Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być poniedziałek, może być wtorek, mi pasuje :good:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze być i dzisiaj :hi:

Opublikowano

Dziś Panowie Puławski Naganiacz jest w pracy do 22.00, ja też już umówiony jestem :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Paput czego w końcu nie kupiłes tego gwintu od kawula :mysli:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1668959366

wystawił juz na alegro

tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :gwizdanie:
Opublikowano
:disgust:
Opublikowano
  • Autor

:disgust:

:>
Opublikowano
  • Autor

Dziś Panowie Puławski Naganiacz jest w pracy do 22.00, ja też już umówiony jestem :kwasny:

sprzedałeś wróblowoza :mysli::decayed:
Opublikowano

Dziś Panowie Puławski Naganiacz jest w pracy do 22.00, ja też już umówiony jestem :kwasny:

sprzedałeś wróblowoza :mysli::decayed:

skąd taki donos :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Dziś Panowie Puławski Naganiacz jest w pracy do 22.00, ja też już umówiony jestem :kwasny:

sprzedałeś wróblowoza :mysli::decayed:

skąd taki donos :kwasny:

zza Wisły :tongue4:
Opublikowano

A to powaznie sprzedał, czy tylko tak myslisz[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 17:36_________________________________________________PiotrekS widziałem w dziale sprzedam że szukasz konsoli poliftowej, było pisać, ja mam/miałem w sumie kompletną do dzisiaj, bo koleszka zakupił sam uchwyt na kubek :gwizdanie:

Teraz to na cześci rozsprzedaje, bo od troche czasu nikt niechciał kompletu kupić :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

A to powaznie sprzedał, czy tylko tak myslisz[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 17:36_________________________________________________PiotrekS widziałem w dziale sprzedam że szukasz konsoli poliftowej, było pisać, ja mam/miałem w sumie kompletną do dzisiaj, bo koleszka zakupił sam uchwyt na kubek :gwizdanie:

Teraz to na cześci rozsprzedaje, bo od troche czasu nikt niechciał kompletu kupić :wallbash:

miał zamiar zmieniać a furgi nie widzę w pewnym miejscu więc może poszła
Opublikowano

Może cos reza :ad: :ad:

Opublikowano
  • Autor

Może cos reza :ad: :ad:

taa, ptaki na grilu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wróblowóz ma się dobrze. Dekory poszły w kolor, chyba już czwarty raz, tym razem szry młotkowy :>

Wróbla przecież przygotowałeś dla mnie w podzience za liste prezentów, które bym Ci kupił gdybym miał pieniądze :decayed:

Ostatnio przestawiłem się na rower :kox: 35 minut kręcenia i jestem w pracy.

Zmieniłbyś te felgi, są okropne :sick3:

Może jakiś spocik?

Opublikowano
  • Autor

Wróblowóz ma się dobrze.

Wróbla przecież przygotowałeś dla mnie w podzience za liste prezentów, które bym Ci kupił gdybym miał pieniądze :decayed:

Ostatnio przestawiłem się na rower :kox: 35 minut kręcenia i jestem w pracy.

:facepalm: no nie mów że mało zarabiasz

na pewno lepiej niż ja :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 22:40_________________________________________________jak nie mam innych niż 15" :decayed:

Opublikowano

Kup moje 15 z oponami zimowymi, w bardzo ładnym stanie, proste, śliczne, amerykańskie :naughty:

Premie była, a felg nie ma

I kto ma więcej, cfaniaku zza wisły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kup moje 15 z oponami zimowymi, w bardzo ładnym stanie, proste, śliczne, amerykańskie :naughty:

Premie była, a felg nie ma

ale już od pół roku jedzie do mie gwnit :polew:
Opublikowano

lampy byś zmienił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.