Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem w październiku 2008, a w grudniu już było po zabiegu. Jak wsiadłem i się przejechałem :kox: kosmos, inny samochód. Był taki pomysł, ale jak zobaczyłem ile to wszystko wyszlo u Adama i Kowiego to odpuściłem. Procentowo przyrost u mnie jest ogromny jak za 1500 zł, w porównaniu z tym co chłopaki wpakowali do swoich.

Może, zobaczymy :>

chcesz się przejechać 1.8T w B6? to robimy spocika :decayed:

też jestem chętny się przejechać

z tyłu twojego wozu miejsce się znajdzie dzięki że się zgodziłeś :decayed:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To kiedy robimy spota?

Poniedziałek, wtorek?

jutro

Opublikowano

II zmiana. Chyba, że do 13

Opublikowano

II zmiana. Chyba, że do 13

eee do 13 może być ciężko

Opublikowano
  • Autor

II zmiana. Chyba, że do 13

mnie pasi :decayed:
Opublikowano

Kupiłem w październiku 2008, a w grudniu już było po zabiegu. Jak wsiadłem i się przejechałem :kox: kosmos, inny samochód. Był taki pomysł, ale jak zobaczyłem ile to wszystko wyszlo u Adama i Kowiego to odpuściłem. Procentowo przyrost u mnie jest ogromny jak za 1500 zł, w porównaniu z tym co chłopaki wpakowali do swoich.

Może, zobaczymy :>

chcesz się przejechać 1.8T w B6? to robimy spocika :decayed:

też jestem chętny się przejechać

z tyłu twojego wozu miejsce się znajdzie dzięki że się zgodziłeś :decayed:

[/quote

Kupiłem w październiku 2008, a w grudniu już było po zabiegu. Jak wsiadłem i się przejechałem :kox: kosmos, inny samochód. Był taki pomysł, ale jak zobaczyłem ile to wszystko wyszlo u Adama i Kowiego to odpuściłem. Procentowo przyrost u mnie jest ogromny jak za 1500 zł, w porównaniu z tym co chłopaki wpakowali do swoich.

Może, zobaczymy :>

chcesz się przejechać 1.8T w B6? to robimy spocika :decayed:

też jestem chętny się przejechać

z tyłu twojego wozu miejsce się znajdzie dzięki że się zgodziłeś :decayed:

nie wiem o czym ty mówisz wogóle

Opublikowano

to o której? 11,12

Opublikowano
  • Autor

to o której? 11,12

12 pod Tesco?
Opublikowano

ok, chociaż bardziej pasowałby mi poniedziałek

Opublikowano
  • Autor

ok, chociaż bardziej pasowałby mi poniedziałek

michał nie może za bardzo w pon chyba że czwartek :mysli:
Opublikowano

OK :good: Ja jestem na 1000 %

Tobie chyba też pasuje po dniówce?

Opublikowano
  • Autor

OK :good: Ja jestem na 1000 %

Tobie chyba też pasuje po dniówce?

kiedy w końcu?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 00:18_________________________________________________a po dniówce zmęczony będę ;( :>
Opublikowano

Strasznie, będziesz zmęczony tak bardzo jak ja po II zmianie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Strasznie, będziesz zmęczony tak bardzo jak ja po II zmianie :decayed:

to jutro niet tylko w czwartek tak?
Opublikowano

czwartek 23.06.2011r godz. 18-19, Tesco[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________Jakiego związku jesteś członkiem?

Opublikowano
  • Autor

czwartek 23.06.2011r godz. 18-19, Tesco[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________Jakiego związku jesteś członkiem?

małżeńskiego :decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 00:23_________________________________________________chyba że wcześńiej jakoś :mysli:
Opublikowano

środa o 16 pijemy piwko na wólce?

To zależy od Ciebie ja mam całe cztery dni wolne :kox:

Może zróbmy spota pod zakładami? :polew:

Opublikowano
  • Autor

środa o 16 pijemy piwko na wólce?

To zależy od Ciebie ja mam całe cztery dni wolne :kox:

niestety nie ten związek :(
Opublikowano

A może jesteś pracownikiem, albo jak to oni ładnie mówią "sympatykiem związku"

Opublikowano
  • Autor

znasz gościa od opon w Oblasach? dobre ma ceny?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 00:28_________________________________________________

A może jesteś pracownikiem, albo jak to oni ładnie mówią "sympatykiem związku"

moge być sympatykiem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.