, mi średnio leżą na b5 jak sobie wyobraże :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:21_________________________________________________Byłem z ciekawosci w puławach teraz z myślą ze kogoś przypadkiem spotkam... nic, ale zaciekawiła mnie biała B5 z czarnym dachem i szybami. Stoi na piaskowej jak dobrze przeczytałem tabliczke :naughty:

Powiem wam że tu u was taka sama hujnia co na dęblinie czy rykach pusto wszedzie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak chcesz, mi średnio leżą na b5 jak sobie wyobraże :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:21_________________________________________________Byłem z ciekawosci w puławach teraz z myślą ze kogoś przypadkiem spotkam... nic, ale zaciekawiła mnie biała B5 z czarnym dachem i szybami. Stoi na piaskowej jak dobrze przeczytałem tabliczke :naughty:

Powiem wam że tu u was taka sama hujnia co na dęblinie czy rykach pusto wszedzie :wallbash:

co znaczy hujnia?
Opublikowano

nie wiem jak chcesz, mi średnio leżą na b5 jak sobie wyobraże :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:21_________________________________________________Byłem z ciekawosci w puławach teraz z myślą ze kogoś przypadkiem spotkam... nic, ale zaciekawiła mnie biała B5 z czarnym dachem i szybami. Stoi na piaskowej jak dobrze przeczytałem tabliczke :naughty:

Powiem wam że tu u was taka sama hujnia co na dęblinie czy rykach pusto wszedzie :wallbash:

co znaczy hujnia?

nie chcesz wiedzieć :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak chcesz, mi średnio leżą na b5 jak sobie wyobraże :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:21_________________________________________________Byłem z ciekawosci w puławach teraz z myślą ze kogoś przypadkiem spotkam... nic, ale zaciekawiła mnie biała B5 z czarnym dachem i szybami. Stoi na piaskowej jak dobrze przeczytałem tabliczke :naughty:

Powiem wam że tu u was taka sama hujnia co na dęblinie czy rykach pusto wszedzie :wallbash:

co znaczy hujnia?

nie chcesz wiedzieć :polew:

chyba mam rurkę taką jaką chciałeś z takim białym króćcem na końcu
Opublikowano

nie wiem jak chcesz, mi średnio leżą na b5 jak sobie wyobraże :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:21_________________________________________________Byłem z ciekawosci w puławach teraz z myślą ze kogoś przypadkiem spotkam... nic, ale zaciekawiła mnie biała B5 z czarnym dachem i szybami. Stoi na piaskowej jak dobrze przeczytałem tabliczke :naughty:

Powiem wam że tu u was taka sama hujnia co na dęblinie czy rykach pusto wszedzie :wallbash:

co znaczy hujnia?

nie chcesz wiedzieć :polew:

chyba mam rurkę taką jaką chciałeś z takim białym króćcem na końcu

:thumbup: zrobisz jakies foto tego żeby miec pewność?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak chcesz, mi średnio leżą na b5 jak sobie wyobraże :decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:21_________________________________________________Byłem z ciekawosci w puławach teraz z myślą ze kogoś przypadkiem spotkam... nic, ale zaciekawiła mnie biała B5 z czarnym dachem i szybami. Stoi na piaskowej jak dobrze przeczytałem tabliczke :naughty:

Powiem wam że tu u was taka sama hujnia co na dęblinie czy rykach pusto wszedzie :wallbash:

co znaczy hujnia?

nie chcesz wiedzieć :polew:

chyba mam rurkę taką jaką chciałeś z takim białym króćcem na końcu

:thumbup: zrobisz jakies foto tego żeby miec pewność?

46894081.jpg[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 19:06_________________________________________________
Opublikowano

własnie o tę białą pierdułke mi chodziło :gwizdanie:

Oddasz za browarek? Będę jechał przez LPU w piątek za tydzień :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.