Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

lampy byś zmienił

mam złe wspomnienia z lampami, tydzień po tym jak je zmieniłem rozj.... auto ;(
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tylne lampy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale tylne lampy :decayed:

łot the fak :mysli: to wtedy wjadę w coś d*pą :decayed:
Opublikowano

a może chciałbyś końcówki wydechu te moje ala A6, dogadamy się :polew: Wydaje mi się, że tego tej furce trzeba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a może chciałbyś końcówki wydechu te moje ala A6, dogadamy się :polew: Wydaje mi się, że tego tej furce trzeba :decayed:

:sick3:

:polew:

Opublikowano

nie znasz sie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie znasz sie :decayed:

to zmieniasz to 90 KM na coś mocniejszego czy rezasz gnojówkę?
Opublikowano

Narazie odpuszczam, może na jesieni. Myślełem nad brd, 11, FMIC, ale szkoda mi kasy tym bardziej, że zmiana będzie najpóźniej na wiosne. Zostaje 129,7 KM i 296NM, OGIEŃ :evil:

Opublikowano
  • Autor

Narazie odpuszczam, może na jesieni. Myślełem nad brd, 11, FMIC, ale szkoda mi kasy tym bardziej, że zmiana będzie najpóźniej na wiosne. Zostaje 129,7 KM i 296NM, OGIEŃ :evil:

a to masz 130 KM nie wiedziałem, to już jakoś jedzie
Opublikowano

od dwóch lat nawet lepiej wtryski 216 i Rogal i wyszło 130, później wyleciał kat i tłumik środkowy

Opublikowano
  • Autor

od dwóch lat nawet lepiej wtryski 216 i Rogal i wyszło 130, później wyleciał kat i tłumik środkowy

to ciągnij dalej :decayed:
Opublikowano

Kupiłem w październiku 2008, a w grudniu już było po zabiegu. Jak wsiadłem i się przejechałem :kox: kosmos, inny samochód. Był taki pomysł, ale jak zobaczyłem ile to wszystko wyszlo u Adama i Kowiego to odpuściłem. Procentowo przyrost u mnie jest ogromny jak za 1500 zł, w porównaniu z tym co chłopaki wpakowali do swoich.

Może, zobaczymy :>

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem w październiku 2008, a w grudniu już było po zabiegu. Jak wsiadłem i się przejechałem :kox: kosmos, inny samochód. Był taki pomysł, ale jak zobaczyłem ile to wszystko wyszlo u Adama i Kowiego to odpuściłem. Procentowo przyrost u mnie jest ogromny jak za 1500 zł, w porównaniu z tym co chłopaki wpakowali do swoich.

Może, zobaczymy :>

chcesz się przejechać 1.8T w B6? to robimy spocika :decayed:
Opublikowano

teraz?

Opublikowano
  • Autor

teraz?

:shocked:
Opublikowano

Zartuje :> Pewnie, możemy zrobić.

Czemu chcesz zamienić felgi 15" na opony 17". Nie chcesz już 18"

Opublikowano
  • Autor

Zartuje :> Pewnie, możemy zrobić.

Czemu chcesz zamienić felgi 15" na opony 17". Nie chcesz już 18"

kupiłem spawane fele :polew:
Opublikowano

Kupiłem w październiku 2008, a w grudniu już było po zabiegu. Jak wsiadłem i się przejechałem :kox: kosmos, inny samochód. Był taki pomysł, ale jak zobaczyłem ile to wszystko wyszlo u Adama i Kowiego to odpuściłem. Procentowo przyrost u mnie jest ogromny jak za 1500 zł, w porównaniu z tym co chłopaki wpakowali do swoich.

Może, zobaczymy :>

chcesz się przejechać 1.8T w B6? to robimy spocika :decayed:

też jestem chętny się przejechać

Opublikowano

To kiedy robimy spota?

Poniedziałek, wtorek?

Opublikowano

Zartuje :> Pewnie, możemy zrobić.

Czemu chcesz zamienić felgi 15" na opony 17". Nie chcesz już 18"

kupiłem spawane fele :polew:

wszystkie 4 :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.